Lethal vs immo

  • Autor subiect ciprian the war demon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 537
Tabăra 2: 641
Diferență: 104

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 10
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,333,181
Tabăra 2: 1,938,221
Diferență: 605,040

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,270
Tabăra 2: 43,989
Diferență: 36,281

image.php




ce statistica frumoasa:))
 

DeletedUser

iar ai aparut mah? te lauzi tu cu niste sate parasite luate de Dannysteff ?? ce treaba ai tu? ai venit de 4 zile in tribul asta si dai statistici acuma?
tie chiar nu ti se apleaca de tampeniile pe care le afirmi? Dannysteff a luat 2 conturi parasite de la noi, la vremea cand tu te chinuiai pe uscat in minunatul trib Arkan. ar trebui sa-ti vezi lungul nasului si sa ai grija ce afirmatii faci. ca poate ma enervati si postez rapoartele de la ultimele atacuri si va fac de tot rahatul pe tot serverul. atacati cu spade si lanci.....si n-ati reusit sa luati nici un sat.
hai! ia incearca sa fii realist cand faci niste afirmatii.
 

DeletedUser

iar ai aparut mah? te lauzi tu cu niste sate parasite luate de Dannysteff ?? ce treaba ai tu? ai venit de 4 zile in tribul asta si dai statistici acuma?
tie chiar nu ti se apleaca de tampeniile pe care le afirmi? Dannysteff a luat 2 conturi parasite de la noi, la vremea cand tu te chinuiai pe uscat in minunatul trib Arkan. ar trebui sa-ti vezi lungul nasului si sa ai grija ce afirmatii faci. ca poate ma enervati si postez rapoartele de la ultimele atacuri si va fac de tot rahatul pe tot serverul. atacati cu spade si lanci.....si n-ati reusit sa luati nici un sat.
hai! ia incearca sa fii realist cand faci niste afirmatii.

pff...daca arat eu ce rapoarte ai tu..cu ce atacuri dai...si pe cine dai...tu te faci de ras:):)..si cam deranjeaza statistica,nu crezi?:))
 

DeletedUser

statistica NU ma deranjeaza absolut deloc. dar Nu este statistica voastra. este statistica Lethal. tu nu ai nici o treaba. oricum nu o sa stai mult nici pe acolo :rolleyes:
 

DeletedUser

statistica NU ma deranjeaza absolut deloc. dar Nu este statistica voastra. este statistica Lethal. tu nu ai nici o treaba. oricum nu o sa stai mult nici pe acolo :rolleyes:

a contribuit "putin" si vechiul Arkan la aceasta statistica...intreba-l pe ade11..de la cine a pierdut un sat;);)....


P.S. vom vedea cine va ramane;);)
 

DeletedUser2821

Patetic si plictisitor :) .
Inceteaza sate mai lauzi cu ceva de care nu ai habar si nu ai legatura !
 

DeletedUser

Patetic si plictisitor :) .
Inceteaza sate mai lauzi cu ceva de care nu ai habar si nu ai legatura !

vezi ca ai faultat putin limba romana,dar asta e..omul invata;);)

si eu nu ma laud cum faceti voi;);),decat ma bucur:p:p:)):))


P.S. din moment ce si eu sunt in Lethal..e si normal sa am legatura,cu acest razboi:)):))
 

DeletedUser

Tin sa mentionez ca tribul "Lethal" de pe lumea 15 nu are nici o legatura cu tribul original Lethal ce joaca acuma pe lumea 11 .
Orice asemanare de nume nu are nimic de a face cu realitatea si nici un membru de acolo nu are nici o legatura cu adevaratii membri Lethal , lumea 11 .

Deci :
Abordati metoda prezentata de rhadookoo mai sus .


P.S. din moment ce si eu sunt in Lethal..e si normal sa am legatura,cu acest razboi:)):))


Tu nu esti in Lethal tu esti in Letal .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Na ca acuma s-au bagat si alti prieteni , ciprian micutul este singur :( !
=))
bravo warzone and rhadookoo !
 

DeletedUser

vezi ca ai faultat putin limba romana,dar asta e..omul invata;);)

si eu nu ma laud cum faceti voi;);),decat ma bucur:p:p:)):))


P.S. din moment ce si eu sunt in Lethal..e si normal sa am legatura,cu acest razboi:)):))

tu vorbesti...?...:)))

mai tii minte ca acum vreo 2 saptamani ti-am spus ca ai 2 greseli la profilul de pe l15?...

Text personal
eu si tigrul meu asteptam, eu va i-au satele..iar tigrul va mananca soldatii


Cine mai i-a sat pe langa mn..aveti cuvantul meu ca il voi lua inapoi,nu conteaza diplomatia

nici acum nu le-ai corectat...:))...si nu poti spune ca ai facut greselile intentionat...

intreaba pe cineva din tribul tau care sunt greselile...ca singur nu cred ca mai poti face nimic...

scuze ca insist cu prostia asta...dar mie m-i se pare ca arata perfect ce fel de copil e ciprian...

bafta...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
tu vorbesti...?...:)))

mai tii minte ca acum vreo 2 saptamani ti-am spus ca ai 2 greseli la profilul de pe l15?...



nici acum nu le-ai corectat...:))...si nu poti spune ca ai facut greselile intentionat...

intreaba pe cineva din tribul tau care sunt greselile...ca singur nu cred ca mai poti face nimic...

scuze ca insist cu prostia asta...dar mie m-i se pare ca arata perfect ce fel de copil e ciprian...

bafta...

Si tu ai facut intentionat acum !? :))

Ontopic: Pai e razboi !? Ca cel mai bun sa castige! Asteptam noi statistici :)
 

DeletedUser

Tin sa mentionez ca tribul "Lethal" de pe lumea 15 nu are nici o legatura cu tribul original Lethal ce joaca acuma pe lumea 11 .
Orice asemanare de nume nu are nimic de a face cu realitatea si nici un membru de acolo nu are nici o legatura cu adevaratii membri Lethal , lumea 11 .

Deci :
Abordati metoda prezentata de rhadookoo mai sus .





Tu nu esti in Lethal tu esti in Letal .


Pe mine nu ma intereseaza istoria tribului Lethal,conteaza decat ce face pe aceasta lume (ma luati pe mine cum ca e tribul orginal,sau copie-aceste lucruri sunt irelevante intr-un razboi)



Na ca acuma s-au bagat si alti prieteni , ciprian micutul este singur :( !
=))
bravo warzone and rhadookoo !


Mie mi-ar fi rusine,sa-mi pun colegii sa raspunda in locul meu;);)


P.S. bravo michelle! :))




Si tu ai facut intentionat acum !? :))

Ontopic: Pai e razboi !? Ca cel mai bun sa castige! Asteptam noi statistici :)


Normal ca a facut intentionat;);) :):):)


P.S. Aici vom prezenta statisticile....nimik mai mult;);)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

NU cred ca radu sau warzone. sunt colegi :) .
Si nu cred ca i-am chemat , doar ca oricine vede asa un specimen si are si creier isi da seama ca ceva nu e in regula cu el , si incearca sa il aduca pe calea cea buna ... insa unii nu mai pot fi adusi pe aceasta cale... esti iremediabil.
 

DeletedUser

NU cred ca radu sau warzone. sunt colegi :) .
Si nu cred ca i-am chemat , doar ca oricine vede asa un specimen si are si creier isi da seama ca ceva nu e in regula cu el , si incearca sa il aduca pe calea cea buna ... insa unii nu mai pot fi adusi pe aceasta cale... esti iremediabil.

:)):)) Altceva decat atacuri la persoana mea,vad ca nu esty in stare;);)Tot persisti in insulte...:):)dar acest lucru demonstreaza caracterul tau;);)
 

DeletedUser

:)):)) Altceva decat atacuri la persoana mea,vad ca nu esty in stare;);)Tot persisti in insulte...:):)dar acest lucru demonstreaza caracterul tau;);)


Am si eu o rugaminte te rog .
Scrie si tu romaneste , ca aici nu esti pe messenger .
Referitor la topic .
Poate ati avut noroc poate nu , oricum , acest razboi este la inceput pe viitor vom vedea ce v-a fi. Fie ca cel mai bun sa castige !
 

DeletedUser

daca tot vrei statistici, hai sa punem statistici. ca sa fim corecti daca vrei asta. IMMO poarta un razboi cu 2 triburi aliate in acelasi timp. stii foarte bine ca lucrati impreuna si statistica asta este mult mai relevanta pentru razboiul pe care il avem cu voi.


uite statistici

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: Lethal EnemY
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 20
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97,849
Tabăra 2: 100,161
Diferență: 2,312

image.php



daca mergem un pic si mai departe si postam statistica exact cum se ataca in mod real "pe harta"....uite iar statistica.


Side 1:
Tribes: IMMO WT
Players:

Side 2:
Tribes: Lethal EnemY
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 22
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 128,437
Tabăra 2: 109,298
Diferență: 19,139

image.php




sa nu mai vorbim ca daca ar fi sa postam statisticile cu tribul cu care noi avem granite....este macel si nu statistica.

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: EnemY
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 2
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53,860
Tabăra 2: 13,421
Diferență: 40,439

image.php





acum te duci sa dormi si ne lasi in pace?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am si eu o rugaminte te rog .
Scrie si tu romaneste , ca aici nu esti pe messenger .
Referitor la topic .
Poate ati avut noroc poate nu , oricum , acest razboi este la inceput pe viitor vom vedea ce v-a fi. Fie ca cel mai bun sa castige !

aici ai dreptate;);)

Side 1:
Tribes: Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 571
Tabăra 2: 678
Diferență: 107

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 10
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,436,684
Tabăra 2: 2,071,917
Diferență: 635,233

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86,740
Tabăra 2: 43,989
Diferență: 42,751

image.php




fie ca cel mai bun sa castige:D:D:D
 

DeletedUser8715

Ai fost macar dusman al Lethal-ului ca sa stii ceva despre acest trib? Sunt ferm convins ca orice trib matur(IMMO, in cazul de fata) nu va avea probleme cu o copie a Lethal-ului. Warzone este, dupa lasarea mea, intemeietor in Lethal, iar Michelle a fost o scurta perioada membru important acolo, deci au tot dreptul sa vorbeasca. Eu, desi sunt intemeietorul de drept, nu am avut vreo obiectie, pentru ca orice jucator cu experienta stie ca nu se bate cu Lethal-ul original, cel de pe L11.

Am jucat putin pe L15, stiam de existenta voastra. Warzone s-a aratat revoltat, dar eu am luat-o ca pe o dovada de fan-club si de admiratie, dar vad ca tu exagerezi. Cum spuneam, am jucat o scurta perioada pe L15, in WT, trib pe atunci aliat cu Immo(nu stiu situatia de acum), nu cred ca IMMO va avea probleme cu voi.
Ti-am dat mesaj atunci sa schimbi numele tribului, dar ai refuzat categoric.

Mult succes iti urez, ai nevoie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus