LoveLT - Forum oficial

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16873

Data la care "te-ai lasat" - 2.07.2009 si dovada ca esti cine am spus mai sus - valentinopop


Inobilarile tale - aproape 50 de sate intern de cand "te-ai lasat"


Ti-am prezentat si dovezile.Mai ai ceva de adaugat in apararea ta?

cat despre razboaiele tribului LoveLT,doar ce am "aniversat" 5 luni de la infiintare.Am purtat cateva in acest timp si avem timp in continuare sa purtam si mai multe



pentru prima data si probabil si ultima sunt si eu de acord cu boggy :D
 

DeletedUser13059

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LoveLT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: 20/09/2009 18:45:00 la 30/09/2009 14:50:17



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 16
Diferență: 9


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 76,503
Tabăra 2: 175,526
Diferență: 99,023

image.php




O sa arate altfel statistica cand se vor termina satele lui Spooky18.L-ati prins ca se lasa si ati tabarat pe sate goale
 

DeletedUser

da boggy se numeste "a profita de situatie" si cred ca si tu faceai la fel sau ma insel?
 

DeletedUser

nu imi amintesc ca noi sa fi sarit pe sate goale ale unui jucator din ~ARM~ care renunta
 

DeletedUser

nu imi amintesc ca noi sa fi sarit pe sate goale ale unui jucator din ~ARM~ care renunta

iti pot amintii eu, si in plus nu vad nici o crima in asta, nu incerca sa aberezi atata fara rost, oricine profita de asemenea ocazii, ai fi cam bolovan sa nu o faci, acuma nu mai incerca sa ii dai o lumina tribului tau care nu exista, am inteles sunteti voi de voi sunteti ok ca si trib dar nu sunteti nici de departe ceea ce crezi tu despre tribul tau ca e
 

DeletedUser13059

las boggy ca u sari doar pe alea cu 50 k in ele ;) vrei rapoarte unde sariti voi pe sate goale din arm ca sa vada lumea cum minti pe fata ? :)
 

DeletedUser

tu inca mai ai tupeu sa vorbesti?de unde ai rapoarte daca te-ai lasat acum cateva saptamani?
 

DeletedUser13059

eu sunt mai smecher ;) si am tot ce vreau ... alti ca tine dau din aripi si tot nu au ;)
 

DeletedUser

spre deosebire de tine am prieteni(singurii care ma mai tin in joc) si o viata pe care o traiesc.si inca ceva care ma deosebeste de tine:eu cand zic ca ma las,chiar ma las,nu o zic de dragul de a atrage atentia
 

DeletedUser

eu ma las la 10.000.000 ca am de unde face , apoi las contul , vad eu daca ma lasa adminii sa`l predau prin schimb de parola :)

nu prea sint activ la atacuri in perioada asta deci on zilnic de cel putin 6 ore pe zi , si boggy daca a luat intern ce are ?

e vreo crima ? asa au crescut multi si se falesc acum si iau sate singurei cu " n " sate de atac , nu conteaza cum cresti , conteaza ce poti sparge
 

DeletedUser

Topic inchis la cererea
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus