Limita de Membri Lumea 18!

Limita Membri Lumea 18!

  • Ramane limita 50

    Voturi: 85 63,4%
  • Modificare Limita la 80 Membri

    Voturi: 49 36,6%

  • Total votanți
    134
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum a zis şi Kimo , nu are rost să se bage 80.
Nu cred că are rost să se ia în considerare voturile sau spusele , unur copi de 12 ani.
care optează pentru 80 ca să.şi poată ei face , fel şi fel de academi şi famili:D ^^
 

DeletedUser11365

asta ii riscu polurilor..nu-mi convin nici mie dar toata lumea tre sa isi dea cu parerea...lumile nu is facute pt jucatorii buni..is facute pentru toata lumea..
 

DeletedUser

sunt un noob fericit :)) dustd

on-topic: cu 50 sau 80 de membri tot e bine...
 

DeletedUser

20 limita de membrii = fara mamuti,concurenta indelungata,organizare mai buna,vor aparea mai multe triburi,razboaie mai intense si mai echilibrate,se vor forma multe zone mici dominate de anumite triburi (va fi mai greu ca un trib sa domine 5-6 continente).
 

DeletedUser

[......] echipa de tehnicieni stabileste limita de viteza a unui server - de exemplu in aceasta perioada pe nicio lume internationala nu s-a depasit viteza de 1 la servere.
[.....]

pentru moment mai mult de viteza 1 nu se poate la server.

Limita de membri e singurul lucru care il putem modifica!
 

DeletedUser

la 50 e perfecta...deshi o sa se *** multe aliantze...dar e bine...:p
 

DeletedUser

mai putin de 50 nu se poate? macar 40 cu cat mai putini in trib cu atat mai bine si cred ca majoritatea sunt deacord cu mine :tare:
 

DeletedUser

dupa ce ca e una dintre singurele 2 setari bune si pe asta vreti sa o modificati :))?
 

DeletedUser25931

50...............................................................................................................................................................
 

DeletedUser177

normal ca e cel mai bine 50... Si ar trebui si o limita la aliante daca s-ar putea!!! Vreo 5 maxim!!! Si maxim 3-5 PNA-uri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus