LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6681

In sfarsit ..vad si eu ca "marele trib" SCITII...au parte si ei de un razboi aedevarat..acum sa ii vad....Serios..SCITII stiu si ei ce inseamna un razboi adevarat???don't think so!!!!

cu cine exista razboi serios ?
 

DeletedUser2786

Domnu' eu am reusit ceva cu BURN, alaturi de Flik, am dus BURN pe locul 2, doar faptul ca eu si FLIK nu am mai avut timp sa ne ocupam, a dus la dizolvaea BURN, restul sunt speculatii...ca aveti un lider bun, asa si trebuie, mi se pare normal, dar sa nu uiti ca totusi am reusit ceva...si tu ai incercat sa faci academia Scitii, rezultatele nu prea le-am vazut...eu nu tin cu nici un trib, eu tin cu prietenii mei, datorita lor mai sunt in acest joc, si tot datorita lor mai joc acest joc...nu tin sa improsc cu noroi pe nimeni, cine vrea sa discute cu mine, sa discute la fel de civilizat cum o fac si eu, altfel nu stam de vorba...si BURN ma sprijinea pe mine? Wrong! o generalizare eronata. O zi buna tuturor, bafta la cucerit sau aparat sate.

am incercat sa fac academia scitii=)))))))))))) e cea mai buna gluma pe ziua de azi. eu jucam singur si mi s-a zis: fa ma si tu o academie la oha:p...si asta am facut. daca voiam sa fac ceva serios,crede-ma ca reuseam. ce s[ui tu acum sutn speculatii.

p.s atunci cum se face sa satele luate de la superstat69 aveau trupele la tine in sat? coincidenta nu?
 

DeletedUser


Mda, si iarna nu-i ca vara.

Ce atatea presupuneri si dezbateri? Sa vedem ce vor face curajosii din LR, acum ca au declarat razboi. (Felicitari, dony, didn't think you had the ballz! :D) Sa vedem cine mai intra si cine mai iese si cui ii sta pop-cornul in gat.:rolleyes:
Hei, macar ne mai dezmortim putin pe extern, ne mai ascutim gherutzele.

PS: Nu va mai traduc partea in engleza, poate aveti noroc si vine drake cu transalorul web sa va lamureasca:
djdrake a spus:
Nienna nu credea ca dony are bilele :confused:
 

DeletedUser

Mda sigur,am vazut ce organizare are marele LR daca ei nu fac fatza TLB-ului si AOF nu stiu cum se vor descurca si cu scitii in carca si sa nu mai vb in cazu in care se baga si M.T in razboi,pt ca se aud niste zvonuri:D

Nush ce zvonuri auzi, dar M.T. nu are niciun fel de granita cu LR dupa cum stim deci un razboi M.T. vs. LR acum ar fi absurd.
Dar daca se alatura LR-ului ar avea de castigat, Scitii ar putea fi atacati pe 2 flancuri.
 

DeletedUser

Cred ca xzibit se referea la faptul ca M.T. ar putea sa sprijine Scitii asta daca vor :)...
 

DeletedUser6054

Freesoul

am incercat sa fac academia scitii=)))))))))))) e cea mai buna gluma pe ziua de azi. eu jucam singur si mi s-a zis: fa ma si tu o academie la oha:p...si asta am facut. daca voiam sa fac ceva serios,crede-ma ca reuseam. ce s[ui tu acum sutn speculatii.

p.s atunci cum se face sa satele luate de la superstat69 aveau trupele la tine in sat? coincidenta nu?


Eu ti-am zis ca tu faci presupuneri total eronate, si generalizezi absurd, daca un om comite o crima, pt tine toti oamenii sunt criminali? :) Nu sunt speculatii, sunt exact vorbele tale, tu m-ai contactat si mi-ai zis ai uitat?, sau ce ai spus ieri nu mai e valabil azi? inseamna ca m-ai mintit si te-ai mintit singur, d-asta probabil nu au prea multi incredere in tine...eu prefer sa spun lucrurile pe fata, nu sa ma ascund dupa deget...vad ca incepi sa-ti dezvalui adevarata fata, pana acum te foloseai de o asa zisa prietenie dupa lumea 2...man cel ce incearca sa manipuleze, e cel mai usor de intoxicat, te vei lovi de reversul medaliei...credeam ca aici se discuta de LR vs. Scitii, si nu de Prophettul, dar vad ca iti place sa discuti de mine...e bine daca pt tine sunt un subiect mai important decat acest razboi :)
 

DeletedUser

Mda sigur,am vazut ce organizare are marele LR daca ei nu fac fatza TLB-ului si AOF nu stiu cum se vor descurca si cu scitii in carca si sa nu mai vb in cazu in care se baga si M.T in razboi,pt ca se aud niste zvonuri:D

te ai gandit oare dc tlb facea fata ? poate pt ca erau sprijinitide scitii ? acum insa vor fi nevoiti sa isi pazeasca satele lor ergo sprijin retras.
 

DeletedUser

In cel mai rau caz suntem sprijiniti de voi in orice caz nu de scitii cel putin acum vb in numele celor din fostul INSANE(tribu ala micut care va pus atatea probleme)noi cei de aici din zona mea din cate stiu eu nu am fost sprijiniti niciodata de scitii(asta e pt cultura ta generala) ;)
 

DeletedUser2786

Eu ti-am zis ca tu faci presupuneri total eronate, si generalizezi absurd, daca un om comite o crima, pt tine toti oamenii sunt criminali? :) Nu sunt speculatii, sunt exact vorbele tale, tu m-ai contactat si mi-ai zis ai uitat?, sau ce ai spus ieri nu mai e valabil azi? inseamna ca m-ai mintit si te-ai mintit singur, d-asta probabil nu au prea multi incredere in tine...eu prefer sa spun lucrurile pe fata, nu sa ma ascund dupa deget...vad ca incepi sa-ti dezvalui adevarata fata, pana acum te foloseai de o asa zisa prietenie dupa lumea 2...man cel ce incearca sa manipuleze, e cel mai usor de intoxicat, te vei lovi de reversul medaliei...credeam ca aici se discuta de LR vs. Scitii, si nu de Prophettul, dar vad ca iti place sa discuti de mine...e bine daca pt tine sunt un subiect mai important decat acest razboi :)

vezi ca arunci cu noroi si ma deranjezi. tu esti ala de umbla cu imbarligaturi nu eu. Ce voiai sa-ti spun ce aveam de gand sa fac cand tu mi-ai zis ca urasti scitii? voiai sa-ti arat ce carti am in mana? sunt mai mic dar nu sunt prost,cel putin mama asa zice. Sunt prieten cu cei care mi-au dovedit ca merita. ma acuzi si ma jignesti si asta o s-o vedem pe harta. cat despre parerea altora despre mine....nu-mi pasa. daca scitii au incredere in mine,ca pentru ei lupt e de ajuns. nu-mi place sa discut de tine,tu faci speculatii eronate la adresa scitilor si mai ales la andurill si asta ma deranjeaza. eu zic sa incetam acum sa nu ajungem la mai mult. Pe lumea 2 era altfel,acum esti prea obsedat de admini ca sa mai gandesti clar
 

DeletedUser6054

x

vad ca deviezi dintr-o discutie intr-alta: intai imi explici mie cum s-a destramat BURN, din ce cauze, apoi ca ma sprijina pe mine actualul BURN, acum aduci vorba de admini, si tot eu nu gandesc clar?...asa vrei sa faci tu pace, sa nu ne mai improscam unul pe altul cu noroi? ti-am zis eu ca urasc Scitii? de cate ori m-ai rugat sa intru in scitii ti-am zis ca voi juca doar impotriva lor, asta e cu totul altceva...tragi concluzii in locul meu, eu i-am scris ceva lui Yna, si imi raspunzi tu, daca intreb ceva pe cineva, o fac pt ca vreau sa aud parerea respectivului nu pe a ta...stiu sa fiu foarte replicant, dar nu-mi place murdaria asta, asa ca voi renunta eu, la a continua discutia asta, pt ca nu imi place, dar nu-mi place nici sa vad cum isi dau altii cu parerea despre mine...asa ca hai sa vorbim la subiect, nu unul despre altul...
 

DeletedUser2786

nu are rost ca din cauza unui joc sa uitam discutiile la telefon care din partea mea erau reale si sincere. aia e realitate,aici e lume virtuala. am incheiat subiectul
 

DeletedUser6054

x

dap de acord cu tine, imi pare rau ca s-a ajuns aici, sunt mai impulsiv de felul meu, sorry Mircea, da e omentul sa retragem aman2 ce am spus unul despre altul :) Bafta.
 

DeletedUser2786

cearta intre 2 indragostiti..joking.

p.s mai bine as sterge acest post,dar vreau sa traduca djdrake cu dex-ul lui online(nienna asta a fost pt tine)
 

DeletedUser3644

wooo.. LR vs. Scitii, Burn vs. Scitii lool.. toti vreiti ma locu 1.. ? :)) hai bafta tuturor.. ;)
 

DeletedUser

danke. bafta tuturor ce vor lupta in acest razboi! ma duc si eu sa mai adaug o tigara la cosciug si astept sa se schimbe culorile si sa ii dam drumul. sa fie un razboi frumos!
 

DeletedUser

Scitii sunt de cand ma stiu e pe primu loc si acolo vor ramane mult timp pt ca sunte-ti prea fraieri sa-i detronati :))))))))
asa ca ciocu mic si joc de glezne :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus