Lords, ~TB~ & MoH vs. 88

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma batea un gand :) dar nu mai e ce a fost odata ....daca mai ramaneam pe acolo , acus era istorie immo :D
Doamneeeeeeeee, ce imi placea sa atac , sa ii kilaresc pe aia pe acolo !!!! Nu cred ca m-a injurat nimeni in viata mea cat m-au injurat razacs si comania :))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: 88, Alt+F4
Side 2:
Tribes: MoH, ~TB~, VIKING, C.I.R

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,924
Tabăra 2: 7,996
Diferență: 3,072

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 500
Tabăra 2: 122
Diferență: 378

;)
 

DeletedUser

and btw....bre nea "abate" aveam pretentii de la matale...Mohu este trib puternic..dar Lords care se injura intre ei zilnic si oglindesc o curvasaraie penibila...am impresia ca nu este decat o adunatura de gaozari..

gaozarul suprem ... Kenjica Mondialu :)) of course

bine ca avem si exceptii .. oameni adevarati care insa urmeaza un bufon precum kenji :)


Iuliuuuuuu, tu ma facusi pe mini gaozar bre ??????
Ai nasolit-o total cu maretul " little marmaid " ... auzi la el , sa ma faca pe mine , pe distinsa si nepretuita mea faptura , gaozar !!!!!!
Basescule !!!! ( dupa umila mea parere , este cea mai a naibii jignire sa il compari pe un om cu baselu ... dar mai groaznica decat asta poate fi ... boculeeeeeeee !!!!!!!.... deja asta este la limita suportabilitatii pentru un om :D:D:D) .. Sa presupun ca in curand , stimatul gourcouf isi va face un binemeritat sepouku !!!!!!
:p
 

DeletedUser

Să şti că îţi stă bine în postura de măscărici ;)
Porti ? Luaţii bre satele că sunteţi aproape să vedem cum comentează de la margine
 

DeletedUser

Ideea ar fi sa se si poata lua :)... Tu nu intelegi ca sunt indestructibil , am platosa de titan la paladin ???????
Dar asta nu va impiedica sa incercati ........ chiar va rogggggggggggg !!!!!!!!!!:D
 

DeletedUser

Am auzit mulţi lăudăroşi , că nu le iau sate/le , şi când am dat pe ei se rugau să retrag atacu , aşa că nu te mai da rotund aici că nu mă impresionezi
 

DeletedUser

Să şti că îţi stă bine în postura de măscărici ;)
Porti ? Luaţii bre satele că sunteţi aproape să vedem cum comentează de la margine

Multumesc frumos , chiar apelativul de "mascarici " nu mi l-a mai adresat nimeni pana acus ...eu tot astept cruciulitele pe mine , stimate nervos...
Si ca sa iti spun un secret dar care ramane intre noi .... baaaaaa, mai bine mascarici decat frustrat , mai bine hazliu decat mofluz .... intelegi bre ?????

Dar ca sa intelegi iti trebuie si ceva ... nu pot sa iti spun ce, ca imi iau ban ... e o chestie pe care nu o ai si nici nu o vei avea ... poate de la 5-a generatie in sus dupa tine, str-str -stranepotii tai *( cu un mic ajutor de la Dumnezeu ) poate or sa reuseasca sa aiba ce tie iti lipseste
Ghici ce ?????? :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bă îi zici la cine te-o făcut !
Dar eşti prea prost să înţelegi.
 

DeletedUser

Bă îi zici la cine te-o făcut !
Dar eşti prea prost să înţelegi.

Deci ceea ce iti spuneam in postul anterior ... e clar si evident pentru toata lumea ca iti lipseste chestia accea de incepe cu ... "c" si se termina cu "reier"......Somn usor , my friend tabula rassa !!!!!!:D

Dar hai sa te consiliez ......
ia spune tu la tata , ce ai patit, te-o lasat muierea, ti-o murit pisica , ti-a fatat cateaua ??????
Baga la tata , sunt psiholog independent , un fel de freelancer pentru cazurile acestea ce nu mai au scapare , te ajut benevol !!!:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35286

Numele tribului: Masters of Hell Academy
Prescurtare: MoH-A
Număr de membri: 49
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.490.965
Punctaj total: 2.637.994
Punctaj mediu: 53.836
Loc: 18
Inamici învinşi: 42.422 (289.)

hmmm...trebuie sa facem si noi (88) academie ca nu se mai poate
CIRu a avut,MoHu si-a tras acum...pai ce,noi suntem mai fraieri?!
 

DeletedUser30628

ar cam trebui sa facem si noi :|....dar stii cum nu???? :))pe moh sa facem academia noastra si pe CIR la fel :D:D:D:D
 

DeletedUser

Dacă vă faceţi o să dea bine şi o să fiţi la modă. Sau obligaţi un trib să vă fie academie!
 

DeletedUser30628

Dacă vă faceţi o să dea bine şi o să fiţi la modă. Sau obligaţi un trib să vă fie academie!

neah...mai bine stam noi asa cum suntem decat alte triburi(care is fac academie),noi nu avem nevoie de asa ceva...ne descurcam si fara :D
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MoH
Side 2:
Tribes: 88

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74,942
Tabăra 2: 0
Diferență: 74,942

chart
 

DeletedUser35286

opa,contra atacul tribului MoH? ...frumos,felicitari pentru statistica :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: MoH
Side 2:
Tribes: 88

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 182
Tabăra 2: 183
Diferență: 1

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,140,424
Tabăra 2: 1,227,827
Diferență: 87,403

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94,178
Tabăra 2: 0
Diferență: 94,178

chart
 

DeletedUser

Iete ca tacura zeisorii :)
Ce chestie , dom'le ... nu era unu nervos pe aici care spunea ca posteaza in orice situatie ( chiar defavorabila ) cate o statistica la 48 de ore ?????
Ups , am uitat ... e in vacanta :):D:D:D
 

DeletedUser20252

Side 1:
Tribes: CENT
Side 2:
Tribes: MoH, MoH-A, Lords

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 13
Diferență: 12

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 191,705
Tabăra 2: 87,311
Diferență: 104,394

chart



Stiu ca nu e topicul nostru,insa suntem aliati cu 88 si dusmani cu semizeii :D...deci mno.
Apropo,multumesc ca m-ati dus sus ca aparator. :D
 

DeletedUser20252

Pana ieri au fost academia voastra.
Si uita-te la numele topicului mai bine,ai sa vezi ca acolo scrie si Lords,ce imi pasa mie ca voi va certati intre voi.
Apropo,frumoasa tactica lui Kenji de a face PNA cu noi ca sa dea in Lords :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus