LS-AX vs. Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1630

exact...pe mine mo mancat pna'ul cu 4 jucatori din granita:mad: de vro 60 sate
 

DeletedUser

LS-AX trebuie sa aibe mai mult curaj, sa mai termine cu innobilarile interne, pna-urile personale de la granite, in special granita TDK, sa aduca oameni activi acolo, si mai mult curaj....
iete ca imi aparu prietenul meu cel bun ..... adevarul ca fara sa te atac pe tine si pe astia din ants, axan ls-ax sau mama naibii cum ii mai cheama ca si-au schimbat denumirea de vreo 10 ori.... viata mea de triburi.ro ar fi fost un mare 0 ....... dar din pacate orice lucru inceput are un sfarsit ... iar acel sfarsit va veni si la mine ....foarte curand ( si asta pentru ca m-am saturat pur si simplu de MINCIUNA SI IPOCRIZIE )
nu credeam ca am sa zic asta ...... dar sincer imi pare rau ca ai parasit lumea asta precum si lumea 7 ..... poate in viata reala esti un om cum trebuie , pe triburi nu ai aratat asta , dar se pare din experienta traita in ultimele zile ca nu esti singurul ..........asa ca ALIAT chiar mi-a facut placere sa joc cu tine....ACUM SUNT CAT SE POATE DE SERIOASA IN CEEA CE SPUN....BAFTA IN RL...
 

DeletedUser1630

don't cry for me argentina:D
sa fiu on...ce se mai aude de razboiul asta?o statistica ceva?
 

DeletedUser

sa fiu on...ce se mai aude de razboiul asta?o statistica ceva?

Side 1: Scitii

Side 2: LS-AX

Timeframe: Ultimele 24 de ore
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 2
Diferență: 0

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,616
Tabăra 2: 19,793
Diferență: 177
 

DeletedUser

iete ca imi aparu prietenul meu cel bun ..... adevarul ca fara sa te atac pe tine si pe astia din ants, axan ls-ax sau mama naibii cum ii mai cheama ca si-au schimbat denumirea de vreo 10 ori.... viata mea de triburi.ro ar fi fost un mare 0 ....... dar din pacate orice lucru inceput are un sfarsit ... iar acel sfarsit va veni si la mine ....foarte curand ( si asta pentru ca m-am saturat pur si simplu de MINCIUNA SI IPOCRIZIE )
nu credeam ca am sa zic asta ...... dar sincer imi pare rau ca ai parasit lumea asta precum si lumea 7 ..... poate in viata reala esti un om cum trebuie , pe triburi nu ai aratat asta , dar se pare din experienta traita in ultimele zile ca nu esti singurul ..........asa ca ALIAT chiar mi-a facut placere sa joc cu tine....ACUM SUNT CAT SE POATE DE SERIOASA IN CEEA CE SPUN....BAFTA IN RL...

De cand a infiintat SWAT, ALIAT a fost un jucator corect(o stiu din experienta personala).


@cat despre razboi... se pare ca nu castiga nimeni. ^_^ :eek:
 

DeletedUser

don't cry for me argentina
vad ca dupa ce ai scapat de atacurile scitiilor ai inceput sa prinzi glas !!!!!
pacat , mai aveai un pic si ii pupai unghia mica de la piciorul stang lui free acum aproape o saptamana ..........asa ca stimate ganditor din berceni shiajna , ulita principala 14 , abtine-te de la comentarii ce nu au obiect faptura ta ........ asta asa " ca sa nu te injur politicos":D
 

DeletedUser

Multi jucatori mi-au pus in carca multe fapte reprobabile, eu am fost acelasi om in primul rand si jucator in al doilea rand, nu mi-am schimbat caracterul pentru un joc, s-au tesut multe basme in jurul meu si s-au spus multe lucruri neadevarate, tactica cu "in razboi si in dragoste " e totul permis, la mine sa aplicat doar la razboi, oricum, SWAT-ul pentru cei ce au fost acolo de la inceput in DRAGON a fot ceva unic, nimeni si nici un alt trib nu au atacat ca si noi, sute mii de atacuri intr-o secunda cel putin doua atacuri coordonate pe saptamana, nu credeti intrebati LS-AX, GEMINA, L13G ...

Multi jucatori au vrut sa moara in SWAT, numai ca eu am amenintat ca desfiintez tribul si sa plece toata lumea, au fost 3 luni de razboi cu Die., TDK, PDT, chiar si LS-AX ce au rupt alianta fara sa instiinteze....si totusi dupa 3 luni nu au fost schimbari majore pe harta...dupa nu conteaza...
Sau uitati-va la primii 40 membri din triburile enumerate si gasiti foarte multi din SWAT....
In iarna voi face un topic adecvat si special pe forum extern despre tribul SWAT si oameni/jucatorii din SWAT..acolo voi spune mai multe...
 

DeletedUser

Side 1: LS-AX

Side 2: Scitii

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 533
Tabăra 2: 596
Diferență: 63

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 3
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,797,027
Tabăra 2: 6,319,401
Diferență: 1,522,374

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,322
Tabăra 2: 31,322
Diferență: 0

image.php


echilibrata situatia
 

DeletedUser

!!!!!!!111

LS-AX= un trib de lasi!!!:D:D:D au incheiat alianta cu inamicul lor numarul 1! Si se mai si laudau ca pot sa duca acest razboi! Oricum cu prima ocazie Scitii le vor intoarce spatele si atunci vor avea soarta celor din ANTS:p:p:p
 

DeletedUser

invincibilule vad ca tot iti dai cu parerea pe aici ,de ce nu postezi de pe userul tau ?
 

DeletedUser

!!!

Am jucat sub acest nume pana cand am renuntat la joc! Daca vrei sa stii faceam parte din tribul E.L.F. si cand am renuntat tribul ANTS era dusmanul nostru iar scitii aliatii nostrii: cand au terminat treaba cu ANTS scitii au rupt alianta cu noi deci sa va pregatiti si voi pentru ca la fel veti patii:cool:
 

DeletedUser

topic care poate fi inchis , intre cele 2 triburi s-a incheiat o ALIANTA =)) :rolleyes:
 

DeletedUser

!!!!!!!

ONOARE SI ALTRUISM

Altceva nu conteaza!


cica asta este deviza LS-AX!
 

DeletedUser

Sunteti voi ofticati ...cu aceasta alianta tribul die, un trib de pe un loc inferior Scitiilor, nu va mai rezista mult...acesta este inceputul sfarasitului pentru die
 

DeletedUser1630

Is curios ce va face conducerea DIe. la cine va umbla de o alianta?
Nume: florinel the lord of war
Trib: Nimeni
Puncte: 0
Villages: 0
Număr mediu de puncte pe sat: 0
Tribe Changes: 15

ma intreb cine esti t sa comentezi la topicul acesta?ai ceva de spus despre razboiul dintre LS-AX vs Scitii?
 

DeletedUser

Nume: florinel the lord of war
Trib: Nimeni
Puncte: 0
Villages: 0
Număr mediu de puncte pe sat: 0
Tribe Changes: 15

ma intreb cine esti t sa comentezi la topicul acesta?ai ceva de spus despre razboiul dintre LS-AX vs Scitii?

Pentru tine nu mai este razboi...si da am de comentat ca is mare baron nu ca tine:p Cat despre miscarile alea de trib sunt la final de joc cand ma inceput din nou lumea3...yetty ai habar cu toti cu acre ** pe joc?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus