Login

  • Autor subiect Costynel12
  • Data de început

DeletedUser

Am si eu o problema cu login-ul... pe triburile.ro dar si pe alte site-uri.
Ma connectez dau connectare automata.. dupa ies din mozila vreau sa reintru pe acel site dupa 20 de secunde si nu pastreaza datele.Va rog ajutati-ma.. mie foarte greu sa stau sa ma connectez tot timpu

P.S:Am Mozilla
 

DeletedUser5809

sterge cookie-urile. Te duci sus la Tools, clear recent history, dai details, si bifezi totul si dai ok. Ar trebui sa mearga pe urma
 

DeletedUser

Am facut exact cum ai zis... nu vrea:(...ce naiba sa ii fac ca efectiv nu mai pot:(..
 

DeletedUser

L-am reinstalat... dar la fel:).... nu stiu ce sa zic.... de google chrome:) am auzit ca e foarte bun.. o sa-l incerc..... mersi de informati
 

DeletedUser21652

L-am reinstalat... dar la fel:).... nu stiu ce sa zic.... de google chrome:) am auzit ca e foarte bun.. o sa-l incerc..... mersi de informati

daca ai opera si acesta iti recunoste datele
tot ce trebuie sa faci e sa apesi ctrl si enter ptr a intra direct
 

DeletedUser

Totusi nu va suparati.. am incercat google chrome... merge foarte prost:(... nu ati putea gasi sa rezolv si eu problema la mozilla
 

DeletedUser25649

Vorbeste cu adminii sau sterge mozilla si dupa reinstaleaz-o si s-ar putea sa mearga....
Problema 2 e sa nu iti fi schimbat cineva parola...
 

DeletedUser

Nu frate... pentru ca ma pot connecta... am sters mozilla si am reinstalat-o..... nu merge... nu stiu ce naiba are
 

DeletedUser6558

Eu am aceeaşi problemă cu mozilla, dar pe toate saiturile, nu e de la triburi, e altceva.
 

DeletedUser21652

app ce varianta de mozzila aveti adica ce versiune

descarca ultima versiune mozzila si daca tot asa face iti recomand opera

am folosit si eu mozzila dar nu mi s-a intamplat niciodata asa
 

DeletedUser

Am luat ultima versiune.. acelasi lucru
Am luat opera merge de-a dreptul groaznic

Dar frate eu cred ca am umblat la bookmarks sau la tools din greseala si de atunci nu mai raman conectat pe nici un site
 

DeletedUser

Daca ai Mozilla te duci la Tools ->Options si de acolo alegi meniul Privacy. Acolo o sa vezi in primul rand de sus sub bara de meniu History si mai jos o sa scrie ceva de genul Firefox will: si selectezi de acolo Remember History. Incearca asta sa vezi daca iti merge.
 

DeletedUser

Tot nu merge... nu stiu ce se intampla.. pana la urma creka o sa reinstalez windows
 

DeletedUser5809

Off, daca va merge cu alt browser e sigur de la mozilla, faptul ca il dezinstalati si instalati din nou nu inseamna ca setarile nu raman. Ca sa le stergi de tot, te duci in: C:\Documents and Settings\numele calculatorului tau\Application Data. Aici cauti un fisier mozilla si il stergi, asta dupa ce ai dezinstalat mozilla. Acum poti sa il instalezi din nou si ar trebui sa mearga.
 
Sus