Liderii ~Hl~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu voi mai avea nimic de discutat cu astfel de persoane.e un joc fratilor si fiecare e stapan pe ce a muncit adica in cazul asta pe cont.voi asa veti fi mereu si nimeni nu are ce sa va faca;)

Tot respectul meu pentru Nga Ae si aki
 

DeletedUser

Killa,draga mea se pare ca nu ai dormit bine deloc azinoapte.
Cu cine te certi pe aici,de una singura?
Parca dupa subiectele "atinse" in partea a doua a show'ului iti mai revenise imbujorarea din obrajori si ciripeai mai abitir ca toti "nenii" din conferinta,semn ca iti pria aerul de ferentari.

Ne'ai prins cand tocmai ne freca grija de o miutza prin curtea scolii ,ai aparut cu a ta mirifica prezenta si nu aveam cum sa nu te bagam in joaca noastra de cartier....cu atat mai mult cu cat graiai mai al dreaq ca noi...parca ne era si necaz ca vrei sa ne iei fatza .

:cool:
 

DeletedUser

Ma faci sa rad :)) La VARSTA TA TREBUIA SA AI ** MAI MULTA MINTE;) eeee dar cu personaje de astea ne "mandrim".invata sa respecti munca altuia;) nu sa zici ca munca lui sau a mai multor persoane iti apartine tie
 

DeletedUser

sa sti ca un cont care este intr-un trib si face inobilari din inactivi...dusmani etc acel cont deja apartine tribului si nu a posesorului.....asta de cultura generala
 

DeletedUser

Bey baiete daca nu stii despre ce vorbeste vezi-ti de ale tale;) hai k deja m-am plictisit de unii din voi;) se vede treaba ca nu ai cu cine.inainte sa vorbiti unii din voi mai bine v-ati spala pe dinti:)) va urez o zi buna:)
 

DeletedUser

kalla sti proverbul...vorba mult saracia omului...te cam reprezinta...sa nu uitam cine a inceput cu invitatiile;):k facem tema NewAge vs NGA daca te tine:p:p:p:p
 

DeletedUser

aia cu injuraturile nu ai dat'o pe toata...era un amalgam complet de apelative la adresa ta ......pentru ca ai considerat ca e eficient sa te bagi in seama cu mine la modul sfidator....cum ca nu am ce face,ca vad eu....

fetitza vino'ti in fire....aia cu injuraturile a fost o mica reciprocitate...doar nu aveai pretentia sa cad de pe scaun ca erai si tu in conferinta.

xena 07 locul tau e in tiganie, de acolo esti, se vede dupa limbaj, nu inteleg ce cauta acest clovn pe triburile care vad ca e foarte tare in gura pe forum si pe mess...face 2 face cred ca sta in genunchi ca sa nu-si ia capace.
Imi pare rau ca nimeni nu se sesizeaza si acest maimutoi tot e lasat liber sa tot posteze si sa joace...
 

DeletedUser

Gpl:nu esti tu unpic cam prost asa unpic :)) du-te nene si ataca-te singur fa ceva la gradul inteligentei tale si lasa-ne;) vorbeste cat vrei ca oricum nu te bagam in seama :)
 

DeletedUser

xena 07 locul tau e in tiganie, de acolo esti, se vede dupa limbaj, nu inteleg ce cauta acest clovn pe triburile care vad ca e foarte tare in gura pe forum si pe mess...face 2 face cred ca sta in genunchi ca sa nu-si ia capace.
Imi pare rau ca nimeni nu se sesizeaza si acest maimutoi tot e lasat liber sa tot posteze si sa joace...

Rest,noi am mai avut divergente.....iar tu esti un mare pacalici....nu dau doi bani pe scalpul tau....

Te dai ciumeg insa nici la spalatorie nu am auzit de tine...esti omul ghenelor cumva retardule?

Lasa mascareala cu mine ca nu tine pramatie....esti un neputincios,de fapt un REST din ce a mai ramas din frumoasa realizare a TLD.

Ma mir ca mai respiri la incompetenta de care dai dovada.

Marsh la pubela restule.
 

DeletedUser

Smecheria ta e pe mess si pe forum ca in rest esti 0...cred ca atunci cand mergi pe strada se face noapte :)))
Nu ma dau deloc ciumeg...nu cunosc acest termen de craiovita noua...la spalatorie sa auzi de mine?Pai vezi ca eu nu vin cu caruta ca tine, plus ca nu stau in Craiova dragul meu indian :)
Cred ca in real life mi-ai sterge adidasii cu limba ca sa nu-ti iei capace, nu cred ca sunt rest, e doar un nick, dar stim cu totii ca esti in pauza de gandire de cand te-ai nascut si habar n-ai de viata ta :)

Stii sa faci pe clovnul pe forum, si sa injuri pe mess, in viata reala ti-am zis 0 barat, aici iti expui frustrarile, vai de viata ta, se vede ca stai in tiganie :)
 

DeletedUser

killa ia'te de mina cu RESTU si haideti la o sharada pe conferinta.....
 

DeletedUser

Ai scos capul pentru agitatie pe aici si ai senzatia ca la fiecare post al tau trebuie sa tremure cate unul.

Relax man ,esti cu mult in urma mea,oricat te'ai strofoca....doar invidia te face sa postezi.
Stai in spatele unor playeri buni si iesi la inaintare doar cu ciocul.....prea naiv pentru lumea 1.
Cand strivesc jucatori ca tine nu am nicio urma de regret,o fac cu zambetul pe buze.
Cu siguranta vei da piept cu mine in viitorul apropiat si atunci vom vedea cat de bomba esti ....sa nu fi cu efect intarziat ca faci implozie.
Frustrat sunt ca nu am de'i ca tine pe langa mine sa le'o dau la radacina...
Referitor la faza cu adidasii,ti'as recomanda (pentru ca nu esti vreun bazat pe server) sa faci un efort si sa'ti amintesti ca aici pe triburile fiecare e cam pe puterile lui,nu pe banii matii sau ai lui tacto .

Sa inteleg din apropourile tale ca esti rasist natafletzule?Prea o arzi cu rommii (desi tu folosesti tzigani in exprimare)...
 

DeletedUser

Dupa cum ziceam, vai de viata ta, doar am spus ca daca esti atat de smecher pe forum si pe mess injuri pe toata lumea inseamna ca esti bazat si in viata reala :)
Nu am facut referire la joc, sau tu ai impresia ca poti sa injuri pe oricine pe mess si nu ti se poate intampla nimic?Eu zic sa lasi ciocul ala mai mic, una e sa faci pe babuinul beat pe forum si sa te dai in spectacol, si alta e sa injuri in stanga si in dreapta, eu zic sa mai lasi suferinta si injuraturile, ca poate i se pune cuiva pata pe tine ;)
Ma indoiesc ca vei ajunge aproape de mine ca sa ne razboim, iar daca vei ajunge sa zici ms daca o sa mai avem PNA :)
M-ai amenintat ca ma strivesti de multe ori...numai vorbe, vrajeli si nesimtire pura, atat stii, in rest nu valorezi nimic :)
Dupa limbaj esti din Craiovita Noua...unde si ziua este noapte, treaba mea ce sunt si cum sunt...n-ai tu treaba cap de menta :)
 

DeletedUser

lasa vrajeala ieftina ca tine...multi viteji am intalnit pe joc si o ardeau cum o faci tu ....ca innobilez intern,alea,alea....si cand interesele se intrepatrundeau nu mai stiau pe unde sa scoata camasa....asta daca vorbim de joc.

cat priveste viata personala,nu am prieteni de genul tau ,pentru ca in situatia ca te'as cunoaste ai fi cea mai proasta cunostinta a mea.

gandeste ca e real ce se spune despre tine pe extern....ca esti un pacalici si aici si in real life,pentru ca prea multi te iau in suturi....
 

DeletedUser2912

ce va place sa va da-ti smecheri pe forumuri si pe mess... numai d`astia sunteti peste tot...

PS: rest... daca esti asa smecher ce mai cauti in discutia asta? tu park ai zis k xena e prea mic pt tine.... esti prea tare pt el.... daca e asa nu inteleg de ce iti mai bati capu in discutii d-astea.... da se vede si nivelul tau
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus