LOL vs Yakuza&Clowns

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser21384

nu se poate.. de cateva zile citesc pe aici si NU SE POATE... emy , esti pe'afara... cu jocu , cu viata , cu TOT.

LOL vs Yakuza&Clowns asa se numeste topicul , aici postezi despre asta. si nu postezi tu , sora ta si mama ta, care faceti parte dintr-unul din triburi , ci ORICINE are ceva de spus in legatura cu asta.

Si statistica aia.. s-a dereglat TWStatsu, ah ?

Lasa-te, te rog, sau macar emigreaza.
 

DeletedUser

Emy, asa arata statisticile , astea sunt.Daca stiai ca cerebelle triseaza, trebuia sa faci si tu ca el :D
Degeaba te vaiti aici, nu te crede nimeni.
Dragutul de blaandy iti sugereaza sa revii ontopic.

PS: trebuia sa iti cer voie sa postez in topicul acesta? :)))
 

DeletedUser

Deci deja ne scoti din sarite. Domnii moderatori stiu ca merit 5 puncte dar trebuie musai sa ii spun copilasului asta sau adult ce o fi el ca "ejti" nu exista in limba romana, eventual "esti". Am raportat cateva mesaje de acest gen deoarece este foarte obositor pentru cei care vor sa urmareasca ce se mai petrece pe aceasta lume si nu s-a luat nici o masura inca. Asteptam si traim cu speranta.
Eu am luat acele statistici folosind twstats. De ce nu sunt bune? :eek:
Si inca ceva, eu nu sunt bah cu tine ca nu ne cunoastem.
 

DeletedUser21384

ati progresat de la Banuri la stergeri de posturi... off.. ne-am dat dracu, tehnologia asta :-?
 

DeletedUser28412

Spartanul1000 a scris:
Wai de capul vostru ... va agitati ca aveti un coleg atacat cu fix 70 usoara si un spion .. incat luati decizii pripite .. Atac satele alea constant .. farmez intr-una toate coordonatele din jurul 15X15 imi sunt trecute in script si farmez intr-un , normal se mai nimereste sa atac intre timp si satele unor noobi care cuceresc sate de barbari .. SI PENTRU ASTA CE ? Va plangeti mai rau ca niste sugari .. ryuzakyfgdfdk esti cel mai mare noob sti bine asta , doar tu ai zis ca ai o minte bolnava !!! Care vrea explicatii sa imi dea PM nu stiu daca ati inteles ce am vrut sa zic .. ca scriu in graba .. SUNTETI PREA NOOBI !! stiti asta iar voi continuati .
Noobi de Noobi = LOL

DACA VRETI CU ADEVARAT SA ATAC .. VOI INCEPE .. iar atunci veti vedea iar ca sunteti noobi !

F1nu.Ro nu uitati sa ma concediati si de aici , dar oricum voi fi mereu printre voi , dar nu ca voi .


n00b=ule , asculta la mine , nu se face asa ceva si nu se vorbeste asa , iar pe speed o sa am grija sa te catapultez de fiecare data cand am ocazia , ca sa iti arat ca nu esti "zeul" care te crezi.

ma scuzati ca pun acest mesaj aici chiar daca nu are treaba cu statisticile dar face parte din razboiul cu LOL.am vazut mesajul asta pe forumul extern al tribului -YKZ- si trebuia sa il pun aici cititil va rog.
 

DeletedUser

Noobi de Noobi = LOL

Nu cred ca suntem aici la bancul zilei. Cat de noobi sunt ei vom trai si vom vedea.
Deocamdata:

2 LOL 707.312
9 YAKUZA 480.738
26 CLOWNS 251.125

Inamici invinsi - Agresori

3 Grupa Mare 1,83 Mio.
9 Yakuza Elfilor 1,10 Mio.
20 Clowns Of Nightmare 336.772

Trageti voi concluzia care vi se par mai noobi. :D
 

DeletedUser28412

Rang Numele tribului Cucerit
1 We Own ! You... 2,86 Mio.
2 Grupa Mare 2,65 Mio.
3 The Public Enemies 2,61 Mio.
4 Angel of Death 2,45 Mio.
5 Age of Empire 2,05 Mio.
6 Yakuza Elfilor 1,83 Mio.

de unde ai scos tu statisticile alea?
 

DeletedUser

Am rugat adminii sa inchida acest topic ca nu mai e de actualitate

cu Clowns suntem neutri , iar cu Yakuzza aliati :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus