LoveLT - Forum oficial

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cand termin sa`l iau pe criogenix la sate , dau contul la innobilat :D

care il vrea are din partea mea bonus si CP pe 6 luni
 

DeletedUser

...

la sate poate dar la innobilari interne nu te-as sfatuii sa il intreci :))
 

DeletedUser13059

**** dc va bagati in seama cu un jucator care joaca solo :| si daca are 10 mil si ala dp locu 2 are 7 mil sa aibe 3 mil avans tot jucator de 2 bani va ramane de atacat nu stie doar ca ciobanii de aparat la fel in rest nimic


hai ca iti fac rost si eu de niste sate moca langa tine ce zici ai nobili ? sau le rezervi pt 3 luni ca sa fi sigur ca nu le ia nimeni ? :>
 

DeletedUser16039

si eu daca incep din nou, pana de Craciun innobilez tot tribul ~ARM~ [ am dat un exemplu, n`am nimic personal cu tribul :D ]
 

DeletedUser

mapha.png
 

DeletedUser

vezi tu undeva TRACIA pe harta aceea?Apropo,parca te lasasei cu surle si trambite.sa intelegem ca a fost "fake" si doar cautai putina atentie?
 

DeletedUser13059

cred ca u esti cel care cauta atentie ;) ... ti se pare ca raul82io mai joaca pe lumea 6 ? eu zic ca nu
 

DeletedUser

el nu,dar valentinopop joaca(contul administrat de tine).asa ca du-te si minte pe altundeva,ca pe noi nu ne-ai convins
 

DeletedUser13059

dc ** in numele tuturor te crezi ceva imp aici sau cum ? valentinopop a renuntat de mult timp ;) ai dovada ca eu am fost sau ca sunt valentinopop ? poate sa fie oricine dintre cei dp l6 sau dp alta lume ;) deci schh si veziti de jucaria ta ca imd o sa fie istorie si aia
 

DeletedUser

da,dovada este pe acest forum.postarile tale in care ziceai contul pe care il administrezi.nu stau sa caut,dar te asigur ca sunt dovezi
 

DeletedUser13059

aha asa ziceam si eu ;)

ce pot sa iti zic decat multa bafta in cautarile tale si in marele razboi pe care il duci :) poate primul si ultimul pt tribul tau ;)
 

DeletedUser

te asigur ca nu e primul razboi care il ducem.pana acum cu cine ne-am batut,noi am ramas,ei au disparut
 

DeletedUser13059

aha stiu inactivii au disparut lovelt au ramas :) stiu razboiul ala ati avut meci greu .. sate moca abia si abia ati reusit sa le luati :)
 

DeletedUser14726

Eu personal am o simpatie pentru triburile gen LoveLT. Chiar mare....

Multa bafta in continuare. ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus