LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dianagal
Member


Adaugă data: 09.12.2007 #652 06.02.2009, 18:31:35 Sus
da, si inainte am avut noroc ca satele nu stiu care erau izolate, si inainte iar am avut noroc ca nu stiu cine a fost tradat, si apoi am mai avut noroc cu inca 2 jucatori care cand s-au vazut cu atacurile s-au lasat, si apoi am avut iar noroc ca altii au ramas fara trupe si n-au mai avut ce face...

da, am avut mult noroc. Dar norocul e si cum ti-l faci

diana, acum ~avem noroc~ fiindca slujbasii lui dony sunt foarte ocupati sa-i recupereze sefului satele luate de admini iar granita nu mai este importanta.:)
si inca un amanunt mic.....dupa ce joci luni de zile innobiland sate goale sau barbare nu poti spune ca stii sa joci iar atunci cand vezi pe ecran cateva sute de atacuri ce poti face.....nimic fiindca oricum nu sti si nu ai antrenament la asa ceva :p:p
 

DeletedUser

Bine ca stiti voi....
Vorba Dianei... pot sa ma culc?
Raspunsul meu: Dute si te culca!

Intrebare intrebatoare:
Oare ce a vrut sa spuna Skytale cu, citez "O sa scot Lumea 3 la lumina!"
Era in bezna sau era o lume interzisa??? sau sa nervozat cand a primit msj din Alemania???
 

marakesh

member
Scor reacție
0
da ce s-a sesizat germanica ca pute pestele si au zis sa aplice normele europene de protectia mediului?
 

DeletedUser

da ce s-a sesizat germanica ca pute pestele si au zis sa aplice normele europene de protectia mediului?

pentru ca pana acum regulile erau pentru a fi interzise ( in functie de persoana si de interpretarea celui care se ocupa de caz - iar corectitudinea decizilor fiind mereu discutabila - in cazuri asemanatoare, decizii diferite .... )
 

DeletedUser

da ... unii 20 - 30 % din sate ... altii 5 - 10 sate, ghici cine e cu numarul de sate si cine cu procentul :)
 

DeletedUser17078

de ce a pierdut razboiul LR cu scitii?
pentru ca scitii lucreaza in echipa iar in LR doar se viseaza la atacuri
fost membru lr
 

marakesh

member
Scor reacție
0
probabil ca din cauza inactivilor... probabil ca multi s0au plictisit de joc si nu mai au chef sa dea atacuri
 

DeletedUser

de ce a pierdut razboiul LR cu scitii?
pentru ca scitii lucreaza in echipa iar in LR doar se viseaza la atacuri
fost membru lr

un razboi nu e pierdut pana cand unu din cele 2 triburi dispare, sau se schimba diplomatia ...

apropo cine ti-a zis ca trebuie sa astepti sa ti se zica ca sa ataci un punct rosu de pe harta ? e acolo, ii dai in cap - nimeni nu iti va reprosa acest lucru - ;), dar daca tu trebuie sa fi tinut de manuta .... alta ciorba :)
 

marakesh

member
Scor reacție
0
un razboi nu e pierdut pana cand unu din cele 2 triburi dispare, sau se schimba diplomatia ...

apropo cine ti-a zis ca trebuie sa astepti sa ti se zica ca sa ataci un punct rosu de pe harta ? e acolo, ii dai in cap - nimeni nu iti va reprosa acest lucru - ;), dar daca tu trebuie sa fi tinut de manuta .... alta ciorba :)

probabil ca se referea la faptul ca LR nu ataca in haita sau nu stie sa atace in haita. probabil ca se referea la faptul ca LR e un trib defensiv in loc sa fie unul ofensiv.
 

DeletedUser

Eu zic ca LR e numai bine asa cum e :)
Nu inteleg de ce incearca unii sa ii traga de maneca :D e excelent asa...
 

DeletedUser

da .... da ...sa stea linistit LR-ul sa faca defensiva .....si atacul sa si-l tina pe dreapta de fiecare data! :D ....ca noi facem ce facem si atacam in haita :D!

FORTA RED DOGS!
 

DeletedUser

Anul 2009

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: 01/02/2009 00:00:00 la 10/02/2009 23:55:54


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 273
Tabăra 2: 39
Diferență: 234

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,964,240
Tabăra 2: 397,061
Diferență: 2,567,179

image.php




Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00 la 11/02/2009 07:12:56


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 546
Tabăra 2: 188
Diferență: 358

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,825,931
Tabăra 2: 1,913,499
Diferență: 3,912,432

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum voi ati trisat.ati bagat cu spioni si deastea.atunci ati dat afara toti jucatorii din lr.
noi luptam curat spre deosebire de voi:D


la cati jucatori LR au devenit incuiati in ultimile 2 zile ...ne dam si noi seama cat de curat joaca acest trib! vedeti cum e cand adminii verifica la sange si ard trisorii !!!

asteptam sate de barbari :D
p.s. lidia ... 2009 se arata increzator pe frontul LR!
 

DeletedUser

la cati jucatori LR au devenit incuiati in ultimile 2 zile ...ne dam si noi seama cat de curat joaca acest trib! vedeti cum e cand adminii verifica la sange si ard trisorii !!!

asteptam sate de barbari :D
p.s. lidia ... 2009 se arata increzator pe frontul LR!


mie mi-ar fi rusine sa mai vorbesc in locul tau :cool:
p.s. tribul vostru e curat .... spalat cu ariel si uns cu toate alifiile :D
 

DeletedUser

Anul 2009

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: 01/02/2009 00:00:00 la 10/02/2009 23:55:54


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 273
Tabăra 2: 39
Diferență: 234

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,964,240
Tabăra 2: 397,061
Diferență: 2,567,179

image.php




Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00 la 11/02/2009 07:12:56


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 546
Tabăra 2: 188
Diferență: 358

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,825,931
Tabăra 2: 1,913,499
Diferență: 3,912,432

image.php



ce va laudati voi aici cu statistica iar in razboiul cu Die. unde mancati bataie ziceti ca statisticile nu conteaza sau ca aveti si viata reala!
PS:Imi e scarba de jucatorii de pe lumea 3
 

DeletedUser2404

ce va laudati voi aici cu statistica iar in razboiul cu Die. unde mancati bataie ziceti ca statisticile nu conteaza sau ca aveti si viata reala!
PS:Imi e scarba de jucatorii de pe lumea 3

nu cumva iti e scarba ca ai fost cucerit? :)) mare jucator esti tu... imi doresc sa mai intalnesc jucatori ca tine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus