Locul 1 - Loc Mincinos

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

--2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
Si mai faceati si asta...E frumos felul in care arata posturile voastre?
 

DeletedUser

bun sa revenim la subiect..deja peste 2 mil de puncte..in curand 3-5-10 milioane..si omul e super "noob" :) nu ia decat sate moca...si ce profil agresiv are..rad si curcile :)
 

DeletedUser2821

bun sa revenim la subiect..deja peste 2 mil de puncte..in curand 3-5-10 milioane..si omul e super "noob" :) nu ia decat sate moca...si ce profil agresiv are..rad si curcile :)

Nu toti suntem asa buni ca el :)
Nu toti ne pricepem sa batem asa bine taleri ;)
 

DeletedUser

uitandu'ma mai bine,se pare ca singura calecatre primele 5 locuri is cumpararea satelor sau innobilarile interne ..... rainn21 la fel ....... , locul 3 , un loc bun ,

Felicitari TruscaAlex ..... foarte bine jucat , macar are puncte pe merit,chiar daca a fost pe 3 si a ajuns pe 17 sper ca se va ridica

zeffy felicitari ,si tu innobilari interne , dar nu ca primele 3 locuri
 

DeletedUser3627

Cristian tu stii foarte bine politica de cumparare , gen dau doua puncte premium pe un sat , asa ca nu e cazul , dupa cum ziceam ciocu mic si joc de glezna . Era o regula care interzicea cumpararea dar se pare ca sunt exceptii pentru cotizantii onorifici , asta e , se tolereaza orice pentru ceva sms-uri in plus , cum sa supere un asa cotizant important .
 

DeletedUser

nenea shotgun , pe lumea clasica cunosc prieteni care au cumparat conturi de 2 milioane ......mi se pare o porcarie chestia cu vanzarea conturilor ..... dc nu as avea voie ?
 

DeletedUser

Pana la urma e treaba lor c fac..nu`s jucatori buni cei care cumpara conturi..mai degraba is milogi..mai bine ai un cont d 150000 d pct.facute cu multa munca decat unu`d 2 mil.cumparat..c sa le faci..:rolleyes:
Domnilor, daca aveti convingerea ca cineva vinde conturi in joc, puteti semnala acesst lucru depunand un ticket.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Revenind la tema, nu conteaza cine este pe primul loc si cum a luat satele, jucatorii care sunt cu adevarat buni sunt recunoscuti de toata lumea... jucatorul pe care foarta multa lume il considera cel mai bun de pe lumea 5 este truscaalex si nimeni nu poate sa ii conteste valoarea, pentru nimeni nu conteaza ca nu e pe locul 1... De obicei topurile cu puncte si sate sunt mincinoase, adevaratii jucatori se vad in top la atacatori
 

DeletedUser

Sunt multi jucatori d top p L5..insa sunt si ``nesatui`..oameni d nimic care cumpara sate..sau care prin anumite metode iau sate d la jucatori din tribu`lor..cred ca cel d p primu`loc(davidcdd) are maxim 20 d sate luate d la jucatori din afara tribului in care se afla..
 

DeletedUser

adevarul este ca e cam greu sa refuzi pe cei care iti propun sa le iei satele... da sa ii platesti este chiar jalnic :))
 

DeletedUser

Sincer si eu am luat un sat d la un coleg de`al meu care s`a lasat d joc..insa restu`s p merit..totusi..170 sh cv.d sate d la colegi d trib..whatever...:D
 

DeletedUser

OMG OMG

Nu am vazut asa ceva in viata mea... un jucator obisnuit de 500k puncte a facut mai multe cuceriri decat "razboinicul asta" ... nu mai am cuvinte, nu stiam ca arata asa de rau statisticile... nu cred ca a luat mai mult de 20 de sate de la rivali... 80%sate moca, 15% barbari si restul sate luate pe merit... asta in cel mai bun caz :d

si priviti cu ce sate se incep cuceririle pentru un jucator adevarat :d
SSManoka (621|640) K66 692 Abandonat davidcdd79 [B~EMP~] 15th April 2008 - 19:32:31
Satul C4 (622|636) K66 360 Abandonat davidcdd79 [B~EMP~] 13th April 2008 - 12:04:14
Satul C2 (622|638) K66 1,145 jaqchirac [B~EMP~] davidcdd79 [B~EMP~] 10th April 2008 - 18:32:36
Satul C1 (623|639) K66 248 Abandonat davidcdd79 [B~EMP~] 09th April 2008 - 05:48:39
Satul C3 (621|638) K66 351 Abandonat davidcdd79 [B~EMP~] 07th April 2008 - 20:11:12
Speed V14 (620|639) K66 865 Abandonat davidcdd79 [B~EMP~] 05th April 2008 - 13:45:14
Gabriel (623|641) K66 3,345 EUGABRIEL [B~EMP~] davidcdd79 [B~EMP~] 04th April 2008 - 16:00:08
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:rolleyes: Detalii detalii..e omu`p primu`loc?
Scopu`scuza mijloacele..:))
Dupa parerea lui..
 

DeletedUser

da,trusca alex e un adevarat jucator din cei de prin top , si altii,dar mai putin
 

DeletedUser

iar se incepe?dc va legati atita de omul asta?bine ca stie cum sa fie N1,nu va opreste nimeni,faceti si voi asa:D
 

DeletedUser7916

mda ... asta e tactica tribului ... incercati sa ii luati satele sa vedem daca reusiti toti sa luati macar 1 sat de la el ... eu nu prea cred ... :)

ps : bravo lui stie sa se invarta omul ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus