Let's talk

DeletedUser

ai citit ce i-am raspuns lui catalin?

dupa ce ai schimbat noobule=)))))))

eu nu m`am legat de nimeni doar tu:p

ia spune,deja ai dat 100 de mesaje in t-j nu=)))))?

"cum e posibil asa ceva,si-au intrecut atributiile fata de un aliat"

intrebare cat timp ii mai pupa-ti in dos?

cred ca pana va mai sare cineva in ajutor ca voi singuri nu sunteti capabili de nimic:)
 

DeletedUser33089

vezi emy ca "ulciorul nu ajunge de prea multe ori la apa" atat de mare este nasul tau de crapa.
vreau sa vad unde am mai schimbat dupa ce ai scris tu?
daca am mesaje de la TJ nu trebuie tu sa stii.
"intrebare cat timp ii mai pupa-ti in dos?" mai sa stii ca nu e prea frumos ce zici tu acolo dar presupun ca atata te tine intelectul sa scrii asta e.aliatii TJ sunt mult peste TY si stiu sa respecte o alianta intotdeauna au fost respectosi si cu bun simt au o conducere de nota 10 daca i-am jignit in vreun fel imi cer scuze. fata de TY care a provocat numai si jignit este cale lunga.
draga emy pana sa fii intrat TY in razboi cu titani noi eram cred ca de vreo 4-5 luni in razboi cu ei si rezistam admirabil daca ma gandesc eu bine TY tremura in bocanci daca incepeati razboiul atunci cand v-am rugat noi. dupa cate luni a trebuie voi sa intrati in razboi cu Titani?Tribul Mongol la un moment dat a fost in razboi cu 3 triburi de-odata si cred ca eram pe plus in toate razboiaiele acelea.si tu vorbesti de cat incapabili suntem.emy cred ca TY nu o sa fie capabil sa aiba 3 razboaie simultan niciodata mai bine pliscu mic si joc de glezene.dupa cum se vede fuziunea LGF si MONgol s-a facut pt ca ne stiam de la inceput am avut razboi intre noi si am putut sa lasam deoparte diferentele si rivalitatea si suntem un grup uni un lucru de genul acesta nu cred ca o sa mai existe pe lumea asta.
 

DeletedUser

cand yakuza si terror o facut fuziunea voi va bateati ca fetitele=)))))))

si noi am dus 3 razboaie de odata dar cu triburi diferite contra unui singur

nu 2 triburi contra 3=)))
 

DeletedUser33089

daca nu stii istoria zonei de sud mai bine taceai ca filozof ramaneai..
Mongol a avut razboi cu LGF,MK(care dupa aceia a fuzionat cu CK si au aparut titani) si din cate stiu am avut si cu KINGS razboi deci 3. unde 2 triburi contra 3? de fapt in sud a fost in felul urmator MOngol contra Bebelusi (o parte din ei s-au dus in LGF si altii in mongol) ,razboi cu The Syndicate care ne tradasera ca am avut PNA cu ei plus cu KINGS.The syndycate a facut fuziunea cu MK deci au fost 3 razboaie care MONGOL le-a purtat in sud.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da tati ,,,, adevaru ca asa buni sunteti .... cresto cand teai uitat ultima data la sondaje ???? noi va luam 20 de sate , voi 2 . asta cam spune tot .
 

DeletedUser33089

fratica de unde ati luat sate? de la inactivi sau semiinactivi?:) ati luat si sate barbare din zona noastra deci de unde si pana unde este sondajul vostru pe plus de la semiinactivi?=))
 

DeletedUser

zeranex o miscat cat l`ati sprijin dupa,pa
scarly dupa o tura buna nu mai joaca
dark denis inca joaca,dar il innobilati intern in loc sa il sprijiini

nu mai dau exp ca sunt multi
 

DeletedUser

pe michaelbird lau dat afara cand au vazut ca pierde sate =)) bomberman tot inactiv e =)) cristi la fel =)))) hai cresto ca te faci de ras ....



daca astia de le luam noi sate sunt semiinactivi , atunci de ce iati recrutat la voi in trib ??? desi eram contra si ati rupt alianta cu noi din cauza lor ??? nu pt cai considerati jucatori buni ??? care o sa ne rupa capetele ??? si de unde =)) acu sunt semiinactivi =)))))



apropo creto , tu tot semiinactiv esti ??? ca din cemi aduc aminte ai pierdut si tu niste sate =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33089

de michaelbird a fost dat afara din alte motive nu pentru ca pierdea sate.
daca pierd 2 sate inseamna ca sunt inactiv?:)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: -T.Y-
Parte 2:
Triburi: S~E

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,046
Tabăra 2: 2,070
Diferență: 24

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 331
Tabăra 2: 82
Diferență: 249

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 18,725,318
Tabăra 2: 19,500,266
Diferență: 774,948

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,216,835
Tabăra 2: 788,181
Diferență: 2,428,654

chart





acu eu intreb creto , ce conducere incompetenta aveti voi ??? va bagati intrun razboi cu noi , a doua putere de pe l19 , cu semiinactivi in granita cu noi ???? asa planuiti voi unr azboi ???? =)))))))))))))


aaa..... pardon , gata stiu ce a gandit vasim =))) sa va spun si voua , cica le declaram razboi celor din t-y , ei o sa atace "semiinactivi" din granita cu noi , si vor lua sate pana vor ramane fara nobili =))) apoi acei jucatori se vor lasa si vom lua noi restu de sate =)))))))))))) si uite asa mai cresteti si voi =)))))))))
 

DeletedUser

fratica de unde ati luat sate? de la inactivi sau semiinactivi?:) ati luat si sate barbare din zona noastra deci de unde si pana unde este sondajul vostru pe plus de la semiinactivi?=))

:):):) unde ai vazut vreodata barbari in statistici ?

de michaelbird a fost dat afara din alte motive nu pentru ca pierdea sate.
daca pierd 2 sate inseamna ca sunt inactiv?:)

vrei sa stii cine ti le-a luat si e ce ai pierdut doar 2 ?
 

DeletedUser

statistica e vis. n'am batista la indemna.
cat despre restul comenturilor...sunteti de gazeta. cine'si poate dori mai mult de la o alianta? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce aveti ma cu el? Ca mie mi-a fost mereu simpatic si imi este si acum :)
 

DeletedUser

iar o fugit cresto =)) mai apare peste o sap si zice : suntem in avantaj =)) si cand pun statisticile o sa fim 500 noi 100 ei =)) da sunt pe plus =))
 

DeletedUser

iar o fugit cresto =)) mai apare peste o sap si zice : suntem in avantaj =)) si cand pun statisticile o sa fim 500 noi 100 ei =)) da sunt pe plus =))

de unde 100=))))?

ppoate 10


omu cu raspunsuri,prima melodie e de tot rasu:))))

Conducerea T-J pe aici,ce face-ti voi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poc! o ba..na. Poc! o maslina. Poc! o magie facuta-n surdina. Poc! un ca..t si- un fl..c despicat. Si uite dorinta cum sa-ntampat! .

Poc! o vacanta. Poc! un frustrat. Poc! o banare ca n'ai "respectat"!! Poc pumn in nas pen'c'ai spamat.. Si uite cum forumu'i de evitat!!

pace!
operatie reusita, pacientul o decedat nitel

spor!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus