LIGHT + TRACIA vs LR

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 75
Diferență: 26

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 456,783
Tabăra 2: 625,919
Diferență: 169,136

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22,805
Tabăra 2: 0
Diferență: 22,805

image.php
 

DeletedUser18817

ar trebui scris si Romans vs LR
uitati si o statistica:


Side 1:
Tribes: Romans
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 0
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46,021
Tabăra 2: 0
Diferență: 46,021

image.php
 

DeletedUser16039

nu cred ! era probabil un jucator izolat pe acolo din LR si l`au innobilat baietii :p
 

DeletedUser

acum inteleg ca cei din LR aveti scuza ca aveti razboi cu toata harta si de asta pierdeti.dar nu uitati ca voi ati ales asta.asa ca va rog sa discutati in alta parte despre razboiele pe care LR le are cu alte triburi.aici discutati doar despre TRACIA si LIGHT contra LR

ps:speram ca jucatorul costyna sa nu fie concediat atunci cand o sa dea rau la statistica pentru LR
 

DeletedUser

daca am fi tinut la statistica (cum fac altii) am fi concediat de mult jucatorii izolati din mijl traciei...si mai nou din mijl romans:p
 

DeletedUser18817

*** te uiti pe K42 este o mik granita........nu se poate numi granita, dar s-au luat rapid 7 sate......si se pare k vreo 2 din LR au plecat......sau au fost concediati ( aici nu stiu sigur) ...........
Pe K42-K41 ne intalnim...chiar foarte bine.......si pe K31 interactionam ;)
 

DeletedUser18817

oricum.....dupa cum vad voi, cei din LR, aveti destule razboaie.....cel vechi cu ~TOR~, cu TRACIA, cu Romans(de 2 zile) si de astazi cu LIGHT.........ce frumos :D
 

DeletedUser16039

mi`e mila de gura lui "the last warrior" si de casuta cu mesaje ca o va inrosi iar cu circulare :D
 

DeletedUser16873

boggy revin la tine :D nu o sa dam vina pe ceilalti dusmani ca pierdem sate , asta e e un joc si il jucam , pierdem , castigam mergem mai departe , asa poate ma las si eu pe lumea 6 si ma ocup pe lumea 3 de granita cu scitii :) nu vom concedia pe nimeni decat daca e spion sau nu respecta regulile nu tinem pe nimeni cu forta jucam pentru a ne distra si a arata ce putem ;) daca ati facut alianta cu tracia impotriva noastra o sa incerc si eu sa aduc 2 triburi impotriva voastra asa vom mai echilibra poate situatia daca nu ne continuam batranetile pe lumea 6 si apoi jucam MU :D:D
 

DeletedUser18817

pana acuma aveti destui dusmani....sunt curios ce triburi gasesti :D
 

DeletedUser3633

acum inteleg ca cei din LR aveti scuza ca aveti razboi cu toata harta si de asta pierdeti.dar nu uitati ca voi ati ales asta.asa ca va rog sa discutati in alta parte despre razboiele pe care LR le are cu alte triburi.aici discutati doar despre TRACIA si LIGHT contra LR

ps:speram ca jucatorul costyna sa nu fie concediat atunci cand o sa dea rau la statistica pentru LR

Salut ce scuze si cine se plange din Lr pe aici ca nu am timp sa citesc tot:confused: ...e un simplu joc deci trebuie jucat pana la capat ....
P.S. te rog numai te da rotund cu tribul din care faci parte &puteati sa scrieti si in circulara ca se rupe alianta si war(momentan sunt ocupat cu alti deci spor la cucerit ce puteti din L.R)....chiar vrei sa iau eu contul lui Costyna ...e drept e atacat +plus ma rugat sa ii stau pe el ....dar nu fac favoruri noobilor
 

DeletedUser

Salut ce scuze si cine se plange din Lr pe aici ca nu am timp sa citesc tot:confused: ...e un simplu joc deci trebuie jucat pana la capat ....

nu concediez a spus:
liviuta astăzi la ora 18:45
ca nu sint mindru in fata unui monitor dar nu e departe medgidia de basarabi , da ?


nu concediez sorry

se pare ca nu sunt singurul care a uitat ca este doar un joc.daca am ajuns sa fiu amenintat de maretul conducator,care macar ar trebui sa aibe decenta sa nu se ascunda un spatele altor conturi,atunci e grav

ce am bolduit mi se pare o amenintare la adresa persoanei mele,nu la adresa jucatorului boggy-arsenal1990.eu unul am ramas fara cuvinte ...
 

DeletedUser

Mesaj de la LR:

Gemax astăzi la ora 19:17salut,

stiu ca esti intemeietor TOR...

as avea o propunere pt tine...

ce ai zice sa incheiem razboiul si sa veniti TOR in LR???
si ne batem cu TRACIA si LIGHT...+ ca ne ajuta si H@-Mda care ne sunt frati de sange...

Este in avantajul vostru...

Primitzi conducator sau stiu eu ce,,,Daca cumva iese vom vorbi intr-o confeinnta...u inca 2 de la tine...PUYA warrior si inca 1 de la noi...si ne hotaram...

ce zici???!!!

Nu ca nu mai avem suficienta putere sa coninuam dar mnoah!!!

Astept raspuns...da la vot in trib sau ceva...

mersi mult!!!



Raspunsul ~TOR~

Spooky18 astăzi la ora 21:16
Am dat la vot:
Majoritatea a decis, daca vreti intrati la noi, last warrior va primi dreptul de a fi concediat, iar fiecare alt membru din conducerea voastra va primi titulatura de "tradatorul l6" si de asemenea membru de onoare al inamicilor invinsi de ~TOR~ !
Datorita unor presiuni la nivelul conducerii, am hotarat ca fiecare care dintre voi va fi usurat de greutatea satelor care ii chinuie viata.
In zilele urmatoare veti primii invitatie la marginea hartii.

p.s. nu va agitati este loc ptr voi toti.
 

DeletedUser

mda, ce sa spun, ai gasit si tu o replica "cool" :cool: si trebuie sa ti-o expui pe forum:cool:
 

DeletedUser12439

tor va rog frumos sa va tineti gura.voi pierdeti la toate capitolele.

daca n-ar fii fost greseala(ca sa nu zic altceva) unor conducatori lr de a intra in razboi cu tracii in 2 lunii de zile voi nu mai existati.dar ei au vrut ei sa-l duca.

in rest cei din jur se arunca si ei ca si cainii pe ursul ranit care nu poate sa fuga.dar sa nu uite ca ursul poate sa si muste.desi are dintii tociti

pina acum am fost inconjurati de aliante unii oamenii erau ocupati numai de inobilare interna sa vad acum de ce sint in stare.

sint fericit ca n-am luat parte la distrugerea tribului akw.posibila .de abia a inceput.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus