LR vs TLB

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5630

nu uita şi nişte degete ;)

nepoate...suntem noi cum suntem , dar cel putin jucam curat
Sa-ti explicitez la ce ma refer ca vei sari repejor in sus:
ok.."este" multe innobilari interne, dar nu numai la noi. Serverul a atins o maturitate si e normal sa se mai lase unii de joc ca asta e viata...
cel putin nu ne tinem de tampenii - adica sa plasati sau sa cooptati jucatori din tabara adversa care sa va sustina satele.
E un joc si trebuie sa ramana asa, dar na...unele caractere se reflecta si aici.

aaaa....va rog eu sa nu mai postati statistici daca va tot dati afara membrii cand vedeti ca pierd sate si nu-i mai puteti salva pentru a va da rotunzi :p

succese multe si alese...dar sa fie cinstite
 

DeletedUser

farao, din câte ştiu, eşti respectat de talibani pentru că ştii să joci. de tine nu mă iau. mă iau doar de aia cu jucatul "curat". d-aia tot vedem sate de barbari apărând în zona lereilor? că jucaţi curat? hai recunoaşteţi că unii dintre voi o mai şi dau în bară şi nu e greu să ne dăm seama cam pe unde. dar atât despre subiectul ăsta că nu e voie de la autorităţi ;)
p.s. şi ce vă stresează pe voi de la cine primim sau nu sprijin? după ce că sunteţi mai mulţi şi aveţi alte sute de jucători care v-ar putea sprijini fără nici o problemă, tot vouă vi se pare nedrept?
hai să fim serioşi, nimeni nu s-a născut ieri. ştim cu toţii cum e cu războiul ăsta şi fiecare tabără nu încearcă decât să lupte în funcţie de circumstanţe. dacă nu trişăm, nu văd ce stres ar trebui să aveţi voi.
 

DeletedUser

farao, din câte ştiu, eşti respectat de talibani pentru că ştii să joci. de tine nu mă iau. mă iau doar de aia cu jucatul "curat". d-aia tot vedem sate de barbari apărând în zona lereilor? că jucaţi curat? hai recunoaşteţi că unii dintre voi o mai şi dau în bară şi nu e greu să ne dăm seama cam pe unde. dar atât despre subiectul ăsta că nu e voie de la autorităţi ;)
p.s. şi ce vă stresează pe voi de la cine primim sau nu sprijin? după ce că sunteţi mai mulţi şi aveţi alte sute de jucători care v-ar putea sprijini fără nici o problemă, tot vouă vi se pare nedrept?
hai să fim serioşi, nimeni nu s-a născut ieri. ştim cu toţii cum e cu războiul ăsta şi fiecare tabără nu încearcă decât să lupte în funcţie de circumstanţe. dacă nu trişăm, nu văd ce stres ar trebui să aveţi voi.

din cate am citit,'impelitatul" asta de farao:D,a zis ca suntem curati nu si destepti:p,ce treaba are una cu alta:D...
 

DeletedUser8947

eu zic ca membrii tlb...sa ne abtinem de la comentarii rautacioase.....nu prea avem de ce...

oamenii sunt mai multi ca noi..nu neaparat mai buni....

eu zic sa dam dovada de fair play..si sa recunoastem totusi ca pierdem sate la minut.....si ca si noi..ca si ei...facem nobilari interne..si incercam sa restrangem numarul jucatorilor din trib.....

sunt prea multe rautati pe forum....
 

DeletedUser

eu zic ca membrii tlb...sa ne abtinem de la comentarii rautacioase.....nu prea avem de ce...

oamenii sunt mai multi ca noi..nu neaparat mai buni....

eu zic sa dam dovada de fair play..si sa recunoastem totusi ca pierdem sate la minut.....si ca si noi..ca si ei...facem nobilari interne..si incercam sa restrangem numarul jucatorilor din trib.....

sunt prea multe rautati pe forum....

:)frumos din partea ta.
 

DeletedUser

respect, cristi. inevitabil o sa vina si randul nostru sa ne atacam unul pe altul. si desi sunt sigur ca nu va exista mila la niciunul dintre noi nu cred ca e un motiv sa nu vorbim ok. si daca o sa ies in pierdere dau eu berea la baieti in numele tau :)
 

DeletedUser5630

seraph si wikinig s - aveti cate o lada de bere de pe vremea faraonilor. E f bine conservata nu va faceti griji.
Bine...lu' seraph ii dau mai mult ca a zis mmos de mine :D

Apreciez parerile voastre f mult -> chiar sunt sanse sa devina un forum civilizat si sa ne aducem aminte ca avem un joc in fata noastra, nu un bar de negri unde ne-am pierde averea din cauza unui sat pierdut.

Respectele mele baieti.
 

cossu

member
Scor reacție
9
eu zic ca membrii tlb...sa ne abtinem de la comentarii rautacioase.....nu prea avem de ce...

oamenii sunt mai multi ca noi..nu neaparat mai buni....

eu zic sa dam dovada de fair play..si sa recunoastem totusi ca pierdem sate la minut.....si ca si noi..ca si ei...facem nobilari interne..si incercam sa restrangem numarul jucatorilor din trib.....

sunt prea multe rautati pe forum....

In sfarsit..o pozitie frumoasa...departe de rautati gen Seraph, Vis3z sau Free Soul....RESPECT
 

DeletedUser

Side 1: LR

Side 2: TLB

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 22
Diferență: 72

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 968,552
Tabăra 2: 236,349
Diferență: 732,203

image.php
 

DeletedUser

Side 1: LR

Side 2: TLB

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 8
Diferență: 52

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 612,154
Tabăra 2: 82,923
Diferență: 529,231

image.php
 

DeletedUser

Side 1: LR

Side 2: TLB

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119
Tabăra 2: 24
Diferență: 95

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,203,324
Tabăra 2: 247,182
Diferență: 956,142

image.php
 

DeletedUser7018

:)

sa cam terminat...un razboi frumos care a adus multa fericire si agonie abelor tabere...succes tuturor in continuare...

p.s: Un alt comportament dupa banul primit! :))))
 

DeletedUser

da, se cam termina. pacat. au fost adversari buni. dar unii dintre ei inca raman chiar daca in alte triburi asa ca joaca va continua. respect pentru toti cei ce au luptat de la inceput si pana acum! (si noobi simpatici din LR, nu va faceti iluzii, ascutiti topoarele si plimbati baietii pe langa ziduri sa nu se ingrase, de acum inainte va fi si mai greu...interesant...frumos)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus