Love - hate

  • Autor subiect DeletedUser45675
  • Data de început

DeletedUser45675

Dragilor,
Am venit cu o mica idee interesanta pentru dumneavoastra! Fiecare jucator trebuie sa numeasca:
-Un jucator pe care il admira cel mai mult de pe triburile.ro &
-Un jucator pe care il uraste cel mai mult de pe triburile.ro

Atentie: Exemplul trebuie sa fie neaparat insotit cu argumente ( minim 15 - maxim 20, cuvinte)
Daca doriti sa va razganditi aveti posibilitatea sa o faceti pe parcurs:)
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Love -inca nu m-am decis
Hate -il urasc pe Immortal R pentru ca injura mai plastic decat mine si e mai secsi:(
 

DeletedUser38023

Eu cel mai mult il admir pe 206cc

De ce?
Pentru ca i-am innobilat foarte usor o parte din jucatorii pe care ii conduce, atat de usor incat ai fi zis ca mi-au cedat satele..
Pentru ca i-am facut ferma o parte din jucatori si pentru ca, probabil, le-a zis el sa creasca minele pentru mine..
Pentru ca a intemeiat un trib slab, dar bine dezvoltat din punct de vedere economic in zona mea..
Pentru ca l-am rugat pe forumul extern sa dea circulara in tribul lui si sa isi indemne jucatorii sa dea inceput nou si pentru ca a inteles si m-a ascultat, iar drept urmare, aproape jumatate din jucatorii pe care i-a condus au dat inceput nou si mi-au lasat in zona niste sate de barbari mai mari decat media, care m-au aprovizionat cu resurse o buna perioada..

Cum sa apreciez pe cineva mai mult?

-Un jucator pe care il uraste cel mai mult de pe triburile.ro
Imi pare rau, dar eu nu urasc pe nimeni, da?
 

DeletedUser39777

Love - LadyLethal pentru ca Hate Immortal :))
Hate - bad rullz pentru ca rau.
 

DeletedUser45675

Hate - tzepes ...spameaza mai mult ca mine si nu imi place:))
love- il iubesc pe pako pentru ca baiatu asta chiar tine la mine:)) ma baga in seama peste tot si daca nici la fanii mei nu mai tin,atunci la cine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

Cel mai mult il admir pe Tribunul. Am avut ocazia de a juca si a conduce alaturi de el. Si am invatat foarte multe
.

Hate : kenji. Numele spune tot , nu avem nevoie de explicatii
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Hate : Haters gonna hate;urasc jucatorii care intra cu suporti si se dau rotunzi pe joc si pe extern
Love : Me,because i'm the best. :D
 

DeletedUser43917

Love : "p0i lov3 leidi letal pientru ca hate immortal deci pentru ca da!"
Hate : baD rullz- il urasc pe DRAGONU ala ba deci daca iubeai si tu "M. Carneci , I.Tufaru(are talentele ei ascunse ce-i drept) si astia cu care te cunosti tu bai asta ...deci te urasc din toata inima mea , esti un nebun care trebuie sa stea inchis in spitale XXX glumeam la NOUA!!! cu tine bai asta ... deci te urasc din tot sufletul meu ca m-ai innobilat pe speed :)))! CE TARE AM FOST !!!=))
 

DeletedUser

Love: Livius Georgesco pentru ca a condus cred ca cel mai unit trib de pe 30 si pana nu s-a lasat nu au reusit cei din S R sa iia satele.
Hate: Lemn Tanase pentru ca peste tot pe unde m-a prins mi-a casapit trupele, pe 30 cateva mii aparare, pe 40 calutii mei care farmau.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Love : "p0i lov3 leidi letal pientru ca hate immortal deci pentru ca da!"
Hate : baD rullz- il urasc pe DRAGONU ala ba deci daca iubeai si tu "M. Carneci , I.Tufaru(are talentele ei ascunse ce-i drept) si astia cu care te cunosti tu bai asta ...deci te urasc din toata inima mea , esti un nebun care trebuie sa stea inchis in spitale XXX glumeam la NOUA!!! cu tine bai asta ... deci te urasc din tot sufletul meu ca m-ai innobilat pe speed :)))! CE TARE AM FOST !!!=))

Stai linistit si pentru mine este o placere sa scot noobii de pe speed :D

Felicitari Bad!!!!Esti primul omulet care recunoaste ca se iubeste singur,el cu el..printre atat de multi ipocriti sa recunosti asta e un act de curaj.Good job!!

Curaj este numele meu mic. :cool:

:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43917

era o gluma , eu nici nu joc speed :))! asa ca ce mai faci pe lumea 38 ?
 

DeletedUser43917

inca mai esti in grafic ma dragonule , inca nu teau scos rumanii?
 

DeletedUser44048

Love - portile iadului pentru ca este cel mai frumos goblen al timpurilor noastre , un incapatanat , un devorator de cafea dar totusi un om de calitate.
Hate - stefan.valentin pentru ca nu am aflat cine este dar face mare valva pe forum.
 
Sus