Limita de Membri Lumea 18!

Limita Membri Lumea 18!

  • Ramane limita 50

    Voturi: 85 63,4%
  • Modificare Limita la 80 Membri

    Voturi: 49 36,6%

  • Total votanți
    134
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

50 de membri e ok , desi o sa fie din nou familii cu cate 5 triburi :))
 

DeletedUser

parerea mea este sa facem limita de trib macar la 100 de membri sau chiar 200 este mult mai frumos asa,nu vor mai fi cate 7 academi la un trib.
Propun 200 de membri sa fie limita
 

DeletedUser30442

este bine la 50 ... nu mai faceţi propuneri de 100-200 n00bilor că nu o să mai poţi să te dezvolţi ca să citeşti mesajele de pe forum ... Cine ştie cu ce spammeri cazi în trib :D
 

DeletedUser

Viteza pentru L18 nu se poate modifica dar limita de membri da. Deci va rog votati limita dorita!

Polul este facut corect. Putem alege doar intre Limita 50 sau Limita 80!

Dupa 24 de ore Poll-ul se va inchide si rezultatul va ramane final!

Noi vrem viteza 2 , nu membri mai multi sau mai putini;)


De acum deschideti poll-uri pentru a vota si viteza.
 

DeletedUser

Ar fi o provocare pentru multi jucatori experimentati si o problema pentru noobi... Eu totusi am votat 80.... mai mult din greseala..
 

DeletedUser177

Ar fi o provocare pentru multi jucatori experimentati si o problema pentru noobi... Eu totusi am votat 80.... mai mult din greseala..

Ar fi o provocare sa nu fie limita de membri!!! Atunci sa vezi tribe-mamute!!! De vreo 1000-2000 de jucatori profesionisti!!! :D
 

DeletedUser

mie mi-ar placea o lume in care sa nu poti sa-ti alegi directia satului la inceput...
 

DeletedUser

Limita de 50 e cea mai buna, aici apar adevaratii jucatori si adevaratele triburi ;) Dupa mine

HF & GL
 

DeletedUser

Noi vrem viteza 2 , nu membri mai multi sau mai putini;)


De acum deschideti poll-uri pentru a vota si viteza.

Daca serverul ar fi tinut viteza mai mare va asigur ca ar fi fost mai mare...dar pentru lumea 18 trebuie sa ne multumim cu atat. Si aici se pune punct discutiilor cu viteza!
 

DeletedUser8715

"Server-ul nu tinea" era galusca pe care ne-o bagati de fiecare data pe gat. Server-ul nu tine o lume cu viteza 2, dar tine 2 consecutive cu viteza 1. Sau...cum au fost lumile 10, 11, 12...deschise la interval de 3-4 saptamani...Ele au putut fi suportate de server, nu?
Nu e marketing, nu e cadou de sarbatori....e prostie tipic romaneasca deschiderea lumii 18.

Imi astept bann-ul,
Craciun fericit
.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus