Loko vs HR

DeletedUser41102

Astia " patati ", au nevoie de purtator de cuvant ? A inceput sa stea cu capu sub bolovani, sa isi revina la forma normala ? :)
 

DeletedUser41046

Eu nu sufar stai linistit. Oricum din cate am inteles asa... fata de tine are placerea sa-si exprime dragostea, sa fie el mai p3dofil asa


Eu sunt hetero convins asa ca nu pot sa imi dau cu pararea despre ce spui tu acolo...
Sti tu cum se zice cine cunoaste stie si daca tu ai adus vorba de p3dofilie inseamna ca ai si tu fetisurile tale,sa sti ca si asta e tot o boala si nu se trateza nici asta aici.
 

DeletedUser41102

Hopaa, bejbl, ai dat si tu de caldurica ? Vad ca ai invatat cuvinte noi, ma gandesc ca le-ai si practicat ( macar baza ) .

:) Felicitari !!

Ai devenit foarte matur in ultima vreme .
 

DeletedUser41046

Hopaa, bejbl, ai dat si tu de caldurica ? Vad ca ai invatat cuvinte noi, ma gandesc ca le-ai si practicat ( macar baza ) .

:) Felicitari !!

Ai devenit foarte matur in ultima vreme .

Toti oamenii evolueza dar din pacate nu pot sa spun acelasi lucru despre tine.
 

DeletedUser46683

Mai copchil sageata ce esti,ai invatat cuvinte noi intr-adevar...dar vad ca tot e cineva peste tine care iti dicteaza.
 

DeletedUser41046

Mai copchil sageata ce esti,ai invatat cuvinte noi intr-adevar...dar vad ca tot e cineva peste tine care iti dicteaza.
Eu ma retrag ca observ ca nivelul badaranismelor a crescut in cote alarmante si nu vreau sa imi stric inteligenta pe prostia altora, sti tu vorba aia arunca un prost cu o piatra (prostu in cazul nostru fiind HR) si se chinuie 10 destepti sa o scoata.
 

DeletedUser46863

Bai copchile sa lasam la o parte vorbaria despre inteligenta pentru ca nu te priveste sincer sa fiu. Am adus in vorba pedofilia pentru ca stiam ca t@rnul a avut o relatie cu tine. T@rnul e pedofil, nu tu :D
 

DeletedUser46904

Nu imi vine sa cred:))
Au inceput sa palavrageasca toti nabii care de-a lungul timpului au aratat ce fel de cracter au: unul cu backstab p sp3 parca:))) altul care intra de la inceput intr-o echipa si apoi pleaca ca deeh si-a simtit cateva sate in pericol.Si auzi la voi a ales tribul castigator:)))ce importanta mai are atat timp cat a aratat ca e un las si ca nu are caracter deloc???
brencus&obama dar ce lingusitori sunteti mai cu cei care sunt mai mari ca voi in zona :))adica stai ca asa faceti voi,alegeti tabara dupa cum bate vantu.
varga nu se poate compara cu brencus niciodata...nu e aceeasi situatie
oricum pe speciala asta se vede clar cum e balanta,a fost de la inceput un singur trib contra toata harta,insa tin sa ii felicit pe HR care nu au infruntat numai dusmanul propriu-zis,ci si spargeri de conturi,tradari...
 

DeletedUser47268

Eu zic sa te uiti in spate sa vezi cum au castigat ei speciala trecuta, prin diferite viclenii atacand aliatii lor noaptea pe furis..si prin back-stapp-uri, nu are rost sa vi tu aicea si sa vorbesti fara tine abuzand de multe lucruri ;) ( Te pup cu drag, Nelu.)
 

DeletedUser46904

deci...haos nu e acelasi lucru cu hr stai linistitit,in haos conducea anemona,in hr nu stiu exact cine conduce,in orice caz nu e acelasi lucru:)
deci cei ai spus tu nu are sens :p
atacuri in timpul aliantei au fost,backstab insa nu:))
si inca ceva,nu vorbesc fara mine,stiu exact ce a fost si ce este:)
 

DeletedUser47268

Asa mai vi de acasa, m-am lamurit si cu tine, backstap?nu?! fi serios, mai baiatule...:))
macar nu mai mintii aicea,altii te chiar cred ;)
 

DeletedUser46904

Backstab.uri nu au fost mah nu mai manca atata ... daca nu stii.am jucat pe lumea aia si stiu ce a fost.
In fine nu conteaza asts acum,un singur lucru e relevant si anume ca indiferent ce se va intampla pe lumea asta in continuare tot nabi ramaneti:))
 

DeletedUser47268

sincer?
noobule nu vezi, cu o mana de oameni umilim si calcam in picioare impresile de pe triburile.ro :))
vi u sa ma iei cu HR, care acum 2 zile a cumparat cont in k55 :)) din leg, pentru a nu pierde tot asa repede...
Hai serbus.
 
Sus