Login TW stats

  • Autor subiect DeletedUser35647
  • Data de început

DeletedUser35647

Salut, de mult incerc sa ma loghez pe TW stats cu contul de triburile "snoop.EU" si dupa ce apas butonul de login, intraduc username si apas pe "autorizeaza" primesc urmatoarea eroare:

Pagina nu funcționează
Momentan, www.twstats.com nu poate procesa această solicitare.

HTTP ERROR 500


Ce pot face sa ma pot loga pe cont, vad ca acolo am niste date personale cum ar fi numele, orasul si vreau sa le scot dar din pacate nu ma pot loga.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Poti incerca un alt browser, pentru mine functioneaza.
In acelasi timp, twstats este un tool extern care nu este afiliat InnoGames, deci nu prea avem variante de ajutor :)
 

DeletedUser35647

Nu stiu cum va functioneaza ca mie nu-mi functioneaza de 2 ani de zile, am incercat chrome, firefox, internet explorer, opera si inca alte vreo 2 browsere. Nu este de la browser, este ceva de la baza lor de date. Le-am dat mail si nu au raspuns, poate sa insiste inno game pe treaba asta? Am vazut ca in footer pe triburile.ro pe index exista link catre tw stats.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu stiu cum va functioneaza ca mie nu-mi functioneaza de 2 ani de zile, am incercat chrome, firefox, internet explorer, opera si inca alte vreo 2 browsere. Nu este de la browser, este ceva de la baza lor de date. Le-am dat mail si nu au raspuns, poate sa insiste inno game pe treaba asta? Am vazut ca in footer pe triburile.ro pe index exista link catre tw stats.
Ai introdus acelasi utilizator si parola ca pe joc? Contul de pe joc iti merge?
 
Sus