LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ca urmare a sprijinului masiv si repetat acordat de SCITII catre TLB impotriva LR-ului( sprijin ce poate fi probat oricand cu dovezi clare) si a numeroaselor recrutari din TLB ,pentru a se ascunde sub acest pna , incepand cu data 22.04 ora 00.01 oficial tribul scitii va fi scos de la PNA si trecuti la dusmani...respectand regula de 24 de ore.

dony-conducator Legiunea Romana(LR)
 

DeletedUser2786

=)))))))))))

mai bine spune asa:p
Ca urmare a recrutarilor masive facute de LR in speranta de a cuceri harta, v-ati gandit la noi:rolleyes:

acum sa vedem:d
 

DeletedUser2786

Ca urmare a sprijinului masiv si repetat acordat de SCITII catre TLB impotriva LR-ului( sprijin ce poate fi probat oricand cu dovezi clare) si a numeroaselor recrutari din TLB ,pentru a se ascunde sub acest pna , incepand cu data 22.04 ora 00.01 oficial tribul scitii va fi scos de la PNA si trecuti la dusmani...respectand regula de 24 de ore.

dony-conducator Legiunea Romana(LR)
Prelucrarea dony astăzi la ora 00:10
dony astăzi la ora 00:11 Citat
este oficial ,eu am declarat acest razboi,pt a se retrage trupele din TLB,si sa mai avem si noi ceva actiune ... :D

brava feciorul meu =)))))
 

DeletedUser7272

se pare ca lumea 3 este in fierbere...multe razboaie..dar asta e farmecul jokului nu ? :D
 

DeletedUser2786

si totul a inceput de la die:p

die die die LR

p.s asta e reclama mascata la DIE. primesc remuneratie
 

DeletedUser7272

In urma incetarii PNA-ului intre triburile Burn si Scitii, urmand in scurt timp atacuri organizate din partea scitilor ,tribul Burn declara oficial razboi tribului Scitii.

kovaly-conducator tribul Burn



na k mai vine ink un razboi :))
 

DeletedUser

Ca urmare a sprijinului masiv si repetat acordat de SCITII catre TLB impotriva LR-ului( sprijin ce poate fi probat oricand cu dovezi clare) si a numeroaselor recrutari din TLB ,pentru a se ascunde sub acest pna , incepand cu data 22.04 ora 00.01 oficial tribul scitii va fi scos de la PNA si trecuti la dusmani...respectand regula de 24 de ore.

dony-conducator Legiunea Romana(LR)
Prelucrarea dony astăzi la ora 00:10
dony astăzi la ora 00:11 Citat
este oficial ,eu am declarat acest razboi,pt a se retrage trupele din TLB,si sa mai avem si noi ceva actiune ... :D

brava feciorul meu =)))))

FreeSoul în data de 09.04. la ora 09:46 Citat Avand in vedere ca prin sud se cam duce distractia ma gandesc sa ma duc in nord la gagici:d

cedez sate in zona Lordlover(pt cunoscatori) sau mai bine zis in zona centrala pentru sate in Nord la granitza cu Lene,DIe etc.....



iaca nu trebuie sa te mai muti:D:D
 

DeletedUser2786

ma gandeam eu ;))

propun sa facem ceva de genul,un topic mare :) LR & BURN vs Scitii

e mai usor asa
 

DeletedUser2786

1 Scitii 66.537.268 117.680.632 182 646.597 11151 10.553
2 LR 57.400.984 215.690.350 671 321.446 23084 9.344

21.04.2008 ca sa stim cum stam:d
 

DeletedUser4863

Sa ne bucuram...
Eu mi-am luat concediu de la srv pt a obs statistica .;)

Astpt o fuziune TLB & Sicitii sau se merge pe campuri diferite?:cool:
 

DeletedUser

o umila parere.cred ca ar trebui pus si ANTS alaturi de LR si BURN contra SCITII
 

DeletedUser6681

o umila parere.cred ca ar trebui pus si ANTS alaturi de LR si BURN contra SCITII

:)))) cel mai amuzant :D .. unde esti pe harta ?????? ca te caut de mult si pe tine pe langa voi 3 mai trecem pe cineva ??? spune sa stiu de acum .. unde merg :))))) aaa mai e un trib mic .. dar care se crede mare SEL un fel de vanduti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus