Lotus vs. YKZA

DeletedUser

Va salut !
E prima postare pe care o fac, si posibil si ultima .
Ca sa intelegeti mai bine situatia - este Lotus contra Unique ( vechi dusman care are ce are cu unii membrii care fac parte din acest trib ), IKZA ( neinteresanti ) - nu stiu de ce s-a deschis postarea, SAS care mai nou au rupt alianta si isi ataca fostii membrii ( frumos din partea lor ), plus alte doua triburi care si ele au rupt alianta - ( pai de, ciolanul e gustos )
deci ce sa spun, caractere si caractere - daca vezi un om ca a cazut in apa il ajuti - normal - apasandu-l cu piciorul pe cap
sunt mandru ca fac parte dintr-un trib care incurca atata lume si nu mai au loc de noi
Le doresc si va doresc succes !
La revedere !
Cu stima !
LORRE - conducator Lotus
 

DeletedUser24948

Poate e momentul sa te intrebi de ce va ataca toata lumea... asta asa, ca tema de meditare :)
 

DeletedUser4978

Poate e momentul sa te intrebi de ce va ataca toata lumea... asta asa, ca tema de meditare :)

Probabil din cauza faptului ca sunt multi asa ca tine care cred ca ne pot invinge usor;) Probabil deranjam multa lume si asta datorita faptului ca nu prea am jucat cum au cantat ei. Ce vina avem noi daca ei canta fals??
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24948

Probabil din cauza faptului ca sunt multi asa ca tine care cred ca ne pot invinge usor;) Probabil deranjam multa lume si asta datorita faptului ca nu prea am jucat cum au cantat ei. Ce vina avem noi daca ei canta fals??

Mai Daniel, cu doi de "n" si doi de "l", poate doar pemtru ca sunteti slabi si cineva trebuie sa si piarda la jocul asta. Si uite ca nu are nici o legatura cu afonitatea unora sau altora.
 

DeletedUser

Mai Daniel, cu doi de "n" si doi de "l", poate doar pemtru ca sunteti slabi si cineva trebuie sa si piarda la jocul asta. Si uite ca nu are nici o legatura cu afonitatea unora sau altora.



sa vedem daca suntem chiar asa de slabi precum ne credeti :D
 

DeletedUser4978

Mai Daniel, cu doi de "n" si doi de "l", poate doar pemtru ca sunteti slabi si cineva trebuie sa si piarda la jocul asta. Si uite ca nu are nici o legatura cu afonitatea unora sau altora.

Am incercat cu cate un singur "n" si un singur "l" dar nu mi-a reusit;) Spui ca ne ataca toata lumea "pemtru" ca suntem slabi. Atunci asa credeti ca va creste valoarea?? Atacand pe cei slabi?? Asta da dovada de lasitate din partea celor care gandesc precum gandesti tu:) Cat despre pierdut, pana acum e bine deocamdata:) Se putea si mai rau. Avem noroc ca nu sunt toti jucatorii asa buni ca tine.
 

DeletedUser24948

Am incercat cu cate un singur "n" si un singur "l" dar nu mi-a reusit;) Spui ca ne ataca toata lumea "pemtru" ca suntem slabi. Atunci asa credeti ca va creste valoarea?? Atacand pe cei slabi?? Asta da dovada de lasitate din partea celor care gandesc precum gandesti tu:) Cat despre pierdut, pana acum e bine deocamdata:) Se putea si mai rau. Avem noroc ca nu sunt toti jucatorii asa buni ca tine.

WOW!!! ai gasit o greseala de typing si faci mare tam-tam :)). Cat despre ce, cum si pe cine atacam... amice e doar un joc, buna dimineata...poate te trezesti si tu la realitate. Aaa... si da, aici ai dreptate, eu sunt un jucator slab si voi sunteti toti buni, poti verifica cu colegul tau de trib gionigioni, el iti poate spune cat de slab sunt :)). Serios acum, eu chiar sunt un jucator slab, dar aveti si voi cateva catastrofe :))
 

DeletedUser4978

WOW!!! ai gasit o greseala de typing si faci mare tam-tam :)). Cat despre ce, cum si pe cine atacam... amice e doar un joc, buna dimineata...poate te trezesti si tu la realitate. Aaa... si da, aici ai dreptate, eu sunt un jucator slab si voi sunteti toti buni, poti verifica cu colegul tau de trib gionigioni, el iti poate spune cat de slab sunt :)). Serios acum, eu chiar sunt un jucator slab, dar aveti si voi cateva catastrofe :))

:)) Stiu ca este doar un joc, dar vad ca unii pun suflet, devin patimasi, nu se mai controleaza in acest joc:) Si cand spun asta nu ma refer la tine:) Cat despre tine, te stiu de cand ai fost in MeTe, Gloria. Iar despre catastrofe ai dreptate, dar...nici cu ai vostri nu imi este rusine:) Iar faptul ca am spus ca avem noroc ca nu sunt toti jucatorii ca tine, pot spune ca nu a fast scrisa sub forma de ironie;) Tu acum poti intelege ce vrei:)
 

DeletedUser

mda danniell ii baiat de treaba il stiu decand eram in gloria
un adevarat conducator
ne-o ajutat mult sa dam pe voi :))
 

DeletedUser

binisor
acum am ajuns in crazy :D si ii scoatem pe wanted deprin k13 si urmeaza deprin k12
tu?
ce mai faci cum iti mai merge
am vazut ca intr-un timp erai si tu prin k12 cu cateva sate dar s-au dus :|
 

DeletedUser24948

Daniel...ma simt magulit :)...asta ca sa vezi ca am numai ganduri bune ;)
 

DeletedUser

ANHELO
ii scoatem pe wanted de prin k13 si urmeaza de prin k12

te-ai gandit mult cand ai zis asta :) a-ti vrea voi oricum cei mai buni sa castige :X

si sa fiu totusi ontopic: le urez bafta celor doua triburi lotus si ykz amandoua triburile au jucatori buni asteptam sa vedem ce ne mai ofera viitorul ;)
 
Sus