LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

o umila parere.cred ca ar trebui pus si ANTS alaturi de LR si BURN contra SCITII


Ciudat @danezule, analizam harta si ma gandeam ce-ar fi ca si M.T. sa va rupa putin in 2?!?

Nu de alta dar deja aveti probleme cu L3T + Scitii + T.D.K parca (sper sa nu ma insel)

Sincer daca ar fi sa dau o data cand ANTS-ul va disparea, cred ca 1 iulie e mult!!!

P.S. Sa nu uitam PROPUNERILE facute de jucatorii vostrii ca ANTS sa se uneasca cu LS-AX.

Oare de ce? :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser3547

Ants provine din Ls-Ax pentru cine nu stie...daca doream sa ne unim cu ei ramaneam in Ls-Ax, nu mai faceam un trib nou, si acum eram mai mari ca Lr...la numarul de membrii.:eek::(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=)))))))))))

mai bine spune asa:p
Ca urmare a recrutarilor masive facute de LR in speranta de a cuceri harta, v-ati gandit la noi:rolleyes:

acum sa vedem:d



freesoul nu ti se mai vede morcovul ,asa tare l'ai indesat de iti ajunge in gat.
acum sa te vad meseriasule.
LR sa aveti parte numai de bafta,xena va tine pumnii si va fi moral alaturi de voi.
cu scitii nu am nimic, dar pentru o uscaciune gen freesoul care numai gura e de el ,nu am nimic.
acum se va cerne pleava de cei cu adevarat buni......nu intotdeauna cei care innrosesc externul cu posturi din care vor sa para ca sunt jmecheri ,sunt si cei mai buni....prea multa caterinca freesoule uneori te muta la marginea hartii...lasa nu dispera ca o sa ai timp sa iesi cu coco la o bericioaica ....si asa e sezonul.....aici pe triburile raman doar cei buni....iar acum ca incepe actiunea ,tu iti stii potentialul asa ca pune mana de imprumuta bani ca o sa ai timp numai de iesiri .....
urez bafta tuturor combatantilor ,indiferent de tabara,dar nu am cum sa nu fiu de partea singurului trib la care tin cu adevarat ,iar acela va fi numai LR.
 

DeletedUser3357

cum nici intre die si swat nu a ramas razboiul doar intre cele 2 triburi.. nici intre scitii LR nu nu va ramane.
o sa mai vina si altele.. fiecare va incerca sa profite de situatie


ce sa mai.. popcorn & beer :D:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3145

freesoul nu ti se mai vede morcovul ,asa tare l'ai indesat de iti ajunge in gat.
acum sa te vad meseriasule.
LR sa aveti parte numai de bafta,xena va tine pumnii si va fi moral alaturi de voi.
cu scitii nu am nimic, dar pentru o uscaciune gen freesoul care numai gura e de el ,nu am nimic.
acum se va cerne pleava de cei cu adevarat buni......nu intotdeauna cei care innrosesc externul cu posturi din care vor sa para ca sunt jmecheri ,sunt si cei mai buni....prea multa caterinca freesoule uneori te muta la marginea hartii...lasa nu dispera ca o sa ai timp sa iesi cu coco la o bericioaica ....si asa e sezonul.....aici pe triburile raman doar cei buni....iar acum ca incepe actiunea ,tu iti stii potentialul asa ca pune mana de imprumuta bani ca o sa ai timp numai de iesiri .....
urez bafta tuturor combatantilor ,indiferent de tabara,dar nu am cum sa nu fiu de partea singurului trib la care tin cu adevarat ,iar acela va fi numai LR.

Maaaaaaaaa tu pan la urma esti gagica lu Hercule, sau juma de James Bond???
 

DeletedUser4863

Toti privirea´n sus care vor sa vada UN TLBcare FUZIONEAZA cu Die.:cool:

Acum care MAI intelege jocu asta :cool::cool::cool:

Cireasa de pe tort domnilor...Jigsaw ne lasi fara floricele FRATE!!
 

cossu

member
Scor reacție
9
In sfarsit ..vad si eu ca "marele trib" SCITII...au parte si ei de un razboi aedevarat..acum sa ii vad....Serios..SCITII stiu si ei ce inseamna un razboi adevarat???don't think so!!!!
 

DeletedUser3145

In sfarsit ..vad si eu ca "marele trib" SCITII...au parte si ei de un razboi aedevarat..acum sa ii vad....Serios..SCITII stiu si ei ce inseamna un razboi adevarat???don't think so!!!!

Ne pare f bine ca te putem bucura inainte de 1 iunie .....
 

DeletedUser3251

Pentru cei care au impresia ca Scitii nu au niciodata razboi, se inseala putin...dar nu am vrut sa fac mare tam tam cu tot felul de razboaie pe extern.
Scitii deja au razboi cu ~FR~, =SEL=.....dar oricand e loc de mai multe.
Este un joc si nu ar fi fun doar pace.
Spor celor din LR si Burn atunci la razboi....cu toate ca nici-unul nu m-au anuntat oficial ca ar si declara razboi, este anuntata doar desfacerea unui PNA.
Astept si alte triburi sa ne declare razboi.......noi nu ne suparam :)
 

DeletedUser

inca un razboi,mmmm ce-mi place
TLB fuzioneaza cu Scitii?cred ca asta urmeaza:cool:
 

DeletedUser4863

Pentru cei care au impresia ca Scitii nu au niciodata razboi, se inseala putin...dar nu am vrut sa fac mare tam tam cu tot felul de razboaie pe extern.
Scitii deja au razboi cu ~FR~, =SEL=.....dar oricand e loc de mai multe.
Este un joc si nu ar fi fun doar pace.
Spor celor din LR si Burn atunci la razboi....cu toate ca nici-unul nu m-au anuntat oficial ca ar si declara razboi, este anuntata doar desfacerea unui PNA.
Astept si alte triburi sa ne declare razboi.......noi nu ne suparam :)


hey Yna ...Dar dony a specificat ca din PNA se Trece la Dusman oare ce inseamna Dusman : Fight :cool:
 

cossu

member
Scor reacție
9
Pentru cei care au impresia ca Scitii nu au niciodata razboi, se inseala putin...dar nu am vrut sa fac mare tam tam cu tot felul de razboaie pe extern.
Scitii deja au razboi cu ~FR~, =SEL=.....dar oricand e loc de mai multe.
Este un joc si nu ar fi fun doar pace.
Spor celor din LR si Burn atunci la razboi....cu toate ca nici-unul nu m-au anuntat oficial ca ar si declara razboi, este anuntata doar desfacerea unui PNA.
Astept si alte triburi sa ne declare razboi.......noi nu ne suparam :)

Vorbesc de razboi andurill...ce aveti voi nu-s razboiae..ale is triburi..HA HA HA..ma faci sa zambesc...

PS: Pentru andurill numai respect..am auzit numai lucruri bune
 

DeletedUser4195

M-T va lupta oare alaturi de aliati lor traditionali SCITII!!???:daca da ,atunci LR va avea mari probleme
 

DeletedUser3251

M-T va lupta oare alaturi de aliati lor traditionali SCITII!!???:daca da ,atunci LR va avea mari probleme

Este alegerea tribului M.T. cu cine doreste sa poarta razboaie.
Nu voi impune aliatilor sa se implice daca nu doresc.
 

DeletedUser4863

Avand in vedere ca suntem in saptamana mare si urmeaza o mare sarbatoare pentru toti romanii, echipa drunk va ureaza: Paste Fericit, si un razboi fericit pe k-urile voastre:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus