Lethal-vorbe putine...dar fapte?

DeletedUser8715

"Lethal-un trib oarecare"- Asa s-a numit topicul deschis de mine la inceputul lumii 11 prin care prezentam tribul care va fi fost creat. Dintotdeauna, am evitat sa vorbim mult, sa ne laudam cu ceea ce facem sau sa ne jignim adversarii. Desi, conflicte au fost. Setarile, aparitia lumii 13, timpul au fost factori care au obligat multi jucatori sa renunte la lumea 11, insa, chiar si asa, ne-am continuat activitatea aici.

La inceput a fost YKZ-MT, apoi DOOM, ~M~ si JB. Trei dintre aceste triburi s-au perindat prin Top20. Razboaiele cu noi i-au dus la decadere, apoi desfiintare.
Nu am jucat "vs. all", am preferat sa avem o diplomatie echilibrata, care sa ne permita sa luam pe rand triburile care reprezentau un pericol.

Brusc, ne-am trezit cu atacuri de la GODS&Co. Am reactionat pe masura, dupa posibilitati:

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: GODS *GODS* TALENT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

[
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 2
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97,430
Tabăra 2: 13,573
Diferență: 83,857

image.php



Nu am deschis acest topic pentru a lauda tribul Lethal, ci pentru a da putina decenta si substanta forumului extern al lumii 11. Zilnic apar injurii, conflicte puternice, insa doar verbale.
Tribul Lethal, prin membrii lui, niciodata nu va raspunde jignirilor, provocarilor si altor elemente ce depasesc notiunea de joc. Indiferent de ce razboaie vor aparea in calea Lethal-ului, va pot garanta ca absolut nimeni nu va posta pe forumul extern atacuri la persoana, injurii, caterinca de colt de strada. Sper sa fim tratati in acelasi mod.
 

DeletedUser

eddy v-am urmarit si am vazut ca ramaneti constanti.
bravo voua.
adevarul ca tu si cu Warzone tineti tribul ala in viata.
spor la joc in continuare.
 

DeletedUser

eddy v-am urmarit si am vazut ca ramaneti constanti.
bravo voua.
adevarul ca tu si cu Warzone tineti tribul ala in viata.
spor la joc in continuare.

Multumim pentru urare .
Intradevar noi avem rolul principal , dar fara acesti membrii pe care ii avem acuma in trib nu am putea face ceea ce facem acuma .
Succesul se datoreaza si membrilor , nu numai conducatorilor .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23664

tot respectul pentru staticsicile postate !
insa nu pot sa imi ascund mirarea , mai ales dupa ce am studiat putin harta, componenta triburilor. Daca nu e si o alta cauza externa care va favorizeaza inseamna ca este adevarat : aveti unii dintre cei mai buni jucatori de pe server iar comunicarea este perfecta.
tineti_o tot asa ...... presiune constanta ca din pacate resursele voastre de trupe sunt oarecum limitate (in comparatie cu posibilitatea oponentilor vostri de a genera trupe)
cred ca sunt in asentimentul tuturor cand va rugam sa ne tineti la curent cu mersul intamplarilor. (nu pot sa ii zic razboi din moment ce nimeni nu l-a declarat)
 

DeletedUser11867

tot respectul pentru staticsicile postate !
insa nu pot sa imi ascund mirarea , mai ales dupa ce am studiat putin harta, componenta triburilor. Daca nu e si o alta cauza externa care va favorizeaza inseamna ca este adevarat : aveti unii dintre cei mai buni jucatori de pe server iar comunicarea este perfecta.
tineti_o tot asa ...... presiune constanta ca din pacate resursele voastre de trupe sunt oarecum limitate (in comparatie cu posibilitatea oponentilor vostri de a genera trupe)
cred ca sunt in asentimentul tuturor cand va rugam sa ne tineti la curent cu mersul intamplarilor. (nu pot sa ii zic razboi din moment ce nimeni nu l-a declarat)


nu conteaza numarul trupelor conteaza cum folosesti acele trupe...
 

DeletedUser

Tribul Lethal si eddypatrascu au tot respectul meu ... la fel si warzone care este un lider foarte bun dar are mcii probleme de comportament (@warzone: nu mi-o lua in nume de rau dar uneori dai niste replici acolo unde cel mai inteligent ar fi sa taci !!!)

Nu va doresc mult noroc pentru ca voi aveti cunoasterea .... mult mai importanta decat norocul .... le doresc in schimb mult noroc dusmanilor vostrii si vecinilor vostrii pentru ca ei chiar vor avea nevoie de el ;)
 

DeletedUser

Aseara , tribul Lethal a organizat o ofensiva asupra unui jucator care se baza mai mult pe defensiva , jucator care ne statea in coasta !Odata cu terminarea asaltului ofensiv , ne-a trimis acest mesaj :


MarcJon astăzi la ora 08:58
ms de sprijinul acordat de lancea care mi-ai trimis-o :p...cred k o sa-mi fie de folos. respect frate chiar stiti sa jucatzi tribul vostru. m-ati prins si la servici si nu m-am organizat...asta este nu potzi fi cu toate...bafta pe mai departe....mai bine imi luatzi voi satele decat astia din trib k sincer nu prea stim sa jucam...mai bine sa ramana la cine stie sa joace. hai noroc

- GODS
 

DeletedUser8715

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: GODS *GODS* TALENT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 1
Diferență: 14

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 131,528
Tabăra 2: 8,955
Diferență: 122,573

image.php




Acest razboi este aproape terminat. Tribul Lethal a luat de acolo satele si jucatorii care ii vor fi de folos.
 

DeletedUser8715

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: GODS *GODS* TALENT
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 0
Diferență: 23

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 209,658
Tabăra 2: 0
Diferență: 209,658

image.php
 

DeletedUser6843

[/b]

Interesanta diplomatie. Singurele voastre razboaie le aveti cu triburi cu care nu aveti nicio granita comuna mare. Si mai interesant ca nu am fost anuntati de nimeni de acest "razboi", nu am primit niciun atac. De ce ne aveti la dusmani, pentru a stimula actul vostru razboinic? Faptul ca suntem "in razboi" ma...lasa rece si in acelasi timp imi da putin de gandit, cand intre cele mai aproapiate sate Lethal-Decide nobilul face cel putin 200 de ore.
V-ati deschis topic "Decide vs dusmanii", ati postat o statistica acum vreo
luna si atat. Ati inceput gargara de 2 lei, apoi.

Tind sa cred ca acela care a pus diplomatia voastra aici se insala: Ea arata de fapt:

- cu precizarea ca optiunea sfarsit nu exista la "Dusmani".

In concluzie, un trib(familie) care se respecta anunta intrarea in razboi. Am fost mirat sa vad asta, in fine, e politica voastra si v-o respect. Totodata, vreau sa precizez ca este primul si ultimul meu post in legatura asta. Las OTV-eala pentru voi.

O zi placuta.


sa te bag in seamna,sa nu te bag in seama

sa te bag in seamna,sa nu te bag in seama

haide sa iti explic.

tati,cred ca tu ai condus cate un trib pe fiecare "lume" :))
ai jucat cred ca pe toate lumile.
pe lumea 5 tu ai disparut cand noi de abia am aparut,ce deduci tu de aici?
aaa ca am inceput mai tarziu si ca etc nici de pe alte "Lumi" ca voi in fine.
Revenind la ideea generala.
Nu esti vreun player care sa merite ascultat,doar un om cu cont pe toate lumile,unde nu a facut pe nici o lume ceva "Memorabil".
daca te intereseaza familia DECIDE,te putem primii in oricare din triburi(sa nu zici ca suntem oameni rai),vorbeste de lethal frumos,nu posta numai statistici demonstreaza-mi mie si celorlalti ca nu te-ai jucat pe 101 lumi degeaba :D


Lethal? Nu stiu..probabil sunt un trib ok.Slabzone.(warzone) a fost banat,ne dadea lectii de joc si acum are sate mai putine :)).
De ceilalti membrii nu prea stiu, vorbeam de cei care se rup in scheme fara sens.

Succes celor din Lethal in afara de cei 2 de mai sus,care nu explica ce trebuie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8715

Cand vrei sa porti o discutie cu cineva, prezinta-te intai. Nu stiu cine esti, insa intuiesc.

Ma bucur ca activitatea mea pe triburi face obiectul unei lungi meditatii de-ale tale. Permite-mi sa te luminez, vad ca e ceata in mintea ta. Pe L3 am rezistat mult timp pe granita cu T.D.K.-nu luam sate, insa nici nu pierdeam. Pe L5, m-am batut cu tribul lui Tayfun, fiind in mijlocul lor. Pe harta mea mare se vedea doar rosu. Pe L7 am jucat in CL, pe K45, intr-un trib de 6 persoane, fara nicio diplomatie. Acel trib a ajuns al doilea de pe continent si in Top20 ODA. Dupa ce o parte au dat stergere cont, m-am dus in TSA, unde, colaborand cu noobs, luam sate intruna de la Diablo, mentinandu-ma in Top20. Pe L8, am jucat singur impotriva unui trib de Top20, in care erau jucatori precum neolitic ori cobra zeus. Acum, a venit L11.

Spre deosebire de tine, nu am fugit niciodata de centrul hartii, preferand sa ma bat cu satele de barbari ori cu incepatorii de pe K15, K77...etc.
Aici, pe L11, ai preferat din nou sa eviti zona centrala a hartii. Asta spune multe.

Cand, in calitate de conducator al unui trib, vrei prezenta statistici asemanatoare celor puse de mine, atunci iti poti permite un post cum a fost cel de mai sus. Nu mai aminti de L5, unde, fiind sitter la un prieten ce era in NATO, am luat vreo 5 sate intr-o zi de la voi.

Considera-te flatat ca ti-am raspuns, va fi ultimul meu post despre asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bineinteles dupa un post foarte elevat si bine pus la punct va urma un reply din partea lui stranutelu lipsit de bun simt si cu replici acide de 2 lei...bafta lethal
 

DeletedUser6843

bineinteles dupa un post foarte elevat si bine pus la punct va urma un reply din partea lui stranutelu lipsit de bun simt si cu replici acide de 2 lei...bafta lethal

Ce ti se pare elevat cand el s-a contrazis ca nu a auzit apoi a pomenit de un
trib care a fost dusman cu noi?



pe l5 te-ai batut cu tayfun :))
Aici se vede ca esti complexat.Tribul din care faceai parte s-a batut cu tribul UNITED :p.Reprezentai un trib mamut si aveai diplomatii cu celalalte triburi mamute KoH si EC parca(era danimaxxx ala lider acolo)
Deci nu tu ai purtat acest razboi.

Pe lumea 11 cu cine te bati? durule?Brrr.
Daca nu stiai cine sunt si despre ce vorbesc numai aminteai de NATO,am avut si noi jucatorii nostri slabi,cum si altii au avut.Am vazut ca te pupi pe forum cu profa,nu este nevoie sa imi explici mie ce si cum.
Ca o scurta prezentare stii cam multe despre noi,nu ma interesa istoria ta tribara.
Vroiam sa iti explic ca nu are rost sa te umfli in pene aiurea si s-a si vazut"eu m-am batut cu tayfun"
Si NOI s-a batut cu UNITED si le-a cam dat-o desi nu aveam mare granita si tu imi spuneai mie pe lumea5 sa facem diplomatie cand aveati voi 3-4 membrii in zona k47 asa ca...a dedus toata lumea!


am fost sarcastic madaline si tura asta?


scria cineva pe extern ca si-a schimbat parerea despre mine ca ma iau cu insulte si mai stiu eu ce.
Daca ma insulta cineva raspund cu insulte,daca cineva vorbeste fara sa aive ideea de familia DECIDE,la fel.
Daca vrea cineva sa vorbeasca de triburile,vorbim de triburile.

Cy`a
 

DeletedUser24302

bleah
mi-am adus aminte=))
am fost si eu in Ykz-Mt:))

bravo eddy:D
mi-e mi-a placut de ulifcd de la voi inainte sa se retraga:(
 

DeletedUser8715

Side 1:
Tribes:
Players: eddypatrascu

Side 2:
Tribes: GODS *GODS* TALENT
Players:

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 0
Diferență: 17

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144,106
Tabăra 2: 0
Diferență: 144,106

image.php




Eu inca mai am argumente, pe cand tu o dai in diverse.
Astept niste statistici asemanatoare, care sa dea substanta spamului tau.

Nu ma pup cu profa, e pur si simplu respect, pe care mi l-a castigat de-a lungul timpului.

Eu nu am avut niciodata membrii pe l5, pe K47, acolo erau YKZ si NATO. Sa-ti amintesc cand, la inceputul L5, mi-ai dat mesaj sa fiti academia noastra?
Amuzant e faptul ca tu faci referire la mamuti. Tu, chiar tu? Nici limita de membri de pe L11 nu reprima iubitorul de mamuti din tine. Ai venit aici cu sute de membri, ati tabarat pe satele de barbari si totusi, iti permiti sa te uiti in ograda altora.
Eu am deschis acest topic nu pentru a raspunde unor bagatori de seama, ci pentru a face propaganda tribului Lethal si pentru a prezenta rezultatele noastre, statisticile. Vad tu ca ai deschis topic "Decide vs dusmanii" doar pentru a te certa ca intr-o emisiune TV pentru inculti, postand acolo doar o statistica ce s-a prafuit, nefiind actualizata de saptamani bune.
 

DeletedUser

Nu stiu ce este atat de extraordinar in aceste statisti pe care le pui tu aici. 17 sate intr'o luna e foarte foarte putin.

Poate seamana si astea putin cu statisticile voastre:

Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: *GODS* TALENT AMC GODS
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 0
Diferență: 34

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 274,835
Tabăra 2: 0
Diferență: 274,835

image.php
 
Sus