~LEX~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

rezista mai mult decat va asteptati :) ... si in k24 am sa va stric eu planurile :p

si pt tine troll ule daca nu ai inteles ceva sa imi zici ca iti desenez
 

DeletedUser4833

rezista cat va da ARM-ul si LEX-ul voie....e de ajuns sa se uneasca o singura data la atacuri si dasada[te gasim la margine] cat restul tracilor...vor cere invitatii prieteniilor,prieteniilor nostri sa va luam la noi.....asa ca shhh..nu vreti sa treziti uriasul!
 

DeletedUser

asta a fost tare .. daca se pun pe mine ce? is de cauciuc? eu chiar vreau sa ma duc la margine dar se pare ca nu are cine sa ma trimita acolo
 

DeletedUser9326

da dasada a fost tare :))

dar stii care este problema ?...ca se adevereste ceea ce a zis valjan :)))

T Z E A P A :))
 

DeletedUser

da unitiva odata ma ... ca m am saturat de vorbe vorbe si iar vorbe ... atacati odata daca santeti asa zmei ... tot vorbiti de surprize de atacuri de statistici .... dar pana acuma nu ati luat decat inactivi si fosti prieteni ... am mai multe sate si o pozitie in top mai buna decat cea dinaintea razboiului ... asa zmei santeti voi

treceti la fapte odata ca plictisiti lumea cu povesti
 

DeletedUser4833

asa au zis si gotii cand aveau 10 milioane in fata noastra!
vorbe nu fapte
si le-am dat la fapte de au inceput sa dea stergere cont unul dupa altul
si sincer sunteti la fel ca aia

nu ne grabi u pe noi...stim noi ce sa facem....noi avem creier si vrem sa-l folosim...nu ca altii
 

DeletedUser

pai faceti odata ca sincer is plictisit ... si cand ma mai atacati invatati sa dati fake macar .. ma simt insultat ca nu stiti sa dati la sec sau un fake .. trist ... aici se vede amprenta inobilarilor interne
 

DeletedUser

Dasada sti ca eu am fost neutru mereu dar dupa cum ti-am zis parerea mea e ca daca dam toti te duci usor usor oricat sprijin ai avea...eu am alte probleme acum si alti la fel fiecare cu ale lui nu este vorbarie multa ci fiecare le stie pe ale lui...legat de fakeuri si atacuri la secunda sincer sa fiu cu tine nu m-ai am rabdarea necesara sa fac asta sincer nici daca imi doresc cu adevarat sa arat cuiva ca sunt oldschool nu cred ca as faceo din simplu motiv ca mie fff lene sa o fac si asa petrec ff mult timp in triburile.E doar parerea mea no offence.Stima
 

DeletedUser

non taken, da daca ati inceput ceva duceti la sfarsit ... respect !
 

DeletedUser16039

Side 1:
Tribes: ~LEX~
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 77
Diferență: 13

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 896,992
Tabăra 2: 699,298
Diferență: 197,694

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,442
Tabăra 2: 0
Diferență: 11,442

image.php
 

DeletedUser18817

baieti, doar atat vreau sa va zic:
Si eu am laudat Romans mult, si apoi am plecat.
Dar dasada s-a dat mare de forta lui, si cate poate face el impotriva celor din ~LEX~, dar astazi am fost surprins de ceva: 126. dasada. ~ARM~.
 

DeletedUser

Nu prea imi place mie venirea lui dasada la noi , ceva nu-i curat :D.
 

DeletedUser

eu am facut fata lui biancaar si restul destul de bine ... dar nu stiti motivele plecarii mele .. iar ca am ajuns in arm e pur intamplator , cand am plecat din tracia altele erau planurile mele

pe mine o pers ma mai tinea legat de tracia si acea pers a ales sa renunte ... so cam asta a fost

nu tin cu dintii sa raman in arm sau alt trib din zona ... pot continua si singur cel putin o luna impotriva traciei arm si lex lejer
 

DeletedUser

LoooooooooL 1 luna lejer:))) Hai sa nu exageram...ai avut atacuri de la biancaar care le-a dat pe fuga ,de la namco cateva ,ca stiu toate atacurile...si de la restul spionaje sau maxim 1 sat atac spart in tine...si ne laudam atat de mult ca si cum te-ar fi atacat toata harta si nu ai pierdut nimic...Be Serious.Stima
 

DeletedUser

hai ca iti dau sitter ca nu degeaba am intrat in top 100 cand eram pe 400 ... le a dat pe fuga ca pana acuma a inobilat numai intern si nu stie sa atace .. si namco dupa ce si a rupt si el cativa nobili nu a mai atacat ... am rapoartele toate
 

DeletedUser

Pai eu ce ti-am zis...nu ai fost atacat cum trebuie si nici de o harta intreaga cum susti tu:p Biancaar credema stie sa joace uitate la el si porma sa imi zici daca are inobilari interne cum zici tu:)Si uitate la inamici lui invinsi:)Dar cum am zis mai devreme nu toata lumea are timp si rabdarea necesara sa m-ai joace cum juca odata...eu unu atac cum imi vine ...nu stau sa dau la secunda si bla bla bla...
 

DeletedUser

pai nu am zis ca o harta intreaga ma atacat ... cand am facut referiri la cele 3 triburi am zis de cei din jur ... am crezut ca se intelege si e clar ...
si daca nu mai aveti chef de joc nu mai iesiti in fata ca faceti ca dregeti , daca nu aveti chef stergeti contul si gata
 

DeletedUser

Am chef sa joc dar nu asa insetat ca altadata...adica atac cum am chef si fac cum vreau eu nu stau sa joc calculat si alte faze....intelegi tu;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus