LGF impotriva ANG

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sparagatorii de conturi erau pldn
iar daca nu stii cum s-a ajuns la razboi iti pot face o mica isotrie.

iar de jucatorii mici de la voi au grija tot jucatorii mici de la noi.
stii pe langa jucatorii vostrii de mare punctaj care ii ataca pe astia de 500.000 cei de la noi au ......moral....... iar in continuare vor vorbi topoarele.

pana acuma nu ne-a invins nimeni.
 

DeletedUser

winghs daca faci o mica istorie sa o faci corect , nu doar cum suna bine pentru voi ...si daca tot folosesti cuvantul " tradator " cauta-l putin in dex si cred ca va suna mai bine tribul "mama" tradator...
 

DeletedUser

wow hai sa vedem cum suna asta:
tribul mama are razboi cu un trib cu care o academie are alianta.

cine a mai auzit de asta?
 

DeletedUser25671

Wings nu iti mai bate gura degeaba cu ei...pentru noi sa vorbeasca statisticile...

Side 1:
Tribes: LGF
Players:

Side 2:
Tribes: ANG
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 0
Diferență: 36

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 332,352
Tabăra 2: 0
Diferență: 332,352

image.php


Side 1:
Tribes: -LGF-
Players:

Side 2:
Tribes: ANG
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 12
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 225,257
Tabăra 2: 115,651
Diferență: 109,606

image.php
 

DeletedUser

winghs , dar cine a mai auzit ca tribul mama sa recruteze jucatorii pe care ii ataca academia , sa ia refugiati doar ca sa preseze lumea :) oricum interesant mod aveti de a declara un razboi , deoarece voi ati inceput razbouiul si noi am aflat de abia dupa o ora de la niste vechi "prieteni" nici macar de respect si onoare nu da-ti dovada ...cate invitatii ati dat apoi la noi in trib si da ...i-ati luat pe aia mai mici si slabi de "inima" si daca va fi sa pierdem vom pierde cu onoare si cu capul sus ...e prea mare deosebirea ca sa o puteti intelege


un alt motiv ar fi conferintele noastre pe skype care se pare ca au deranjat prea mult unele persoane , imi pare rau ca trebuie sa va readuc aminte dar noi jucam jocul asta din placere si inainte de toate suntem prieteni ...deci mai aveti multe de invatat :D
 

DeletedUser27867

hai sa vedem cum suna altceva.academia are razboi cu daimon. recrutam daimon si declaram razboi academiei. Zicem ca e tradatoare si noi suntem aia corecti. dar surpriza, academia nou creata a disparut. Fie in ANG , fie in daimon, fie in PLDN.Nu conteaza, nu ati pierdut niciun razboi. Chiari daca tactica voatra e lamentabila..
Cred wings ca ai uitat ca academia aceea pe care ati renegat-o, v-a dus razboaielele si a castigat niste razboiaie ca sa va impaunati voi cu ele si sa cresteti din innobilari interne... dar ANG nu se lasa usor intimidati. Nici de topoare, nici de cuvinte...
Asa ca tine minte wings cine seamana vant , culege furtuna!
Eu pariez pe ANG
 

DeletedUser

Cred wings ca ai uitat ca academia aceea pe care ati renegat-o, v-a dus razboaielele si a castigat niste razboiaie

hai sa mori tu!
va fii distractiv.
si daca imi amintesc bine, voi ati inceput cu recrutarile din daimon.
iar acuma cu recrutarile de la noi.
 

DeletedUser27867

daca "noi" eram in razboi cu daimon , cum era sa amai si recrutam din daimon? nu ca nu ar fi meritat unii dar i-ati recrutat voi in masa. cu atacuri de la noi cu tot. Ca au fost recrutati ulterior, dupa ce au devenit ai vostri, corect! aveau dou optiuni Au ales-o pe aia desteapta.:D Doar nu erau sa dispara pentru cauza voastra.
Recrutari de la noi faceti voi in schimb. cum e unul mai micut si mai ratacit intre voi, cum il racolati, ca el saracu ce sa faca?:confused:
Exista un singru membru ANG sa nu fi primit invitre de la voi? Nu cred...Dragoste cu sila , de voie d enevoie.. Politica LFG:rolleyes:
 

DeletedUser

rellu25 a
hazur
cryysstyy
t1ga13
trezeguett
cristi-and
RELAS

savage149

ahyle 500

relu59
kapatina
Hector3000
LifezG00d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce-i cu ei?Sunt fosti jucatori din daimon in mare parte,In afara de kapatina si hector(nici macar nu e la noi).LifezGood a fost la noi inca de pe vremea INP ...asa ca nu prea i-ai nimerit
 

DeletedUser

da sunt jucatori pe care i-am recrutat noi , dar uita-te putin si cand au fost recrutati , deci drept urmare am luat exemplu vostru ca doar ne-ati fost tribul mama :p

dar uita-te putin la profilul tribului tau si vezi la cati jucatori s-au trimis invitatii ca nu au intrat in trib la voi e alta poveste :d
 

DeletedUser

pot sa ma uit direct la invitatii sa vad la cine sunt date.

iar jucatorii cu pricina i-ati recrutat de la noi.

daca tot e sa inveti ceva invata un lucru bun.
 

DeletedUser

corect ca i-am invitat de la voi , mai putin pe heivik care inca este la voi si l-ati recrutat voi de la noi si va ramane la voi :)

si cat despre ceilalti de unde i-ati recrutat daca pot sa intreb si asta ...si apoi o sa iti dai seama ce am invatat de la voi :)
 

DeletedUser

poate vrei sa iti fac o lista cati din daimon au venit la noi si cati la voi./
poate vrei sa postez si aici mesajele in care mai ca te rugai de moratu sa nu faceti razboi cu daimon sau cu pldn.

lasa moni ca ajungem noi doua unele langa altele.... si vom vedea.
 

DeletedUser

ooooo, stai ca am uitat, acuma esti protejata lui cyupanezu'... am uitat
poate ajung la marginea hartii.
 

DeletedUser

dar pana atunci

Side 1:
Tribes: -LGF- LGF
Players:

Side 2:
Tribes: PLDN ANG
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 860
Tabăra 2: 656
Diferență: 204

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,415,830
Tabăra 2: 6,484,776
Diferență: 1,931,054

image.php
 

DeletedUser

cei din PLDN nu trebuiesc bagati in aceeasi oala...
uite statistica fara ei...

Side 1:
Tribes: LGF -LGF-
Players:

Side 2:
Tribes: ANG
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 400
Tabăra 2: 421
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,799,985
Tabăra 2: 4,059,026
Diferență: 259,041

image.php
 

DeletedUser

:eek::eek::eek:

Ma uitam si eu azi pe twstats si dintr-o data am avut revelatia sa ma uit la statisticile intemeietorului LGF:eek::eek::eek:.Din 3.800.000 de puncte peste 3 milioane sunt rezultatul inobilarilor interne:eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus