Lords, ~TB~ & MoH vs. 88

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20252

Din pacate pe lumea asta nu prea sunt cunoscut decat de cei cu care am jucat ceva vreme .... dar daca tii mortis iti pot da un link care sa te convinga despre reala mea valoare :)

Chiar nu e nimeni interesat de reala ta valoare.
Faptul ca stii sa joci nu inseamna ca esti un jucator mare.
Incearca sa vorbesti mai mult prin intermediul hartii daca crezi ca esti un jucator atat de bun.
Dupa ce o sa ai anumite performante,poti veni sa ne scotii ochii cat doresti tu,insa momentan esti zero.

Bafta.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Din pacate pe lumea asta nu prea sunt cunoscut decat de cei cu care am jucat ceva vreme .... dar daca tii mortis iti pot da un link care sa te convinga despre reala mea valoare :)



Incerc sa citesc si eu ceva interesant pe acest mirific forum si din cateva zeci de postari...jumatate sunt ale tale, as spune ca esti destul de cunoscut prin intermediul frumoaselor tale cuvinte. Nu te retin mult, incearca sa nu mai scrii asa de mult pentru ca nu vei mai avea timp de joc. Si...esti destul de trist sa vii singur si sa te bati cu pumnul in piept cu valoarea ta de superjucator.
Serios!
 

DeletedUser

Incerc sa citesc si eu ceva interesant pe acest mirific forum si din cateva zeci de postari...jumatate sunt ale tale, as spune ca esti destul de cunoscut prin intermediul frumoaselor tale cuvinte. Nu te retin mult, incearca sa nu mai scrii asa de mult pentru ca nu vei mai avea timp de joc. Si...esti destul de trist sa vii singur si sa te bati cu pumnul in piept cu valoarea ta de superjucator.
Serios!

Asa, si ?
Cred ca va scapa ceva , un lucru destul de important. Acest forum nu este propietatea nimanui , nu este exclusivist si mai ales este conceput in esenta jocului . Daca cineva isi mai aminteste care era sloganul de inceput al triburilor , era ceva bazat pe SOCIALIZARE. Nicidecum nu ma intereseaza atat de mult sa vad 1 milion de statistici stupide , gen gica i-a luat 2 sate lu' ion sau ca nu stiu ce maret sef de trib ii declara razboi altui mare mahar.
Sunt doua posturi in care sunt sfatuit sa stau mai mult pe joc si sa las pliscul .... asa , si ???
Ati auzit de art 30 din constitutia acestei tari , cel care face referire la libera exprimare ?????
Deci stimati colegi , va place ce scriu , cititi, nu va place ce scriu , ignorati-ma . Nu sunt dator cu nimic sa suport frustrarile cuiva , izvorate din motive ce tin mai mult de o latura obscura a intelectului uman .

O duminica placuta !:p
 

DeletedUser20252

Lasa ma constitutia si fugi de aici ca poate iti iei ban pentru spam.Daca vrei sa te lauzi fa-o la spam.

Se pare ca in MoH s-au linistit apele pana la urma ca ieri si alaltaieri au fost cam agitate.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Asa, si ?
Cred ca va scapa ceva , un lucru destul de important. Acest forum nu este propietatea nimanui , nu este exclusivist si mai ales este conceput in esenta jocului . Daca cineva isi mai aminteste care era sloganul de inceput al triburilor , era ceva bazat pe SOCIALIZARE. Nicidecum nu ma intereseaza atat de mult sa vad 1 milion de statistici stupide , gen gica i-a luat 2 sate lu' ion sau ca nu stiu ce maret sef de trib ii declara razboi altui mare mahar.
Sunt doua posturi in care sunt sfatuit sa stau mai mult pe joc si sa las pliscul .... asa , si ???
Ati auzit de art 30 din constitutia acestei tari , cel care face referire la libera exprimare ?????
Deci stimati colegi , va place ce scriu , cititi, nu va place ce scriu , ignorati-ma . Nu sunt dator cu nimic sa suport frustrarile cuiva , izvorate din motive ce tin mai mult de o latura obscura a intelectului uman .

O duminica placuta !:p

Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul. Multa bafta in continuare, alte cuvinte nu-ti voi mai adresa, iti voi asculta sfatul si te voi ignora.

P.S.: Nimeni nu ti-a luat drepturile draga mea micuta sirena, doar ca tu abuzezi cu nerusinare de ele. Pe langa acest superb fapt, nu intelegi ca nimeni nu este impotriva ta CI tu esti impotriva tuturor???

CIAO!


On topic: Pana acum e un razboi frumos acesta, 88 se lupta cu o coalitie de 3-4 triburi destul de bune, fiecare pe partea sa de granita are plusuri si minusuri, in acelasi timp nu pot sa nu remarc faptul ca se tine bine de tot, inaintand destul de mult pe toate fronturile.
 

DeletedUser

adenauer , tu nu vezi ca nu ai cu cine discuta un copil amarat care nici bine nu se trezeste sa mearga la scola vine si da replici de 2 bani pe forum. ce sa ii mai ceri la mintea si caracteru lui. iti zic eu nimic :)
 

DeletedUser

Prostul nu e prost destul pana nu e si fudul. Multa bafta in continuare, alte cuvinte nu-ti voi mai adresa, iti voi asculta sfatul si te voi ignora.

P.S.: Nimeni nu ti-a luat drepturile draga mea micuta sirena, doar ca tu abuzezi cu nerusinare de ele. Pe langa acest superb fapt, nu intelegi ca nimeni nu este impotriva ta CI tu esti impotriva tuturor???

CIAO!


On topic: Pana acum e un razboi frumos acesta, 88 se lupta cu o coalitie de 3-4 triburi destul de bune, fiecare pe partea sa de granita are plusuri si minusuri, in acelasi timp nu pot sa nu remarc faptul ca se tine bine de tot, inaintand destul de mult pe toate fronturile.


1. Nu te-am jignit .. daca ai considerat ca termenul de frustrat ti se aplica , este problema ta !
2. Nu raspund creaturilor de genul din postul anterior pentru simplul motiv ca imi iubesc limba , in speta limba ROMANA
3. Iti spun un secret , adenauer ..... cel al carui nick il folosesti , era prea inteligent pentru lumea asta , a stiut sa scape o natiune de mult rau , daca ai avea bunul simt ( si cred ca il ai dar esti oarecum incorsetat de anumite situatii ) , ti-ai fi dat seama ca eu nu te-am jignit ...... cam atat , imi pare rau cand un om pe care oarecum l-am apreciat , se coboara in mocirla suburbana ..... drum bun pe calea ta !
 

DeletedUser

sirena esti tu cel de pe 10 din zarg?ai revenit pe triburile sau visez eu?
 

DeletedUser

eu sunt ... si am revenit cu al dracuylui de multa forta .... oricum lumea 10 nu se va mai compara cu nicio lume ... a fost superb acolo !!!!!!
 

DeletedUser

sa stii si imi paruse rau ca te lasasesi atunci de joc erai printre cei mai buni.te astept pe o lume viitoare daca vrei sa vii.
 

DeletedUser20252

Vreti sa va mutati si voi cu spamul de aici?
Daca nu rog un mod sa ia masuri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus