Let's talk

DeletedUser

n-ai facut altceva decat sa confirmi ceea ce am spus mai sus : v-ati batut doar cu triburi slabe .
~1~ fara ty va mai bateati luni bune
gmny - fara cei din ty la fel
oldman - iarasi fara ajutorul ty cu ~1~ si fara cei din ty cu gmny aveau acum mult mai multe sate

e normal ca atunci cand te bati cu un trib mai slab decat al tau sa ai pierderi mai mici decat altii care se bat cu un trib mai 'capabil'

acum nu va neaga nimeni meritele , sunteti 1 dintre cele 4 triburi care au facut ceva pe lumea asta insa meritul vostru nu e la fel de mare ca al celorlalti ( tj-ty-se ) . se se batea cu fam titani voi alergati furnicile . se se bate cu ty iar ty si cu tj pe cand voi inca rascoliti harta dupa furnici .

nu trebuie sa te doara adevarul , orice ai spune sorine nu il poti ascunde . nu te mai bate cu pumnul in piept pentru ca nu ai dreptate .

daca ar fi sa facem un top real in care sa tinem cont de trecutul triburilor de pe l19 voi tot pe ultimul loc ati fi .

putem face un alt calcul :
ty ( 24400 sate ) contra tj-se ( 64000 sate )
tj ( 39580 sate ) contra ty ( 24400 sate )
se ( 24497 sate ) contra ty ( 24400 sate )
die ( 25838 sate ) contra oldman ( 1479 sate ; 6536) numarul maxim de sate avute de oldman
die contra gmny ( 9702 numarul maxin de sate avute de gmny )

maxim 15-16000 sate au avut dusmanii vostri si au fost triburi de margine 75%

fapte - date reale sorine nu inchipuiri . faptul ca die e pe locul 2 se datoreaza si culoarului favorabil creat de altii . nu va neaga nimeni meritele insa nu sunt atat de mari precum le vezi tu .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mei bombito, nu stiu de ce suferi ,da' mi'e frica sa te diagnostighez :) pe langa nonsensurile pe care le debitezi in inocenta ta, dovedesti grave carente in a pricepe.

hai s'o luam pe rand:

~1~ fara ty va mai bateati luni bune

niciodata nu am minimizat aportul TY in razbuiul cu numerele, dimpotriva. ce nu stii tu este ca inainte ca TY sa se bage, Die., amaratul asta, si'a rupt oasele cu aceleasi numere luni bune. Este evident ca odata cu sucirea TY, au facut pe ei si s'a ales praful.
Asta insa nu'ti da dreptul nici tie si nimanui, sa spuna ca ala a fost un razboi "ieftin". numerele erau de 2 x cat Die.

gmny - fara cei din ty la fel


la fel pot spune. niciodata n'am spus ca este meritul exclusiv al Die. dar caraghios pot afirma ca esti.

Die vs GMNY(+academiile) 5207 catune
TJ vs GMNY(+academiile) 1950 catune
TY vs GMNY(+academiile) 681 catune

oldman - iarasi fara ajutorul ty cu ~1~ si fara cei din ty cu gmny aveau acum mult mai multe sate

aici atingi cote paranoide, ti'as recomnda sa bei apita si sa te pui pe spate pana'ti trece criza. dar, am sa ma fac totusi ca inteleg ce spui.

Die vs Oldman 3150.

daca adaug si pe cele din rustic(refugiati acolo)+barbarele rezultate din stergerea neputinciosilor, iti da cu virgula si sigur te pierd definitiv.

nu trebuie sa te doara adevarul , orice ai spune sorine nu il poti ascunde . nu te mai bate cu pumnul in piept pentru ca nu ai dreptate .

singurul luru care ma doare(sincer), este sa vad niste maimutele care se erijeaza in mari analisti, in fapt, avnd legatura cu jocul, tot atat cat avea ceauseasca cu fizica cuantica/nucleara.


die contra gmny ( 9702 numarul maxin de sate avute de gmny )

ce omiti tu buna stiinta, ori din aceeasi ignoranta, este ca familia gemenilor, au avut impreuna 21.500 sate, in vreme ce in perioada aceea, Die se bucura doar de 14000.(consulta istoria L19 aici forum.triburile.ro/showthread.php?t=26572, apoi da'ti doua palmute.

fapte - date reale sorine nu inchipuiri .

realitatea este ca in timp ce'ti inchipui ca esti ok, in mod evident ai nevoie de o vacanta, sa'ti limpezesti bruma neoronala.

drum bun!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

a te bate cu 1-2 academii e o fapta eroica cand intr-o academie sunt cei mai slabi si mai inactivi jucatori pe care ii are un trib ( cel mai bun exemplu sunt titanii ) ?
speram sa stii cat de mult conteaza o academie si sa vezi ca nu am luat nici yakuza nici delir in calcul .
iti repet , cu ~1~ a fost cel mai greu razboi al vostru , restul au fost contra unor academii
 

DeletedUser

Nu mai bagati ty in discuti in momentu asta odata ce de aproape 4 luni duce doua razboaie,is curios unde era ty inainte de razboiul cu t-j

probabil ca era primul

-t.y- a avut cel mai tare grup de pe l19 nimeni nu a avut curaj sa faca 1 vs 1 chiar mai mari t-j au refuzat asta,trebuie precizat ca contu efemeract a fost spart modificata parola si mailu de activare,asta ca scop sa distruga simbolul -t.y- si tribul ca atare,nu eu m`am numit asa chiar persoana care mia spart contu a facuto

din pacate adm au fost prostiti iar coontu nu mai poate fi recuperat deoarece imi cere primul mail de activare,multumesc mult dusmanilor sau aliatilor??
 

DeletedUser

tu simbolul ty ? :):):):):):):):):):) pana si stan si bran se tavalesc de ras in mormant citind asta :):):)
cont spart ? e o prostie ce spui tu , daca era contul spart nu puteai face tichete sub nick-ul efemeract ;) deci e gargara cu apa de ploaie :p si da contul cu care a fost creat mailul e primul indiciu ce ti-l cer adminii cand un cont este spart dar in afara de asta mai sunt multe alte detalii despre cont pe care nu le poate sti decat cel ce l-a cret/folosit fffffffffff mult timp ;)

[YOUTUBE]xaEr1al6VJ0[/YOUTUBE]
 

DeletedUser41372

bffcecaef4.png


b11486223e.png


48b388d947.png


3491585977.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

serpisor, baga si tu rapoartele alea'ntr'un spoiler, ca ma lasi miop
gracias!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Toate discutiile ce incalcau regulamentul au fost sterse si s-a aplicat si sanctiunea potrivita. Va rog sa mentineti discutiile in limitele regulamentului de acum incolo.
 

DeletedUser

o plecat emilio in hawaii :)

..si...adenauer, semnatura ta nu contravine regulamentului? eu nu stiu citi, ori mi'e lene. eu vaz decat pe kaiser cum da din manuta :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41372

Chevyx
n00b


tati fa ceva si la rapoartele alea de mai sus ca ne zgarie retina



Am vrut sati dau rapoartele pe privat dar vad ca ai retrogradat:)) gurita mai mica ca ** degeaba bv sau te-ai apucat de tretis:))

ai dat stergere cont ce pacat si asa erai in plus pe lumea 19:)) aveai variate daca tot nu vreai sa te bati cu fosti tai colegi te duceai fain frumos in t-y si te bateai cu noi:))

pt tie emy apucate de soliter nuti trebuie parola:)) si lasa t-y sa conduca cei care sunt capabili.


as mai pune niste rapoarte dar se zgarie florinel pe fata:))

Despre tine sorine nam ce sa zic esti ok ai un trib bun ai grija de el. multa sanatate.
 

DeletedUser41217

@ Vipera aditza: nu sunt cam multe trupe pe sate?
poate mi se pare mie, dar ...
 

DeletedUser41372

Eu am pus doar cateva rapoarte.as mai pune dar nusi are rostul. tema e facuta pt alceva dar domnul florinel in loc sasi vada de discutile lui.

vrea sa fie sterse rapoarte:)) pot fi sterse, ii dadeam pe privam multe:))dar a retrogradat:))
 

DeletedUser

vipera , ceausescu avea o vorba : invatati invatati si iar invatati ! invata intai sa scrii si apoi vino sa-mi dai mie lectii despre orice .
eu am primit 3 mariri de salariu in ultimele 2 luni iar tu ai mai luat 30 sate . cine e mai smecher dintre noi 2 ?

si mai e una : dupa razboi multi viteji se arata !



ms nenea modu , acum e ok .
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
o plecat emilio in hawaii :)

..si...adenauer, semnatura ta nu contravine regulamentului? eu nu stiu citi, ori mi'e lene. eu vaz decat pe kaiser cum da din manuta :D


Este Charlie Chaplin. In ceea ce-l priveste pe Konrad Adenauer, a fost unul dintre parintii fondatori UE, deci nu se pune problema:). Ca sa fii linistit totusi, am discutat asta de acum vreo 4-5 luni cu moderatorii de atunci si nu a fost nicio problema.:)
 

DeletedUser41372

Era cam tarziu cand am dat eu raspuns si mam grabit mai greseste omul.La treaba cu marirea de salariu te-ai facut de ras pt ce ne dam atata in spectacol?

tu in ultimele 2 luni ai primit 3 mariri de salarariu felicitari. Eu mam lasat de scoala si sunt fotbalist in italia,ca sa nu mai zic cat castig eu intr-o luna nu castigi tu in 2 ani:)) cand doresti poti da ochi cu mine si ai sa vezi cum stau treburile.


si mai e una : dupa razboi multi viteji se arata !

pai ce razboi ai avut tu:)) eu inca ma lupt dar tu ce faci? intri pe forum si vorbesti degeaba:))


















 

DeletedUser

:):):):):) blocnotes ?
aseara era prea tarziu acum e prea devreme , niciodata nu-i momentul potrivit :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bffcecaef4.png


b11486223e.png


48b388d947.png


3491585977.png

vai ce ne mai laudam...avem enorm de multe trupe...daca distrugeai tu un sat cu atatea trupe mai ziceam dar asa ca aperi unu cu atatea trupe nu ne impresionezi..nici macar nu-s trupele tale..sunt ale tribului...
 
Sus