locul 2 si 3 si-au dat mana sa distruga wolf :))

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18409

mi-ar fi rusine, sincer,in locul vostru
la cate academii aveti fiecare nu sunteti in stare sa duceti un razboi 1vs1 cu noi
sr a vazut ca pierde si cere ajutor de la gt...lamentabil si lipsit de onoare
este prima lume in care vad familiile de pe 1,2 si 3 aliate
ma umfla rasul :)))
 

DeletedUser

mi-ar fi rusine, sincer,in locul vostru
la cate academii aveti fiecare nu sunteti in stare sa duceti un razboi 1vs1 cu noi
sr a vazut ca pierde si cere ajutor de la gt...lamentabil si lipsit de onoare
este prima lume in care vad familiile de pe 1,2 si 3 aliate
ma umfla rasul :)))




lamentabil este faptul ca tu crezi ca wolf este superior fata de cele de mai sus.1vs1 vorbind.Mai mult, noobism.

ai uitat cand dadeai mesaje in stanga si dreapta sa te ajute careva in razboi cu SR?


Acum, sa inteleg, ca vad putina fustrare ca nu esti pe primele 3 locuri sau cum?ceva riduri?


Cred ca tema e inutila, chiar nu te plateste nimeni sa-ti faci publicitate pe extern, chiar nu intereseaza pe nimeni.

Spor la spamat, dar deja exista o tema.
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
mi-ar fi rusine, sincer,in locul vostru
la cate academii aveti fiecare nu sunteti in stare sa duceti un razboi 1vs1 cu noi
sr a vazut ca pierde si cere ajutor de la gt...lamentabil si lipsit de onoare
este prima lume in care vad familiile de pe 1,2 si 3 aliate
ma umfla rasul :)))

dusmanosi astia din SR, domnule.:))))) ne-au manipulat, ne-au dominat. si culmea ca noua ne si place! :D
 

DeletedUser42505

Off draga,imi place mult partea in care ''v-am/te-am dominat'' :D
Acum sa-i raspund stric domnului din wolf:stai linistit,ca nu ne-ati interesat pana acum,catusi de putin,dar din moment ce s-au cam terminat satele,tre si noi sa ne reorientam.
P.S.:probabil asa zisul ''razboi'',nu va tine mai mult de 2-3 luni,dar vedem...
Succes!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
2.5. Vă rugăm ca înainte de postarea unui topic nou să vă asiguraţi că acesta este în secţiunea corespunzătoare, pentru ca moderatorii să nu fie nevoiţi să îl mute sau să îl şteargă mai târziu.
Alegeţi un subiect sugestiv şi potrivit topicurilor. Încercaţi să însumaţi pe scurt problema într-un titlu, şi adăugaţi-l şi în mesajul în sine. Includeţi cât de multe informaţii puteţi atunci când căutaţi ajutor.
Deschizătorul unei teme, trebuie să utilizeze tag-uri relevante subiectului deschis. Acest lucru este esenţial pentru a asigura eficacitatea funcţiei de căutare.



Data viitoare tine cont de regula mai sus amintita altfel vei fi sanctionat. Daca vrei sa deschizi topic de razboi, poti sa deshizi, dar nici asa ca aici.
Topic inchis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus