LR= ce vreti voi. Cititi si va lamuriti. habar nu au ce e ala bun simt

DeletedUser

n3tghost astăzi la ora 01:09
pai noi aveam atacuri asupra lui cand el s-a decis a intra in tribul vostru. regulile pna-ului spun ca sunteti obligati sa-l dati afara...nu?
Maximus78 astăzi la ora 01:07
a fost asta pana acum ... acum ca e la mine in academie ... chiar ar insemna o incalcare a pna-ului orice atac din partea voastra nu crezi? ... nu ... nu aveti permisiunea mea sa atacati
n3tghost astăzi la ora 01:04
defapt...nu..nu suntem..dar asta e partea a doua. problema e ca jucatorii mei sunt opriti de bunul simt pe care-l au sa atace un jucator refugiat. sa inteleg ca devreme ce e cedare de cont in favoarea scitilor si a bprului... am permisiunea ta sa dau mana libera celor de la mine din trib sa atace in continuare?
Maximus78 astăzi la ora 01:03
si lor si voua ... ca oricum sunteti cam acelsi lucru
n3tghost astăzi la ora 01:02
a cedat in academia voastra un singur sat:) si asta acu 2 ore
n3tghost astăzi la ora 01:02
cedare cui? scitilor?
Maximus78 astăzi la ora 00:59
dc ala ti se pare tie a fi altceva decat cedare de cont ... e problema ta. eu iti spun sigur ca e o cedare de cont.
n3tghost astăzi la ora 00:58
dar ce o considerati?
Maximus78 astăzi la ora 00:57
nu o consideram o incalcare a pna-ului
n3tghost astăzi la ora 00:56
ai primit dovada ca era refugiat...nu inteleg de ce va incapatanati sa incalcati pna-ul.



O seara buna
n3tghost astăzi la ora 00:50
eu nu am treaba cu tribul vostru mare, eu v-am semnalat doar ca are statu de refugiat, deoarece cand a intrat la voi,..avea atacuri din partea bpr asupra sa...
Maximus78 astăzi la ora 00:48
cum spuneam ... orice jucator din tribul mare care intra in academie, ramane in academie
n3tghost astăzi la ora 00:47
pai..din ce am vazut eu pe twstats era cucerit..insa nu in cadrul tribului. in 2 zile a pierdut cat s-a chinuit sa cucereasca in juma de an. atacurile la comun nu le puteti numi cedari de conturi.
Maximus78 astăzi la ora 00:45
http://ro.twstats.com/ro3/index.php...9879&pn=-1&type=&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=


Cuvintele sunt de prisos stimate coleg. Faptul ca se pare ca cedeaza contul si ca colegii tai stiau asta ... nu inseamna ca suntem obligati sa-l concediem. Mai ales ca el a facut parte din tribul mare.


Maximus78
General - A3
n3tghost astăzi la ora 00:36
BUna seara,

Regret sa fiu nevoit sa va contactez intr-o astfel de situatie. Un coleg de-al meu ataca un alt jucator, iar acesta se pare ca s-a refugiat in tribul dumneavoastra, stiind ca intre triburile noastre exista un PNA puternic ce nu va fi incalcat.
Jucatorul este gabi84net..si desi candva ne-am inteles bine, acum sunt obligat ca membru al conducerii tribului din care fac parte sa va rog respectuos sa il eliminati din tribul dumneavoastra. voi trimite pe langa acest mesaj si un raport in care se adevereste ca un jucator de la mine il ataca , dupa care gabi84net s-a refugiat la voi. Am incredere ca veti lua decizia care trebuie.
In speranta unei viitoare colaborari, mai eficiente, va salut cu respect,


N3tGhost


De jos in sus
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bogdane uiti ca academia e a LR-ului,deci logic e condusa tot de mine;),si nu cred ca e nevoie sa umpli cu teme noi ,aiurea ,externul..:)
 

DeletedUser

Incercati degeaba sa-l resuscitati. Nici macar voi (LR, LR.) nu puteti apara toata granita pe care o aveti cu noi.
 

DeletedUser

Inamici invinsi in total:

1 SCITII 808,66 Mio.
2 Legiunea Romana 624,37 Mio.

SI suntem peste voi la ambele capitole. Eu nu inteleg pe ce principiu va considerati mai buni :D dar na, fiecare are dreptul la o parere gresita ;)
 

DeletedUser

unde nu i-ar calca trenul sau sa se electrocuteze fraierii..P.S dony are cont dony..

e al doilea lui cont.
Plus am informatii pretioase:)...Membrii din LR au foarte multe conturi dezvoltate cu care "ii cresc" pe Chas3r si dony .....dar ei nu au nobilii sa cucereasca satele..ca spun ei: daca ar lua toate conturile ar fi peste Tribunul ..dar..nu au nobili:))=))
 

DeletedUser6553

el are si "ceva" puncte la inamici invinsi spre deosebire de altii care nobileaza intern :))
Inamici învinşi: 14.983.599 (32.)
 

DeletedUser2821

Pai sa stii ca e si mai rau sa inobileze intern si sa aiba si un rank mare ca atacator :))
Inseamna ca e cam slabut... .Sparge trupele aiurea si nu ia nimic si dupa inobileaza intern ca sa para ca a cucerit satele darte uiti pe twstats si iti dai seama ;)
 

DeletedUser

Oricine innobileaza intern, unii mai mult altii mai putin.

Intradevar tribunul e pe locul 9 la agresori cu toate ca innobileaza intern.Dar unii joaca mai ofensiv altii mai defensiv.Unii isi ajuta colegii cu curatari altii cu sprijin.
 

DeletedUser

Pai sa stii ca e si mai rau sa inobileze intern si sa aiba si un rank mare ca atacator :))
Inseamna ca e cam slabut... .Sparge trupele aiurea si nu ia nimic si dupa inobileaza intern ca sa para ca a cucerit satele darte uiti pe twstats si iti dai seama ;)

Draga domnisoara/doamna iti bati joc de orice logica posibila!

Nu ai idee cat e de gresit ce zici?

Daca innobileaza intern se presupune ca nu omoara trupe (dar nu e asa in toate cazurile). Deci daca are sa zicem mai multe puncte la atacator decat are in realitate si el a mai si innobilat intern, atunci sa zicem ca scadem cele innobilate intern(ca teoretic pe alea nu s-au rupt trupe) atunci obtinem un punctaj mai mare la atacatori nu? Si asta nu inseamna ca a atacat foarte mult? Dupa logica mea asa inseamna.... dupa a ta....

Eu nu am auzit pe nimeni sa se fii atacat singur...

Sper ca ai inteles ceva


Si inca ceva sa nu credeti ca tot ce apare ca innobilari interne sunt farsa pierderi de trupe si vine moca...
Daca aveti inactivi pe rosu care nu mai intra deloc ce faceti? nu pierdeti trupe?
 

DeletedUser

NU mai !
bogdan, nu stii ca daca inactivii sunt pe rosu le dispar trupele???
off mai baiatule:))
 
Sus