Lista jucatorilor din runda#5 .ro

DeletedUser5168

tu incurci ABSINT-ul cu mine... EU am atacat doar jucatori mari.........tu ma acuzai pe mine personal ca am atacat jucatori mici, cand acest lucru a fost facut de 2-3 jucatori din absint ;)
 

DeletedUser

daca esti seful absint-ului,ai si niste obligatii...macar morale.trebuie sa fii un exemplu pentru colegi.stiu ca nu e usor,si uneori,responsabilitatile acestea sunt foarte mari,eu insumi am luptat mai mult cu astfel de probleme,decat cu adversarii pe harta.
 

DeletedUser5168

daca esti seful absint-ului,ai si niste obligatii...macar morale.trebuie sa fii un exemplu pentru colegi.stiu ca nu e usor,si uneori,responsabilitatile acestea sunt foarte mari,eu insumi am luptat mai mult cu astfel de probleme,decat cu adversarii pe harta.

nu sunt seful absintului, sunt doar cel care fondeaza tribul....toti suntem egali...nu imi place sa fiu sef, din moment ce sunt egal cu cei cu care lupt, joc, traiesc.....;)....iar fiecare decide de unul singur ce fel de om e....
 

DeletedUser

nu sunt seful absintului, sunt doar cel care fondeaza tribul....toti suntem egali...nu imi place sa fiu sef, din moment ce sunt egal cu cei cu care lupt, joc, traiesc.....;)....iar fiecare decide de unul singur ce fel de om e....
ce inseamna absint pentru voi? o adunatura de hiene care ataca nobii ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu mai spamati :D
acest topik a fost creat pentru a ne prezenta cei care doresc sunt deschise destule ...

p.s. vadim, student Drept III, R.Moldova, Chisinau... bere,bere,bere, vodka si koniak
user pe s1, s4-pe sitter
 

DeletedUser

iulianu1988...student...iasi...20 de ani....stau in aceeasi casa cu DarK AngeL 00 ...de aceea suntem si prieteni foarte buni avand calculatoarele unu langa altu nu cred ca poate fi seful meu cum spun unii de pe aici...toti membrii sunt egali...respect pt toti jucatorii...astept sa merg in iasi si tot asha astept runda viitoare speed...runda asta nu am putut sa joc ...am mai precizat asta..:|
 
Sus