LOL.cine a mai vazut asa ceva:O:O:O:O:O

DeletedUser13973

da dar dacii

daci de pe L7 sa va arat eu ce au acolo :))) cred k eu alinata cu toate triburile
 

DeletedUser

astia care au multe aliante stau cu frica-n san. astia intr-adevar joaca numai pt puncte nu pt lupta. ce sa faci NOOBS
 

DeletedUser

Omul e pacalit cel mai usor pe cale vizuala,si cand vezi 30 de triburi ca aliati (fiind noob) incepi sa spui ca esti in un trib puternic...Ce reclama buna...cred ca am vazut un banner cu ei la Metrou la Unirea
 

DeletedUser

astia care au multe aliante stau cu frica-n san. astia intr-adevar joaca numai pt puncte nu pt lupta. ce sa faci NOOBS

Stii ca e vorba aia , sa zici "cutzu-cutzu" pana apuci sa pui mana pe piatra . Daca ai aliante multe nu inseamna ca esti NOOB , trebuie sa iti mearga si gura un pic si sa stii sa arati ceva important ca sa convingi lumea sa se alieze cu tine ;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Sigur, asa este....aliantele si pna-urile se fac doar ca "x" care il cunoaste pe "y" sa nu il atace pe "z" cu care a iesit odata la o bere....in rest, putine aliante si functionaza. E un fel de protectia fermelor...:D
 

DeletedUser

Sigur, asa este....aliantele si pna-urile se fac doar ca "x" care il cunoaste pe "y" sa nu il atace pe "z" cu care a iesit odata la o bere....in rest, putine aliante si functionaza. E un fel de protectia fermelor...:D

Hmmm l-as contrazice dar nu pot asta e adevarul
 
Sus