Loko vs HR

DeletedUser

Au inceput sa cucereasca barbarele dintre noi, cica asa ies si ei frumos la statistica, daca la ei nu mai au, trec la alea dintre noi, poate pana la urma se innobileaza intre ei :)))
 

DeletedUser46683

E greu sa intelegi cand se cuceresc sate la misto si cand nu,asa-i?
 

DeletedUser

Voi la orice chestie cuceriti la misto, dar daca ar ramane al vostru, atunci n-ar mai fi la misto, fugi cu prostiile astea la alta masa, aici nu pune nimeni botul ;)
Seara frumoasa tuturor!
 

DeletedUser43734

Incercam si noi sa jucam pe harta..., lasam pe altii mai versati sa se antreneze la spart de conturi.
 

DeletedUser45432

1cu2peu astăzi la ora 21:20
la fel, sper ca nu deranjez.. dar vin cu o mica intrebare :))

mi se spusese ieri sa iti dau invitatie de catre un fost coleg de al tau. Nu mai e de actualitate?


1cu2peu astăzi la ora 21:28
ce doresti sa faci ?

chiar daca ma ai cu acel raport devastator la profil :))) ma anunti daca doresti sa joci alaturi de vechii tai colegi si alti colegi care cu siguranta te vor face sa te simti ca "acasa"


mai lasati ma jucatorii in pace ca le-ati facut capul calendar =))) doar asa stiti sa urcati in clasament. oricum tot ce vine la voi , pica in a doua zi :)))

chiar sunt penibile actiunile voastre :)
 

DeletedUser46944

Da tu cine esti ma zmeule ma rog? Eu nu vad niciunul din tribul Haos care sa aiba ce sa imi faca, asa ca pauza....
 

DeletedUser45432

nu comentezi cam mult pt un nimeni pe lume ce esti???

comentez ca pot si imi permit prietene :)))
nu am postat niciodata sa ma aflu in treaba , te oftica situatia ? da-ti doua palme si pune-te la somn ca pe triburile n-ai ce cauta, aflam de tine pana acum daca era ceva...
 

DeletedUser46904

tu ma faci sa rad:)))
el e cu 10 clase peste tine si cel mai important nu si-a tradat niciodata colegii...asa ca dispari tu cu aerele tale d.aici,ca nu o sa ai nici macar 5% din reusitele lui pe jocu asta
 

DeletedUser46944

Mergeti ma la somn ca s-au impartit pijamalele pentru copii si incepatori ca voi! ne vedem pe speciala 9 sa vedem acolo ce mai stiti ca aici tre sa dati stergere cat de curand :)
 

DeletedUser46904

milogule,vorbesti tu care cand am venit langa tine cereai invitatie in trib nu mai stiai ce sa faci de frica,mai imi dadeai si mesaje:))) ai trecut cu mine in trib cand te-ai simtit amenintat,cand ai vazut exibem langa tine gata imediat cerusi invitatie...mereu vei fi un looser tocmai prin modul asta al tau de a juca,un tradator...cand tradezi in halul ala mai ai curaj sa vorbesti ma?:)))hai ca m-ai distrat...mereu vei depinde de altii,joci si tu acum pe un cont sa nu zic cum:))
hai pa nub,te las cu frica ta cu tot,pe speciala 9 vezi sa nu imi ceri invitatie in trib cand vezi ca vin langa tine...si nu te mai lua tu de kkristystar ,fata de tine el are cu ce se lauda...ai ramas traumatizat pe speciala asta de fericire ca nu mai e exibem langa tine aa?ca altfel nu se explica ce e cu figurile astea..:))
 

DeletedUser47209

milogule,vorbesti tu care cand am venit langa tine cereai invitatie in trib nu mai stiai ce sa faci de frica,mai imi dadeai si mesaje:))) ai trecut cu mine in trib cand te-ai simtit amenintat,cand ai vazut exibem langa tine gata imediat cerusi invitatie...mereu vei fi un looser tocmai prin modul asta al tau de a juca,un tradator...cand tradezi in halul ala mai ai curaj sa vorbesti ma?:)))hai ca m-ai distrat...mereu vei depinde de altii,joci si tu acum pe un cont sa nu zic cum:))
hai pa nub,te las cu frica ta cu tot,pe speciala 9 vezi sa nu imi ceri invitatie in trib cand vezi ca vin langa tine...si nu te mai lua tu de kkristystar ,fata de tine el are cu ce se lauda...ai ramas traumatizat pe speciala asta de fericire ca nu mai e exibem langa tine aa?ca altfel nu se explica ce e cu figurile astea..:))

ce tare. sa nu zici ca aveti si statui facuta pe jocu asta:)))

auzi la el are cu ce sa se laude:))) off doamne mare e prostia, noroc ca nu doare:))
 

DeletedUser46944

milogule,vorbesti tu care cand am venit langa tine cereai invitatie in trib nu mai stiai ce sa faci de frica,mai imi dadeai si mesaje:))) ai trecut cu mine in trib cand te-ai simtit amenintat,cand ai vazut exibem langa tine gata imediat cerusi invitatie...mereu vei fi un looser tocmai prin modul asta al tau de a juca,un tradator...cand tradezi in halul ala mai ai curaj sa vorbesti ma?:)))hai ca m-ai distrat...mereu vei depinde de altii,joci si tu acum pe un cont sa nu zic cum:))
hai pa nub,te las cu frica ta cu tot,pe speciala 9 vezi sa nu imi ceri invitatie in trib cand vezi ca vin langa tine...si nu te mai lua tu de kkristystar ,fata de tine el are cu ce se lauda...ai ramas traumatizat pe speciala asta de fericire ca nu mai e exibem langa tine aa?ca altfel nu se explica ce e cu figurile astea..:))

Esti mai p.... ca noaptea vad.....ti-am zis sa vii cu dovezi cand am cerut eu invitatie de la tine vreodata, asa ca nu mai abera ca sa te bagi tu in seama! nu stiu ce cauti tu aici atat timp cat esti out de pe harta!
Iar de tradare aici mai bine sa vorbeasca sorin1212 si mister3 ca ei sunt aia care au plecat la inceput cu tot cu figurile lor, asa ca i-ati un avocat ca sa mai vorbesti cu mine fraiere!!!!
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Parte 1:
Triburi: LoKo!!, LoKo!?, Loko?!, Loko??
Parte 2:
Triburi: HR, HR.A, HR.AA, -HR-

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 755
Tabăra 2: 745
Diferență: 10

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 256
Tabăra 2: 90
Diferență: 166

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,456,522
Tabăra 2: 3,338,847
Diferență: 1,117,675

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,876,003
Tabăra 2: 670,818
Diferență: 1,205,185

chart




Parte 1:
Triburi: LoKo!!, LoKo!?, Loko?!, Loko??
Parte 2:
Triburi: HR, HR.A, HR.AA, -HR-

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 77
Diferență: 17

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 5
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 510,387
Tabăra 2: 246,245
Diferență: 264,142

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119,570
Tabăra 2: 27,494
Diferență: 92,076

chart



Jucam si pe harta , da?
 

DeletedUser46904

Esti mai p.... ca noaptea vad.....ti-am zis sa vii cu dovezi cand am cerut eu invitatie de la tine vreodata, asa ca nu mai abera ca sa te bagi tu in seama! nu stiu ce cauti tu aici atat timp cat esti out de pe harta!
Iar de tradare aici mai bine sa vorbeasca sorin1212 si mister3 ca ei sunt aia care au plecat la inceput cu tot cu figurile lor, asa ca i-ati un avocat ca sa mai vorbesti cu mine fraiere!!!!

acum incepi sa ii invinuiesti pe sorin si mister maa nabule?:)))tu nu vezi ca te iei de toata lumea ,nu ai nici o treaba cu jocu asta,auzi tu adu dovezi??ce dovada mai mare trebuie ca ai fugit de la aia in haos imediat ce am venit langa tine,se vede pe twstats nuuub:))))
ai inceput sa si injuri...inseamna ca adevaru doare aa?:))ba tine minte tradator si nub,vei ramane un looser mereu,care va depinde de altii:))
 
Sus