Locul 1 - Loc Mincinos

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aici , in lumea 5 , locul 1 mi se pare a fi un loc mincinos.
davidcdd79 - el detine acest loc , dar daca va uitati pe twstats , veti vedea , ca nu are mai mult de 5 sate innobilate din alte triburi , ci doar din F~K.Cum mituieste acest jucator partenerii de trib pentru a le lua satele?
Dati click AICI sa va convingeti.
 

DeletedUser4920

stim darbeg bravo lui sa il vad la treaba atacand si aparandu-se ........degeaba ai 100 de sate daca nu poti face nimic sau invers bine ca le ai daca si poti face ceva cu ele jos palaria ...
 

DeletedUser2821

Faptul ca are 1 mil de pc nu il ajuta cu nimic daca nu stie sa joace.
Gandeste-te ca se pun pe el 4-5 jucatori de 150k - 200k crezi ca il ajuta :)?
 

DeletedUser

nu conteaza cum a luat satele , ci conteaza sa stie sa le foloseasca :) , asta e cel mai important lucru !

ganditi-va k toti mai multi se lasa si in clasamentul jucatorilor e lupta "cn cedeaza cele mai multe sate ..." . singurul clasament care mai ramane relevant este cel al triburilor , ptr k acolo lucrurile vor ramane la fel oricati jucatori se vor lasa :) . cel putin asta e parerea mea :p
 

DeletedUser

TUAAAAAAAAAAAAAAAMNE!

acum chiar imi vine sa rad cand vad ce are omul la profil .. =))

si ma refer la partea asta:
IMI CER MII DE SCUZE TUTUROR CARE AU RESETAT DIN CAUZA MEA (ca nu sunt putini)

oare ce a facut? a vorbit cu ei pana au cedat? ( ca de lupta nu poate fi vorba )

omg:D
 

DeletedUser6843

vorba unui prieten ATAC PSIHIC :))


.ATAC PSIHIC :D buuun :D,sa nu faci asa ceva....promite-mi :D Mai stiu eu pe cineva care are o vorba caracteristica acestui joc dar se refera dar la o anumta parte din joc...nu conteaza care.
 

DeletedUser

TUAAAAAAAAAAAAAAAMNE!

acum chiar imi vine sa rad cand vad ce are omul la profil .. =))

si ma refer la partea asta:
IMI CER MII DE SCUZE TUTUROR CARE AU RESETAT DIN CAUZA MEA (ca nu sunt putini)

oare ce a facut? a vorbit cu ei pana au cedat? ( ca de lupta nu poate fi vorba )

omg:D

436 davidcdd79 545.888

:)) A luptat puternic....
 

DeletedUser

cine imi cumpara cont premium 6 luni .........vin la el in trib :)))))
 

DeletedUser

AM o reteta magica pentru a mari numarul de puncte, DAR ESTE SECRETA .


Uite ca in acest topic s'a aflat reteta ta ... nu prea mai este asa secreta:D
 

DeletedUser

eu nu inteleg de ce se streseaza lumea atat de mult. in toti anii de tribal wars am invatat ca triburile crescute artificial nu au rezistat mult.

triburile care ajung peste noapte in top prin fuziuni sau recrutari excesive o sa pice pana la urma.

adevaratele triburi sunt cele care pleaca din prima zi a lumii cu o strategie si cresc usor si sigur. vezi IMMO si noobs... acum 5 luni 90% din triburle din top 20 nu existau!
 

DeletedUser4920

Corect dar depinde cum stiu lideri sa gestioneze situatia ....90 la suta pier dar exista un 10 la suta ce domina lumiile dupa :)
 

DeletedUser

davidcdd79 nu e un jucator de ieri de azi si pe L1 a fost tot asa dar juca sub numele de davidcdd a fost unul din membri fondatori ai tribului BPS care a fost primul trib care a declarat razboi mamutului T~A . dar apoi davidcdd79 a avut probleme mari cu admini care iau luat satele motivul nul mai stiu , dar va asigur k stie sa joace.
 

DeletedUser

haha

aici totul se bazeaza pe smecherie, cu cat esti mai smecher cu atat ai mai multe sate, k pierzi 100 sate in 2 ore...aia e alta treaba :))

si gigantii vor cadea la un moment dat :)) asa k..fara stres
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus