Lethal-vorbe putine...dar fapte?

DeletedUser22799

pur si simplu replay

teddypatrascu tu ai renuntat din momentul din care a inceput lumea 11 de 10 ori pana acum.


nu ne intereseaza ce ai vrut sa faci si ce o sa faci si nu ne intereseaza daca o sa te mai joci sau nu.

doar un trib a fost NOI -L5

ce-ar fi sa renunti la sloganul asta "chipurile" reprezentativ, e penibil, zau... intamplator am jucat o "galagie" de timp in SAS pana sa prindeti si voi "contur" stii la ce ma refer ... :| avea dreptate Q " rau cu rau dar mai rau fara rau (NOI).... tine minte de la mine Lethal pe langa faptul ca are un nume predestinat :p face in asa fel incat chiar imbina utilul cu placutul ceea ce nu pot spune despre "asa zisii lideri" disperati dupa "atentia publicului" ...iar fuziunea cu micutul Delete din care provin si eu, intareste argumentul marcat mai sus.... in fine timpul va decide ;)
PS nu te stresa sa cercetezi "ce si cum"... am ban de notorietate (restant) imi mai iau unul nu-i nimic il punem la colectie (daca va fi cazul) undercover e mai prudent :p
Succes tuturor!
 

DeletedUser

Voi sunteti aia de ati pus coada la cireasa?


De fiecare data cand apari tu pe extern , trebuie sa postezi o gluma , pentru ai face pe ceilalti sa rada ....Iti place sa fi MĂSCĂRICIUL nostru ?N-ai decat ...dar Cont premium sa sti ca NU iti dam .
...Sau te inteleg ...ti-e greu sa legi 4-5 cuvinte pentru a forma o propozitie , dar mai o fraza .
Vorbind de glume , daca esti asa glumet , te invit sa glumim impreuna pe privat ...iti va trece chef-ul de a glumi , te asigur .
 

DeletedUser

Stau la taclale si la glume cu oricine stie sa vorbeasca si sa glumeasca.

Si pe joc ma gasesti tot cu Master Death :D

P.S. Imi permit sa'mi cumpar singur cont premium.
 

DeletedUser6843

yraide , metanelf ,imi pare rau pentru accidentul vostru din nastere , probabil sunteti frati gemeni
numai ma joc triburile de aproximativ o luna si sincer ultimul lucru pe care l-as face , ar fi sa ma intereseze cine esti tu mai yraide , nu stiu cum de ti-a trecut asa ceva prin cap.
dupa cum ai observat si tu nu am mai postat pe aici , daca te doare prea rau ideea de NOI nu trebuie sa faci public acest lucru (exista psihiatrii pentru asa ceva ) poti face si o adunare ceva de gen , se gasesc destui de mult membrii care atunci cand vad/aud de tribul NOI au aminitiri neplacute.
nu avem nici o vina asupra ta sau asupra multor altora ca am fost , suntem si teoretic/practic iti putem da lectii de triburile oricand.


de aceea este plictisitoare lumea 11 , nu se vorbeste de triburile , iar daca incearca cineva sa explice vine gigi de la gaze si incepe sa abereze :)


peseu:metanelf daca nici in spatele unui nick-name nu ai tupeu , ce sa mai spun?
calitatile/aptitudinile tale din viata de zi cu zi au reflecat in acest joc si ai demonstrat ca si in joc esti pasibil sa dai game over :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22799

yraide , metanelf ,
numai ma joc triburile de aproximativ o luna

de aceea este plictisitoare lumea 11 , nu se vorbeste de triburile , iar daca incearca cineva sa explice vine gigi de la gaze si incepe sa abereze :)


peseu:metanelf daca nici in spatele unui nick-name nu ai tupeu , ce sa mai spun?
calitatile/aptitudinile tale din viata de zi cu zi au reflecat in acest joc si ai demonstrat ca si in joc esti pasibil sa dai game over :)

... in cazul asta e scuzabil de ce ai pierdut contactul cu ce se mai intampla in joc... in fine ideea era ca iti faci prea mult tam-tam si reclama absolut gratuita....evident nedigerabila .. te intelegem
sau in traducere libera "degeaba invat porcu' sa cante ... pierd timpul si ENERVEZ si porcu' ... las-o asa cum a picat :p a inceput un nou an scolar ;) si ne punem cu burta pe "triburile" ;)
 

DeletedUser

Harta Lethal - Funny
mapphps.png



Harta Lethal / MoH - Funny
masmohpphp.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7711

Atata timp cat tu nu joci teddytzelu nu cred ca ai voie sa te bagi in seama . Cum a zis si eddy esti un mascarici si asta ramai iar daca mai joc sau nu cu siguranta nu e treaba ta tribul wall poate si fara mine ( desi nu ma las de joc ).



Deci ... hade pa .


Nice pictures :)
 

DeletedUser6843

( nu e meth pe cont ) [/i]


ai mari probleme de personalitate la un interval foarte scurt de timp.
asta este doar din cauza ca te uiti mult la desene animate.

tribul wall poate si fara mine ( desi nu ma las de joc )



am dedus ca tu inca te mai joci , dar tu chiar daca esti activ , esti considerat un jucator inactiv , adica toate planurile tale pana acum au fost date peste cap.
oricum tebuia sa te imlici sa inveti pentru examenul de capacitate , este bine ca te-ai trezit acum la realitate , totusi este o mare realizare.
 

DeletedUser

Anunt oficial Lethal :
Lethal-ul isi reia activitatea normala .



Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH ATM ~~SR~~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 5
Diferență: 43

Lethal-ul isi reia activitatea normala .Vacanta s-a incheiat , deasemenea si concedieiile ... sa ne reintoarcem la treaba ...

bzzzzz..
Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: Lethal
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 132
Tabăra 2: 52
Diferență: 80

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1


zzzz....zzzzz
@warzone...iar asociezi MoH in statistici...după cum te taie capu?
liber nene ...
 

DeletedUser

:D

Jucatorii cu interes castiga mult, jucatorii buni, fara interes pierd mult. Asta s-a aratat de-a lungul timpului...
Iar edy, kit ca a inceput triburile mult mai tarziu ca altii a stiu insa sa fie cu multi pasi inaintea lor.
Bravo!
 

DeletedUser

MisterEngi , sincer de te inteleg ...Tu tot postezi statistici Dintotdeauna , dar tu uiti ca MoH -ul a innobilat din Lethal doar sate ce apartineau jucatorilor ce se retrageau din joc si cedau sate .
Doresc statistici gen : Ultimele 24 de ore / Ultimele 48 de ore / Saptamana trecuta


Mistere , tu sustineti tribul ca observ ca aveti probleme :eek: ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu s-a intamplat nimic din ceea ce nu era de asteptat. Deci nu avem probleme.



P.S. "tu sustine-ti" e corect d.p.d.v. gramatical :D
 

DeletedUser

Mare tapa v-ati mai luat cu fuziunea pe care ati facut-o pentru a ajunge in TOP :eek: .
Nasol ...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MoH
Players:

Side 2:
Tribes: Lethal
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 12
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111,532
Tabăra 2: 113,011
Diferență: 1,479

image.php



Asta este statistica dupa marea actiune de atac organizata de marele Warzone. asupra MoH :)
Dupa ce au trimis peste 1000 de atacuri pe un singur jucator si inca cateva pe altii cam asta e rezultatul.

La mai multe baieti :D
 

DeletedUser

Pe langa cum ati atacat voi :eek: ...macar am tras o concluzie importanta din acest atac .
Oricum , Lethal-ul si MoH-ul fac diferenta pe Lumea11 , prin starea ofensiva si defensiva pe care o prezinta .
 

DeletedUser

Tura 1 - MoH

Master Death , tu i-ai invatat sa atace in halul acesta ?

Diferenta intre primul nobil si ultimul nobil era de 30 de secunde .
*La momentul respectiv m-am gandit sa ma apar cu 1000 lanci ...dar am zis : Hai sa mai creasca si eddy la inamici invinsi . :cool:


Deci Master Death :
Invatati colegii sa atace .Explica-le cum sta treaba cu acest joc ...suna-i , trimite-le vederi , vorbiti pe Ym , numa invata-i .V-ati rupt 30 de full-uri pe 1 sat .Sincer sa-ti spun , cu 30 de full-uri luam in jur de 15 - 30 de sate .
Si inca ceva :
Nici cand sunt beat nu atac in halul in care ataca colegii tai .

deci...cele peste 1300 de atacuri made by warzone. & comp... ce rezultate au avut? 0 din 0
tare de tot.
admirabil chiar...
sa iei sate si sa nu poti pastra niciunu... plimband mii si mii de trupe ...
:)
tind sa cred ca ai vrut doar sa ne ridici si noua (MoH) punctajul la inamici invinsi in aparare...ca la agresori... nu e cazul.
 
Sus