LOL vs Yakuza&Clowns

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Avand in vedere ca au inceput sa apara nobilii , anunt si eu in mod oficial razboiul dintre LOL si The big Familly Yakuza&Clowns+academiile

Se mai baga careva de-o parte sau de alta ?

Poate cineva sa ne faca si o harta cu cele 2 tabere, sa vedem mai pune pozitionarea lor in joc?

Later edit:
yoandyo multumesc pentru harta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

LOL
Yakuza
Clowns
mapphp.png
 

DeletedUser

on topic: o sa fie o lupta frumoasa acolo .....multa bafta LOL

off topic:cerebelle voi castigati detasat la cucerit sate de barbari...uite dovada:Sat Puncte Vechi deţinător Nou deţinător Dată/Timp
Sat de barbari (497|512) K54 712 Abandonat ryuzaki [LOL] 14th August 2009 - 15:40:52
 

DeletedUser

dupa cum am mai spus , satele de barbari is mai mari decat cei din Yakuzza in momentul asta ... asa ca shhht
 

DeletedUser4920

Din 149 de membri Yakuza 140 au mai mult decat satu cucerit de membru tau , asa ca shhht ca deobicei habar nu ai ce spui .

Gemenul 141 706 1
duhuletu 142 701 1
s53win 143 692 1
*Al3xMast3r* 144 672 1
COCEAN1 145 637 1
sider man 146 636 1
Revolutionar (C o n d u c a t o r ) 147 635 1
emy692009 148 614 1
adilord 149 607 1
 

DeletedUser7676

dupa cum am mai spus , satele de barbari is mai mari decat cei din Yakuzza in momentul asta ... asa ca shhht

Cerebelle, sat de 700p ? :D

Macar ca ma duc la 10 ore si nu dau 1 nobil pe asa ceva.

Ah ... scuze, am uitat ca voi elitistii din LOL luati sat cu 1 singur nobil, si e cam greu la 10 ore :p
 

DeletedUser

ia tu sat la mai mult de 5 ore distanta cu un singur nobil n00b-ule si cand il iei sa ma anunti si pe mine !

iti garantez ca al 3-lea sat luat de el va fi trenulet de nobili pe un sat dusman , dar tu vezi-ti de cei pe care-i aburesti toata ziua si te mai si cred ( pt Sechel )
 

DeletedUser4920

ia tu sat la mai mult de 5 ore distanta cu un singur nobil n00b-ule si cand il iei sa ma anunti si pe mine !



Pai si care e vina mea ca colegul tau s-a grabit sa isi faca nobil ? si acum creste satu ?


Sunteti 145 n00b hurry up si mai baga 5 invite :)


Data viitoare cand faci o afirmatie sustineti-o si nu imi veni cu scuze de genu ca avea doar un nobil si nu da mai departe de 5 ore :)
 

DeletedUser7676

ia tu sat la mai mult de 5 ore distanta cu un singur nobil n00b-ule si cand il iei sa ma anunti si pe mine !

iti garantez ca al 3-lea sat luat de el va fi trenulet de nobili pe un sat dusman , dar tu vezi-ti de cei pe care-i aburesti toata ziua si te mai si cred ( pt Sechel )

Eu nu iau sat cu 1 singur nobil. Daca ai curiozitatea pe 11 am luat primul sat la 13 ore de nobil, evident cu 4.

Pe 13 am jucat pana la 6 sate in =nBz=, si primul sat l-am luat la 1:30h cu 2 nobili.

Asa ca stai jos si gura mica.

PS: si evindent erau de 4000+ puncte
 

DeletedUser

Pai si care e vina mea ca colegul tau s-a grabit sa isi faca nobil ? si acum creste satu ?


Sunteti 145 n00b hurry up si mai baga 5 invite :)


Data viitoare cand faci o afirmatie sustineti-o si nu imi veni cu scuze de genu ca avea doar un nobil si nu da mai departe de 5 ore :)

de unde stii ca satul ala de barbari nu a fost chiar unul din Yakuzza care a dat inceput nou ? sau ai tu sate de barbari asa de mari in zona care sa nu fie abandonate de cineva ? inainte sa faci o afirmatie gandeste un pic , inainte sa vii pe forum sterge-ti mucii , si inainte sa mai faci vreo remarca la adresa tribului LOL posteaza ceva de bine de tribul tau
 

DeletedUser4920

1 Tribul meu nu are nevoie de propaganda ne-o facem pe harta atat timp cat un razboi adevarat nu poate avea loc
2 Eu ma distrez cu tine , tu te agiti mai rau ca un pepsi scapat pe scari , e drept ai si de ce o dai din scuza in scuza
3 Nu ma intereseaza daca a fost in Yakuza , tu ai facut o afirmatie eronata pe care nu o poti sustine
4 Eu nu te-am jignit , dar vad ca in vocabularul tau, jignirile is singurele metode de a incerca sa inciti o persoana , sincer imi pare rau la varsta ta credeam ca poti produce niste propozitii si afirmatii mai dezvoltate.


Cu respect,
setz
 

DeletedUser

Inainte de a continua discutiile as dori sa va reamintesc cateva reguli pe care va rog sa le respectati:
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser

1 Tribul meu nu are nevoie de propaganda ne-o facem pe harta atat timp cat un razboi adevarat nu poate avea loc
2 Eu ma distrez cu tine , tu te agiti mai rau ca un pepsi scapat pe scari , e drept ai si de ce o dai din scuza in scuza
3 Nu ma intereseaza daca a fost in Yakuza , tu ai facut o afirmatie eronata pe care nu o poti sustine
4 Eu nu te-am jignit , dar vad ca in vocabularul tau, jignirile is singurele metode de a incerca sa inciti o persoana , sincer imi pare rau la varsta ta credeam ca poti produce niste propozitii si afirmatii mai dezvoltate.


Cu respect,
setz

acu o dai cu respectul , nici nu stiu la ce te-ai bagat sa postezi tu pe topicul asta care nu are nici o legatura cu tine sau cu tribul din care faci parte

rog moderatorii sa stearga tot ce nu e legat de subiect sau sa inchida topicul ca nu pt asta l-am deschis ci doar sa anunt poate primul razboi important al lumii si sa postez niste statistici in momentul in care incepem sa ne innobilam unii pe altii , sau mai bine zis , noi pe ei
 

DeletedUser6077

1 Tribul meu nu are nevoie de propaganda ne-o facem pe harta atat timp cat un razboi adevarat nu poate avea loc

Cu respect,
setz

off:chiar! de ce nu va faceti propaganda? :eek:

on: oricum yakuza a fost trib de looseri pe toate lumile... :))
 

DeletedUser

Cerebelle în data de 18.08. la ora 16:19
Vreti sa fuzionati cu noi ? Cei mai buni intra in tribul mare , ce ramane vor fi academie , Astept raspuns !

tavescu în data de 18.08. la ora 21:40
dc vati gandit la asa ceva????

Cerebelle astăzi la ora 10:21
eu v-am intrebat daca vreti ...

tavescu astăzi la ora 11:13
nu vrem!

Cerebelle astăzi la ora 11:17
o sa cada tribul vostru dupa ce terminam cu Yakuzza , si va fi prea tarziu pt voi atunci sa mai aveti pretentii la noi , dar e problema voastra

tavescu astăzi la ora 11:56
asa e treaba noastra...

tavescu astăzi la ora 11:57
.................

Mesajele acestea au fost trimise de către tavescu mai departe.

Da, interesanta abordare. Numa atata puteti ?
 

DeletedUser

mda...oricum fuziunea e deja facuta dar o sa vina decat satele voastre la noi D:D:D
 

DeletedUser

mda...oricum fuziunea e deja facuta dar o sa vina decat satele voastre la noi D:D:D

Cu 1500 de puncte si rank 1530 la inamici invinsi nu as avea tupeu sa deschid gura in locul tau :D
ai 2 lanci si 3 spade in sat?:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus