LR vs ~TOR~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Te-as crede stefane:D. oricum vroiam doar sa atenuez discutiile, deja se depasise o limita la un moment dat:eek:
 

DeletedUser

se depasise, stiu, dar razboiul e razboi. sper ca ai observat ca, desi ne-am contrat si noi doi, si m-am contrat si cu model, nu am depasit niste limite. Oare de ce? Pentru ca discutiile au pastrat totusi o nota decenta, cu toate ca am mai sarit si eu calul, si o recunosc. Dar cu last nu se poate altfel! Cat despre razboi... va fi luuuung, dupa cum spuneam! Asta asa, ca sa nu zica adminii ca nu zic si de razboi ceva!
 

DeletedUser

unde ii ala din LR care zice ei nu se cred buni si blabla ? ...... ca vad ca sa inselat inca odata ;) voi cei din LR nu vedeti ca sunteti disperati dupa sate si daca aveti un mic avans deja va credeti in rai ... stati calmi si voi si pregatitva pt vendeta ;)

Aici ma refeream la ~TOR~ , doar tema se numeste LR vs ~TOR~ dar limba romana.... Si am dreptate , statisticile spun clar sa suntem mai buni , poate doar momentan , poate pana la sfarsitul razboiului , asta nu se stie.
 

DeletedUser

vad numele tribului LIGHT implicat in acest razboi asa ca suntem datori cu o explicatie:

Personal am fost contactat de diplomatul tribului ~TOR~ , Stefan cel Mare I , intentia acestuia fiind de a atrage tribul LIGHT de partea ~TOR~ in razboiul acestora cu LR in nord.in schimb ~TOR~ ar fi urmat sa se implice alaturi de LIGHT si kings pe frontul de sud impotriva WAR.
Dupa o atenta analiza in conducerea LIGHT , s-a hotarat pastrarea neutralitatii in razboiul dintre vecinii nostri LR si ~TOR~ din urmatoarele motive:
1.aliantele dintre LR si LIGHT si LIGHT si ~TOR~ sunt foarte vechi si LIGHT nu va trada un trib aliat in favoarea celuilalt decat daca este nevoit sa o faca
2.tribul LIGHT nu doreste sa inceapa alte razboaie pana nu le termina pe cele deja existente
3.tribul ~TOR~ a incheiat pna cu tribul WAR inainte de a li se comunica decizia LIGHT in razboiul LR - ~TOR~

Tribul LIGHT isi va pastra neutralitatea in razboiul dintre LR si ~TOR~ (aceasta pozitie se va schimba in razboi numai daca unul din cele 2 triburi,LR/~TOR~ va dori acest lucru)
 

DeletedUser12439

se depasise, stiu, dar razboiul e razboi. sper ca ai observat ca, desi ne-am contrat si noi doi, si m-am contrat si cu model, nu am depasit niste limite. Oare de ce? Pentru ca discutiile au pastrat totusi o nota decenta, cu toate ca am mai sarit si eu calul, si o recunosc. Dar cu last nu se poate altfel! Cat despre razboi... va fi luuuung, dupa cum spuneam! Asta asa, ca sa nu zica adminii ca nu zic si de razboi ceva!



da razboiul va fii lung si frumos.ar fii si mai interesant daca ati scapa de inactivii vostrii de la margine. atunci s-ar mai echilibra lucrurile.prevad ca daca nu se schimba ceva statisticile nu vor mai fii asa de avantajoase pentru noi. tot vom cistiga dar vor fi mai apropiate. dar mai trece apa pe dunare pina atunci.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: ~TOR~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 22
Diferență: 4

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 180,550
Tabăra 2: 212,137
Diferență: 31,587

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,287
Tabăra 2: 0
Diferență: 59,287

image.php


Aceasta statistica nu necesita nici un comentariu!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: ~TOR~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30,979
Tabăra 2: 0
Diferență: 30,979

image.php
 

DeletedUser16039

pe-aici nimeni?

o statistica cu ce s`a mai cucerit in ultimile 48 de ore? :D:confused:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: ~TOR~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 32
Diferență: 11

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 5
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 407,356
Tabăra 2: 311,709
Diferență: 95,647

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75,841
Tabăra 2: 48,965
Diferență: 26,876

image.php
 

DeletedUser14336

nea...e vorba de sate cucerite,recuperate si din nou cucerite...de aia a iesit asa statistica
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: ~TOR~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 11
Diferență: 15

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 215,175
Tabăra 2: 106,001
Diferență: 109,174

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38,877
Tabăra 2: 0
Diferență: 38,877

image.php





nu e vina mea ca incepe sa scada tribul din cauza inactivilor ... la mine e o regula , nu dai sprijin si ai lipsa mai mult de 2 zile gata , incepi sa scazi ... nu am nevoie de puturosi ... stiu ca e lumea atit de lenta incat multi se lasa .. e problema lor
 

DeletedUser12439

e nu sint numai inactivi in tor mai sint cativa activi. au fost si ocupati in ultimul timp.:D



si mai am inca cateva rapoarte dar nu mai conteaza.

anunt public.in curind va fii si rindul meu sa atac.atunci voi avea pierderi si eu.dar trebuie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

e clar ! la cate pierderi ai avut in sat :)) ... imi cam dau seama ce aparare ai in sat :rolleyes:
 

DeletedUser12439

e clar ! la cate pierderi ai avut in sat :)) ... imi cam dau seama ce aparare ai in sat :rolleyes:


ajutor de la colegi.si ceva ghinon din partea lor.treaba e ca eu nu vreau sa fiu atacat deloc. sa fiu ultimul la aparatori.

ma atacat si tucii odata cu pericles.i-am batut armata si i-am inobilat unul dintre satele dupa care m-a atacat.pierderi 0.:D

Agresor: tucii
Sat: NEW ZONE 6 (445|483) K44

Număr: 0 0 5625 0 5 1400 1322 0 300 0 0 1
Pierderi: 0 0 5625 0 5 1400 1322 0 300 0 0 1

Apărător: model2
Sat: NEW ZONE 5 (461|482) K44

Agresor: model2


Pierderi: 0 0 49 0 0 16 6 0 0 0 0 0

Apărător: tucii
Sat: NEW ZONE 6 (445|483) K44

Număr: 0 0 317 0 363 150 0 0 27 0 0 4
Pierderi: 0 0 317 0 363 150 0 0 27 0 0 4

o mica razbunare.


in continuare ii rog sa nu ma atace.multumesc anticipat.

ps. vorbesc serios nu gluma.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

i-am batut armata si i-am inobilat unul dintre satele dupa care m-a atacat.pierderi 0

:)) buna asta =)) ai avut si noroc sa ii iei satul de pe care a venit atacul :D

cred ca nu era pe triburi, sau pur si simplu nu a ajuns armata lui la timp :p
 

DeletedUser12439

:)) buna asta =)) ai avut si noroc sa ii iei satul de pe care a venit atacul :D

cred ca nu era pe triburi, sau pur si simplu nu a ajuns armata lui la timp :p

da n-a fost on pentru ca am atacat noaptea.

nu nu trimisese sprijin.

e al treilea sat pe care il iau asa.saptamina asta.2 sate de la altul care la fel ma atacase .n-am cp ca va dadeam rapoarte ca lumea.


Agresor: donthedon
Sat: NEW ZONE 4 (462|484) K44

Număr: 0 0 6075 0 0 2108 986 0 300 0 0 1
Pierderi: 0 0 6075 0 0 2108 986 0 300 0 0 1

Apărător: model2
Sat: NEW ZONE 3 (452|480) K44

Număr:
Pierderi: 1121 1149 0 1132 5 0 0 112 0 0 0 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439

se pare ca domnul tucii nu citeste forumul extern.ma ataca cu spioni.

si eu i-am rugat sa nu ma mai atace.off o clipa de liniste n-am :(
 

DeletedUser16039

oof :|ai parte de actiune si tu fugi de ea :D

lasa sitter pe cineva experimentat si iei o pauza ;)
 

DeletedUser12439

deci recunosc nu vreau sa fiu atacat.eu vreau sa pierd noptile sa atac nu sa stau sa ma apar.

tara tara vrem ostasi

PE CINE....?!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus