Let's talk

DeletedUser

au trecut 11 zile. baga aici sa stim si noi, ce produci?
si nu ne lua cu nu stiu ce pandipsan, ca stim ca oricum arzi tot ce coci :D
 

DeletedUser

adenauer a scris:Am vrut sa fac ceva interesant, nu mi-a iesit. Imi pare rau, mi-a trecut, nu mai incerc.

TOPIC INCHIS si va fi trimis la arhiva.


dragutul mieu, iertata'mi fie directa///de ce esti atat de suparat. pe cine? ce ai incercat, si ce nu ti'a iesit mai exact? chiar nu sesizezi ca lumea asta e moarta impachetata, cel putin dpdv al externului??! da prietenul meu adenauer, spamam acolo in tema ta, o manuta de distrusi si fara de reguli, insa erau primele posturi de'o luna incoa'. valoreaza shit pt tine? pt pt noi insemna mai mult decat atat. in concluzie, daca esti istet(chiar pari), lasa nebunii sa'si vada de gara, ca nu daunam grav sanatatii. ok? multam!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Sorin, ca sa ne intelegem, nu era nevoie sa incepeti sa scrieti off topic pe o tema ce se dorea serioasa. Personal consider inca a fi o tema de bun simt si daca ar exista jucatori seriosi, cu potential de analiza sunt sigur ca ar iesi o dezbatere de senzatie acolo.
In ceea ce priveste supararea mea, nu exista. Este mai mult o dezamagire...
Lume moarta...hmmm...nu stiu. Eu inca sper sa nu fie asa, e nevoie de un razboi interesant pentru a reveni lumea aici. Dupa aproape 2 ani de joc, inca sunt 600 de jucatori, 150-200 tot sunt activi, deci...material de spam ar exista:).

Din pacate anumite reguli pe care le-am acceptat odata cu noua postura ma obliga sa nu las sa se spameze excesiv pe anumite teme. Nu-mi fac dubii ca nu ai fi istet, asa ca sunt sigur ca vei intelege.
 

DeletedUser

ne intelegem, bunul meu adenauer. insa pe un forum ca acesta, chiar si un biet spam intr'un loc nepotrivit, este mai mult decat activitate zero pret de o luna, intr'un cadru perfect dpdv al regulamentului :)
priveste atent noile modificari din anul asta : s'or reinventat razboaie, au disparut triburi importante si s'au facut fuziuni de succes. cu toate acestea, niciun cuvant...nimeni.
lasa oleaca lesa nebunilor, ca nu demoleaza nimic. nici eu nu'mi fac dubii ca nu ai fi suficient de istet, cat sa intelegi importanta comunicarii in cadrul extern, si unde bat in general :)
ti pup pe bonetica ta de capitan, numai bine !
 

DeletedUser

domnul brigadier daca ai luat la cunostinta faptul ca tribul -T.Y- nu mai are razboaie poate ti se zareste de sub cozoroc o alta tema in josul paginii care trebuie mutata...
'top 10 triburi' -editia de iarna ti-a placut atat de mult si nu l-ai mai schimbat...
mai bine dam cu basca in tarana si lasam aici decat doua teme:"Let's talk" sa ne mai scrie posi.alexandru si hartile avansate pentru ca nu necesita efortul tau
 

DeletedUser

muschiulet esti tare sensibil la organul auditiv dar ai inaintasii aburiti...
esti si administrator de forum acum
 

DeletedUser

si tu esti suav, bobocule...
--------
de ce ne certam?
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
domnul brigadier daca ai luat la cunostinta faptul ca tribul -T.Y- nu mai are razboaie poate ti se zareste de sub cozoroc o alta tema in josul paginii care trebuie mutata...
'top 10 triburi' -editia de iarna ti-a placut atat de mult si nu l-ai mai schimbat...
mai bine dam cu basca in tarana si lasam aici decat doua teme:"Let's talk" sa ne mai scrie posi.alexandru si hartile avansate pentru ca nu necesita efortul tau

Dragule, nu ti-a luat nimeni dreptul sa-ti aduci razboiul pe forumul extern. Poti face un topic cu razboaiele pe care le duci. Si voi fi mai mult decat bucuros sa te ajut cu orice-mi sta in putinta. Din pacate, nu sunt la curent cu lumea 19, nu stiu ce conturi aveti fiecare, si sincer, nici nu ma intereseaza, pentru a nu avea suspiciuni de favoritisme.
Cererea de inchidere a topicului respectiv a fost intemeiata!

PS: Exista o regula care spune sa nu iei la misto moderatorii sau adminii. Pe viitor, tine cont de ea, te rog frumos.
 

DeletedUser

am facut tema dar sa ma ajuti in legatura cu asta nu vad la ce.
cat despre interesul tau despre lumea 19 este egal cu interesul jucatorilor despre forumul acesta
ramai cu bine!
te saluta mistocaru' :p
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Interesul meu este limitat la timpul liber disponibil. Este adevarat faptul ca unele lumi sunt mai active iar voi nu faceti parte din cei activi. Dar asta nu e vina mea... Nu sunt obligat sa studiez cu atentie toti jucatorii de pe harta, daca ai vreo sugestie constructiva pentru a aduce mai multa lume de pe harta, si pe extern, sunt foarte interesat sa o ascult, aici sau prin PM.
 

DeletedUser

vesti bune!

1. OG vor intra intr-un trib mare si valoros.
2. Die vrea sa fuzioneze. ghici cu cine?
 

DeletedUser

regretam, pistol nu'i in stoc momentan, te putem ajuta insa cu nikita. sanatoasa, in floarea varstei, noh.
enjoy!
 
Sus