LOL vs Yakuza&Clowns

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

stranutelu cand o sa ajungi sa fi liderul unui trib de rang 2 si sa fi pe fiecare lume in primi 30 de membri atunci ii poti vorbi lui cerebelle de sus ..asa cum nici eu nu iti pot vorbi tie de sus fiind un jucator mic momentan ...asa ca cerebelle iti poate explica tie jocul ...:)



NOI l5 locu 2

NOI l11 locu 1 ca trib


Macar de te documentai un pic sa vezi cine e stranutelu ;)


Nu conteaza ranku daca esti conducator unui trib ci conteaza cum iti conduci tribu iar la asta stranu ii da lecti si in somn lu cerebele
 

DeletedUser

NOI l5 locu 2

NOI l11 locu 1 ca trib

hai mai bine sa vedem cum va descurcat in joc si pe urma comentarii...:-?
si aici nu ar trbui puse niste statistici ale razboiului,nu chesti asta? nu cred ca mai conteaza ce ai facut pe alte lumi, conteaza ce faci aici:p
 

DeletedUser6843

hai mai bine sa vedem cum va descurcat in joc si pe urma comentarii...:-?
si aici nu ar trbui puse niste statistici ale razboiului,nu chesti asta? nu cred ca mai conteaza ce ai facut pe alte lumi, conteaza ce faci aici:p

te rog sa recitesti cum s-a pus problema.
multumesc setzel :)
chiar! uite un exemplu frumos eu setzel m-am certat 1 an pe forumul acestui joc si apoi am baut linistiti cateva beri :).
ceea ce inseamna ca am facut amundoi diferenta intre joc si viata de zi cu zi.


eu personal nu doresc sa fac nimic aici si nici prietenii cu care am intrat .
pana acum impreuna cu 2 prieteni am concediat tribul de pe locul 3 :)

pa
 

DeletedUser23664

frumos schimb de replici .....pacat ca nu prea este on-topic.

cert e ca Nea Cerebel nu se astepta la o asemenea reactie negativa din partea voastra. ce e totusi trist e ca majoritatea celor ce au postat aici sunt obisuiti ai forumului extern si mebri ai tribului NoI.Va inteleg, pe alte lumi sunteti stapani si nici prin gand nu imi trece sa va contest abilitatile de jucatori/lideri, dar aici nu ati demonstrat mare lucru , in afara de faptul ca ati intrat numai de fun pe lumea 16, nu prea aveti cu ce va lauda.
Asa ca daca ati intrat de fun, nu va asteptati sa va ia lumea prea in serios ;)

Succes ambelor parti combatante....desi dupa parerea mea e prea devreme pentru un razboi real. Si imi pare rau sa o spun dar aceasta miscare cred ca o sa fie doar o acoperire pentru noi fuziuni ;)
 

DeletedUser

e prea devreme pentru un razboi "adevarat"...asta e mai mult o ... :rolleyes:

cerebelle...de tine nu am auzit pana acum...poate voi auzi de acum incolo....asculta-l insa pe Setzel...ai ce invata de la el....de la stranutelu poti invata de asemenea cum sa faci un trib mamut :))...asta daca nu si-a schimbat politica de pe L5

oricum faptul ca Setzel si stranutelu au ajuns sa iasa la o bere (erau dusmani vechi) ar trebui sa va aduca aminte ca Triburile e doar un joc .... pe care, din pacate, multi incep sa-l confunde cu viata reala

Succes ambelor parti combatante
:)
 

DeletedUser9103

e prea devreme pentru un razboi "adevarat"...asta e mai mult o ... :rolleyes:

cerebelle...de tine nu am auzit pana acum...poate voi auzi de acum incolo....asculta-l insa pe Setzel...ai ce invata de la el....de la stranutelu poti invata de asemenea cum sa faci un trib mamut :))...asta daca nu si-a schimbat politica de pe L5

oricum faptul ca Setzel si stranutelu au ajuns sa iasa la o bere (erau dusmani vechi) ar trebui sa va aduca aminte ca Triburile e doar un joc .... pe care, din pacate, multi incep sa-l confunde cu viata reala

Succes ambelor parti combatante
:)


Normal ca nu ai auzit de cerebelle pentru ca-si poarta razboaiele pe harta. Nu sta sa faca propaganda si spam pe exern ca si alti. Lasa ca o sa auzi de acum, stai linistit ;)

P.s Sigmann sincer nici eu nu am auzit pana azi de tine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

Normal ca nu ai auzit de cerebelle pentru ca-si poarta razboaiele pe harta. Nu sta sa faca propaganda si spam pe exern ca si alti. Lasa ca o sa auzi de acum, stai linistit ;)

Poate iti da si tie conducere ca poate nu ai destula "conducere" :p

Cerebelle în data de 10.08. la ora 10:28
Cei care sunteti in zona aceea , si sunteti multi ... atacati-l pe [player]vasy988[/player] cu topoare , cavalerie si berbeci cine are !

El nu are aparare in momentul asta asa ca dati fara frica !

Astept rapoartele de atac ! Cine nu trimite raport astept explicatii de ce nu a atacat .

stranutelu în data de 10.08. la ora 21:22
asta daca ai onoare :)

Mesajele acestea au fost trimise de către stranutelu mai departe.

In momentul in care tu nu ai onoare si gadili conducerea pentru un "post" cum te numesti vasy?
spune vasy cum te numesti?

cutu-cutu
 

DeletedUser9103

Ce-i cu asta? Am avut o caruta de atacuri majoritatea de la astia din tribul noi care au dat cu apararea.

In seara aia s-a desfintat fostul trib si s-a infintat lol, cu o noua conducere. Asa ca :)

Poate iti da si tie conducere ca poate nu ai destula "conducere" :p

Poate ca deja am, nu trebuie sa primesc. Te inteleg ca esti fustrat dar asta e, spor la joc cu fermele tale din noi.


P.s vezi ca am cateva ferme la voi, poate dai o circulara sa se trimita niste sprijin. ;)
 

DeletedUser6843

Din cate ai vazut am spus ca jucam sa ne distram.
Stii tu care suntem :)).
Ferme de la noi din trib ?=)) NOI reprezinta un trib de temut!???:))
Suntem 3 persoane care suntem pe k54 impotriva la 99.2% din continent :p.
Nu o sa rezistam prea mult.


Prin absurd aivea maxim o ferma de la noi din trib.
Avand in vedere ca esti mult prea limitat in vorbire (din cate am auzit) scris (din cate se vede) as dori sa ne postezi si noua 2 rapoarte de la 2 ferme diferite , daca ai mai multe ferme sunt mai mult decat 1 Vasile , pana si tu stiai asta nu .

astept raspunsul tau Vasile


de frica ai intrat ca esti doar o ferma , in fine nu acesta este scopul topicului , treci la somn.
 

DeletedUser

Ce-i cu asta? Am avut o caruta de atacuri majoritatea de la astia din tribul noi care au dat cu apararea.

In seara aia s-a desfintat fostul trib si s-a infintat lol, cu o noua conducere. Asa ca :)



Poate ca deja am, nu trebuie sa primesc. Te inteleg ca esti fustrat dar asta e, spor la joc cu fermele tale din noi.


P.s vezi ca am cateva ferme la voi, poate dai o circulara sa se trimita niste sprijin. ;)

ei na:D:eek: NOI nu are nici un membru pe langa tine :))....
 

DeletedUser9103

stranutelu ai uitat inceputul tau de pe l8 din nbz?

Vezi sa nu te inobilezi astia si aici, tot asa erai si atunci de neoprit pe extern. Ai fost lasat in schimb fara sat. Inobileaza tu intern pe unde joci si nu mai critica tu pe alti, ca si jucator esti "VARZA"
 

DeletedUser

" vezi ca am cateva ferme la voi, poate dai o circulara sa se trimita niste sprijin."

gata ai lasat-o balta cu fermele nu?acum ai schimbat subiectul...
 

DeletedUser4920

Vasy ala am fost eu :)


Si aveam prea mult alcool in vene sa ma chinui sa fentez si am pariat cu sebica ca nu pierd satu din 4 nobilii , numa ca l-am pierdut :) , se mai intampla conteaza sa joci cu zambetu pe buze nu cu ura sau pentru ca nu am ce face , decat sa joc sa treaca timpu mai bine ma uit la un film .
 

DeletedUser9103

Daca job-ul imi permite sa stau mai mult decat tine pe net inseamna ca am invatat cand a trebuit in comparatie cu alti. Timp liber am destul doar pentru asta exista setari--->Mod de vacanta. Dar nu trebuie sa-ti dau eu tie detali.

P.s Nu ma cobor la nivelul tau de joc si nici la ce intelectual. In schimb iti doresc spor la joc si cat mai mult spam pe extern. Stiu ca-ti place ;)
 

DeletedUser

stranutelu ?

Eu am auzit de unu "nebunelu" de pe alte lumi care falsifica mesaje , inducea in eroare oameni , si desfiinta triburi ... am vreo 5 mesaje de la diferite persoane despre acest nebunelu in care imi confirmau ca numele nu e pus intamplator . Dar cred ca e doar o asemanare de nume intre voi doi :confused:

setzel ?

la tot ce ti-am raspuns am venit cu argumente si cu statistici , tu vii cu "abureli" care iti merg probabil la copii cu care iti faci triburile , am doar atat de spus .. ne vedem pe harta si vedem cine are mai mult succes

NOI ?

un trib care contine 3 oameni ce au concediat 100 de membri in speranta ca se vor alege si ei cu macar jumatate dupa aceasta miscare ... TZAPA ... a-ti ramas doar voi 3 si inca cativa care au dat inceput nou
 

DeletedUser

"inca cativa care au dat inceput nou" astia stii ce bine se dezvolta ....am 200 cav usoara ...astia din tribul tau nu cred ca au ajuns cu ferma la 10....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9103

Vasile din cate am auzit tu te duci pe la varuit pe la pus faianta.

M-am interesat de tine?:p
Da!

Interesant si atunci dece ziceai ca stau cu lunile in casa? Pun o placa de fainta mai trimit o tura la farmat. Chiar daca as lucra in constructi, care-i problema ta?

Pff invidia asta :(
 

DeletedUser6843

Boss!
Inainte de toate se da un avertisment apoi sunt trimis in vacanta.
Stai linistit , cunosc regulile.
Dupa cum observi ai un temperament destul de slab in care incepi sa ma ameninti intr-un mod foarte ciudata.
Iti place sa detii controlul , dar cu mine nu iti merge , imi garantezi tu ca iau vacanta pe extern?
Dar cine esti tu vasile ???


Dap asa ti-am scris scuze pentru greselile de ortografie.
Apoi dupa ce n-ai venit in trib , am zis sa ma interesez cine e vasile.
 

DeletedUser

aici se discuta despre razboiul purtat de LOL cu cei din Yakuza&Clorwns

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus