LOL vs Yakuza&Clowns

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Avand in vedere ca au inceput sa apara nobilii , anunt si eu in mod oficial razboiul dintre LOL si The big Familly Yakuza&Clowns+academiile

Se mai baga careva de-o parte sau de alta ?
 

DeletedUser

NOI is si ei dusmani , dar nu cred ca merita atentie , pe ei ii pun la statistica cu satele de barbari innobilate
 

DeletedUser7676

NOI is si ei dusmani , dar nu cred ca merita atentie , pe ei ii pun la statistica cu satele de barbari innobilate

LOL :)) nu uita ca am plecat din tribul ala pentru ca erati mult prea nubi, tineai toate fermele in trib, se cerea sprijin penibil 10+10 pentru toate fermele si nu lasai jucatorii activi sa se dezvolte.

90% dintre voi innobila un sat mic de barbari peste gard cu primul nobil ... ne veti conduce detasat in statistici la luat sate barbare :))
 

DeletedUser

aha , intr-adevar jucatorii buni nu o sa poata sa se dezvolte decat luand sate de la n00bi ca cei buni au ramas la noi , nu sunt eu de vina ca satele de barbari is mai dezvoltate decat satele voastre ? :eek:

Iar din LOL prea putini au plecat de bunavoie
 

DeletedUser4920

aha , intr-adevar jucatorii buni nu o sa poata sa se dezvolte decat luand sate de la n00bi ca cei buni au ramas la noi , nu sunt eu de vina ca satele de barbari is mai dezvoltate decat satele voastre ? :eek:

Iar din LOL prea putini au plecat de bunavoie




Sa nu uiti sa inviti iara un k intreg ca pe l13 , wow primu razboi de pe l16...sunt socat...cerebelle e curajos.....data viitoare cand faci un topic de war vino cu statistici sau cu nobilii
 

DeletedUser7676

aha , intr-adevar jucatorii buni nu o sa poata sa se dezvolte decat luand sate de la n00bi ca cei buni au ramas la noi , nu sunt eu de vina ca satele de barbari is mai dezvoltate decat satele voastre ? :eek:

Iar din LOL prea putini au plecat de bunavoie

Sigur ai 26 ani? Eu nu inteleg nimic din aceasta fraza ...
 

DeletedUser

Sa nu uiti sa inviti iara un k intreg ca pe l13 , wow primu razboi de pe l16...sunt socat...cerebelle e curajos.....data viitoare cand faci un topic de war vino cu statistici sau cu nobilii

vezi tu pe vreunu sa aiba 2 sate la momentul asta ? ce statistici vrei ? cand o sa fie primul sat innobilat de o parte sau de alta o sa fie trecuta si prima statistica
 

DeletedUser4920

vezi tu pe vreunu sa aiba 2 sate la momentul asta ? ce statistici vrei ? cand o sa fie primul sat innobilat de o parte sau de alta o sa fie trecuta si prima statistica



Pai si atunci ce P&P vrei sa iti faci dragu meu fara ceva solid concret ? , sincer daca nu deschideai topicu asta nici nu stiam de tribu tau chiar daca e in top nu imi zice nimic si nu cred ca imi va zice nimic ca si pe l13 inca unu facut din recrutari si mentinut prin recrutari.
 

DeletedUser

Pai si atunci ce P&P vrei sa iti faci dragu meu fara ceva solid concret ? , sincer daca nu deschideai topicu asta nici nu stiam de tribu tau chiar daca e in top nu imi zice nimic si nu cred ca imi va zice nimic ca si pe l13 inca unu facut din recrutari si mentinut prin recrutari.

eu pe L13 sunt in tribul de pe locul 1 , iar membrii din fostul trib GM sunt ori in trib cu mine ori in academia noastra

tu in ce trib esti pe L13 ? ca vad ca pe fiecare lume faci cate un trib ...

pe ce lumi triburile infiintate de tine mai exista sau sunt in top 3 ?

dar aceste discutii cred ca nu au legatura cu topicul creat , asa ca iti recomand sa aberezi pe alte topicuri
 

DeletedUser4920

Cauta-ma pe l5 cerebelle nu am facut trib decat pe l5 l9 pe l13 am jucat ca simplu jucator si am vazut ce poti invite in stanga si in dreapta :)
 

DeletedUser

Cauta-ma pe l5 cerebelle nu am facut trib decat pe l5 l9 pe l13 am jucat ca simplu jucator si am vazut ce poti invite in stanga si in dreapta :)

eu nu vorbesc inainte de o lume cu toti marii jucatori sa intram si sa rupem tot , si nici nu vin cu ideea sa infiintez un trib

daca as face-o , crede-ma ca as sterge pe jos cu toti ( e suficient sa adun cunostiintele de pe L13 si de pe serverul speed )
 

DeletedUser4920

eu nu vorbesc inainte de o lume cu toti marii jucatori sa intram si sa rupem tot , si nici nu vin cu ideea sa infiintez un trib

daca as face-o , crede-ma ca as sterge pe jos cu toti ( e suficient sa adun cunostiintele de pe L13 si de pe serverul speed )



Iara te minti in fata oglinzii ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cauta-ma pe l5 cerebelle nu am facut trib decat pe l5 l9 pe l13 am jucat ca simplu jucator si am vazut ce poti invite in stanga si in dreapta :)

Statistici L5 (desi nu e locul aici ) :

Tribul lui setzel :

Schimbări de trib : 2020 :eek:

setzel :

cam 80 % innobilari interne ca sa ocupe si el un amarat loc 16

Concluzie : vinde gogosi la altii nu la mine
 

DeletedUser4920

Tu vorbesti care ai innobilat intern la greu pe l13 si deja ai 10 schimbari de trib ?


Pe o lume inceputa de curand ....taci si dute la rugat oameni sa iti deie sate.



Schimbări de trib: 8 nici un twstats calumea nu il poti citi ce pretentii sa am de la tine...dute si mai recruteaza zeule !
 

DeletedUser

Bafta ce sa mai :|
PS: De acum posteaza statistici sau rapoarte:) ala e razboi nu...caterinca asta!
 

DeletedUser6843

Am tot incercat sa ma abtin , dar nu reusesc.
Daca a ajuns Cerebelle sa ne explice acest joc deja este grav.
Cerebelle aici nu este vorba de forumul tribului LOL unde incerci sa explici tu jocul , chiar daca ai cunostinte in acest domeniu foarte mici.
Cei din NOI ne jucam in gluma , daca faci o scurta analiza pe fiecare lume ne-am cam distrat in afara de l5 pe l11 ne distram in continuare.
Nu ne mai pasa de 1-2-3-4 sate pierdute , cel putin noi avem onoare si am jucat in acelasi stil mereu , nu cred ca am postat pe forum ca dorim sa facem o anumita chestie , nu avem nici un plan si nici o idee de expansiune etc.
Pe lumea 16 am intrat sa ne jucam in gluma si chiar asa o sa o tinem pana la capat , suntem cateva persoane care sunt pe un anumit k pe care o sa incercam sa il tinem in spate.
Lasand aceste aspecte eu cred ca tu pui intrebari unde ai fi tu incert , asa ca setzel din experienta ta tribara ai ajuns si tu la concluzia ca oricat le-ai explica unora acest joc , nu vor intelege niciodata , poate ca Cerebelle ar putea intelege ,dar daca nu are "cu ce" este logic.
Phatbwoy cum eu nu am auzit de tine si nici tu de mine , te-as ruga sa numai postezi.

Succesuri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stranutelu cand o sa ajungi sa fi liderul unui trib de rang 2 si sa fi pe fiecare lume in primi 30 de membri atunci ii poti vorbi lui cerebelle de sus ..asa cum nici eu nu iti pot vorbi tie de sus fiind un jucator mic momentan ...asa ca cerebelle iti poate explica tie jocul ...:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus