LS-AX vs. TDK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

marakesh

member
Scor reacție
0
tolanu e unul dintre putinii oameni corecti si cu coloana vertebrala pe care am putut si am avut onoarea sa ii cunosc in acest joc.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: T.D.K.
Players:

Side 2:
Tribes: LS-AX
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 308
Tabăra 2: 188
Diferență: 120

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 166
Tabăra 2: 51
Diferență: 115

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,040,924
Tabăra 2: 1,794,239
Diferență: 1,246,685

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,632,179
Tabăra 2: 518,107
Diferență: 1,114,072

image.php



oops :>
 

DeletedUser15512



Mai plusam putin :p

Side 1:
Tribes: T.D.K.
Players:

Side 2:
Tribes: LS-AX
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 204
Tabăra 2: 64
Diferență: 140

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,005,541
Tabăra 2: 650,298
Diferență: 1,355,243

image.php
 

DeletedUser

Puskkyy în data de 25.09. la ora 21:25
Saracul de tine, chiar crezi ca ai sanse.:D Cand imi iei u un sat , ma las de acest joc. Iti promit.

Puskkyy în data de 10.10. la ora 21:57
Vezi ca mor de fricacand vaf 4 atacuri:))

daca ai coloana vertebrala iti vei respecta promisiunea


in ce priveste o caracterizare a ta ca jucator!!!! nu am cuvinte esti un noob dar nu unul simplu si un noob profesionist si te asigur ca am intalnit multi prin ls ax(dar sunt si foarte multi jucatori talentati in ls ax , dar ca in toate triburile aia sunt putini) /ca agresor esti sub nivelul mari ti a demostrat george12 dupa ce si a batut joc de tine ti a mai distrus si 7-8 ferme sprijin/ esti o ferma in care toata lumea is varsA trupele :)

am observat ca ai denumiri interesante la unele sate :

Sate Coordonate Puncte

Ataca n00bi din TDK 266|541 10.267=>noobi care ti au dat lectii cum se ataca /o singura curiozitate!!! ai atacat si tu un sat din tdk care sa aiba mai mult de 100 lancieri in el ?!


Cate sa va mai iau :-?? 270|475 12.130=> eu as vrea sa ne ei la fiecare cate ceva dar nu i politicos ca poate mai vor si alti din alte triburi:) de aceia iti adresez aceias intrebare ai atacat un sat care sa aiba in el mai mult de 100 lancieri ?!




Side 1:
Tribes: T.D.K.
Players:

Side 2:
Tribes: LS-AX
Players:

Timeframe: 09/10/2009 00:00:00la11/10/2009 15:48:32

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 472
Tabăra 2: 468
Diferență: 4

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 220
Tabăra 2: 69
Diferență: 151

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,717,059
Tabăra 2: 4,449,522
Diferență: 267,537

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,172,613
Tabăra 2: 704,797
Diferență: 1,467,816

image.php
 

DeletedUser

Se intampla destul de rar sa postez pe forumul extern, motivul: nu-mi place sa intru in discutii inutile. Postez doar in momentul in care am ceva de spus sau de-a raspunde unor insinuari.
In primul rand le multumesc celor care au avut aprecieri pozitive la adresa mea cat si celor care criticand, ma baga in seama chiar daca eu nu cer asta... :)
Credeam ca problema ruperii PNA-ului cu ~B-ND~ a fost dezbatuta suficient la rubrica de spam a lunii trecute.
Se para ca Angelsad mai are nevoie de cateva lamuriri:

a. PNA-ul cu voi nu ne-a ajutat cu nimic, a fost facut cu convingerea ca beduinii vor fi independenti si fara interactiuni cu LS-AX. Nu a fost insa deloc asa.

b. E greu de crezut ca ai uitat de trupele trimise sprijin, cand acele sate erau destul de des atacate si primeai rapoarte de atac al sprijinului...

c. Cele 10 intrebari erau doar 5:

1. De ce credeti ca au avut nevoie Beduinii de alianta cu noi?
2. De ce credeti ca ls-ax a acceptat alianta cu beduinii?
3. Ce fel de joc e acela in care nu ai nici un adversar?
4. Cui folosea acest trib, Beduinii?
5. De ce s-a refuzat verificarea unor jucatori din BDN, asa cum s-a stabilit la momentul incheierii PNA-ului?
Nu ar trebi sa omiteti ca beduinii innobilau sate din LS-AX cu acceptul acestora din urma.

...erau niste intrebari retorice pt membri tribului TDK. Nu ti-a cerut nimeni raspuns la ele, eu stiam destul de bine raspunsul, iar faptul ca ai avut acces la forumul TDK este tot un semn de indoiala asupra corectitudinii tale.

d. Din mesajul trimis de pe unul din conturile gestionate de tine se pot gasi majoritatea raspunsurilor la intrebarile de mai sus:
The New Caesar în data de 27.09. la ora 16:16
Sunt tot [player]Angelsad[/player]... iar ptr. informarea ta personala .. afla ca nu a fost nici o manevra cu [ally]~B-ND~[/ally], daca era vorba de asa ceva aveam satele blindate in granita cu voi chiar daca aveam PNA... dar daca asa a-ti vrut voi sa considerati este doar problema voastra, acest trib il formasem doar din oameni care nu mai vroiau sa aiba de-a face cu LS-AX si ne vedeam de treaba noastra , iar conturile inobilate din LS erau ale noastre ... dar ce mai conteaza.... tot voi i-ati fortat sa revina in LS pe toti ... eu unu sincer pe contul meu nu mai intru si nu ma mai intereseaza si am sa dau si satele de pe acest cont si toate cele care le mai am aici lasate de catre prieteni, sunt satul de L3 si de oameni de isprava de aici !!!

Succes maxim !

e. In ce ce privesc insinuarile tale la adresa mea, trebuie sa te informez ca eu renuntasem la joc cu o saptamana inainte de ruperea PNA-ului, am renuntat inclusiv la punctele premium pe care le mai aveam. Cei apropiati din trib conosc foarte bine situatia aceasta.
In cele din urma am fost convins sa revin, iar in momentul revenirii, PNA-ul nu mai exista. Iesirea si revenirea mea in joc nu a avut nici cea mai mica legatura cu tribul ~B-ND~.
Am fost un promotor al ruperii acestui PNA, tocmai din cauza jocului pe care voi il faceati.
Ai fost instintat de izyldur cu o saptamana inainte, de ruperea PNA-ului in cazul in care sarmulita nu accepta sa fie verificat. De ce a refuzat sa fie verificat e simplu de banuit...
Chiar daca am lipsit in momentul ruperii PNA-ului, nu am nimic sa le reprosez colegilor din conducere, jocului vostru nu se putea raspunde decat cu aceiasi moneda.
Voi nu ati reusit sa va aparati satele nici dupa cateva zile, pt ca trupele voastre erau trimise prin alte parti.
Sper ca nivelul tau de inteligenta sa fie mai ridicat decat cel a lui sarmulita, care cu greu a priceput ca trupele nu puteau fi in doua locuri in acelasi timp( in satele proprii cat si sprijin in LS-AX) :)
Ti-am scris si in mesajele private ca exista o mare incompatibilitate intre jocul facut de tine si beduini si conceptul de corectitudine si onoare. Probabil nu reusesti sa vezi de barna...
Poate nu ar fi rau ca unul dintre admini sa se autosesizeze si sa verifice putin cat de corect e jocul tau pe mai multe conturi "lasate de prieteni"...
Mai trebuie sa sti ca eu am jucat si joc pe un singur cont, tolanu, refuzand orice oferte de conturi (inclusiv venite din LS-AX).
Jocul murdar si dedesubturile nu ma caracterizeaza, insa nu sunt atat de naiv sa raman pasiv atunci cand cineva nu joaca cinstit.
Voi incheia cu doua intrebari retorice:
Care era scopul beduinilor si cat de mult au respectat ~B-ND~ PNA-ul cu TDK, atat timp cat beduinii jucau pe conturi din LS-AX iar trupele lor erau trimise sprijin in LS-AX impotriva TDK???
 

DeletedUser3357

Se intampla destul de rar sa postez pe forumul extern, motivul: nu-mi place sa intru in discutii inutile. Postez doar in momentul in care am ceva de spus sau de-a raspunde unor insinuari.
In primul rand le multumesc celor care au avut aprecieri pozitive la adresa mea cat si celor care criticand, ma baga in seama chiar daca eu nu cer asta... :)
Credeam ca problema ruperii PNA-ului cu ~B-ND~ a fost dezbatuta suficient la rubrica de spam a lunii trecute.
Se para ca Angelsad mai are nevoie de cateva lamuriri:

a. PNA-ul cu voi nu ne-a ajutat cu nimic, a fost facut cu convingerea ca beduinii vor fi independenti si fara interactiuni cu LS-AX. Nu a fost insa deloc asa.

b. E greu de crezut ca ai uitat de trupele trimise sprijin, cand acele sate erau destul de des atacate si primeai rapoarte de atac al sprijinului...

c. Cele 10 intrebari erau doar 5:

1. De ce credeti ca au avut nevoie Beduinii de alianta cu noi?
2. De ce credeti ca ls-ax a acceptat alianta cu beduinii?
3. Ce fel de joc e acela in care nu ai nici un adversar?
4. Cui folosea acest trib, Beduinii?
5. De ce s-a refuzat verificarea unor jucatori din BDN, asa cum s-a stabilit la momentul incheierii PNA-ului?
Nu ar trebi sa omiteti ca beduinii innobilau sate din LS-AX cu acceptul acestora din urma.

...erau niste intrebari retorice pt membri tribului TDK. Nu ti-a cerut nimeni raspuns la ele, eu stiam destul de bine raspunsul, iar faptul ca ai avut acces la forumul TDK este tot un semn de indoiala asupra corectitudinii tale.

d. Din mesajul trimis de pe unul din conturile gestionate de tine se pot gasi majoritatea raspunsurilor la intrebarile de mai sus:


e. In ce ce privesc insinuarile tale la adresa mea, trebuie sa te informez ca eu renuntasem la joc cu o saptamana inainte de ruperea PNA-ului, am renuntat inclusiv la punctele premium pe care le mai aveam. Cei apropiati din trib conosc foarte bine situatia aceasta.
In cele din urma am fost convins sa revin, iar in momentul revenirii, PNA-ul nu mai exista. Iesirea si revenirea mea in joc nu a avut nici cea mai mica legatura cu tribul ~B-ND~.
Am fost un promotor al ruperii acestui PNA, tocmai din cauza jocului pe care voi il faceati.
Ai fost instintat de izyldur cu o saptamana inainte, de ruperea PNA-ului in cazul in care sarmulita nu accepta sa fie verificat. De ce a refuzat sa fie verificat e simplu de banuit...
Chiar daca am lipsit in momentul ruperii PNA-ului, nu am nimic sa le reprosez colegilor din conducere, jocului vostru nu se putea raspunde decat cu aceiasi moneda.
Voi nu ati reusit sa va aparati satele nici dupa cateva zile, pt ca trupele voastre erau trimise prin alte parti.
Sper ca nivelul tau de inteligenta sa fie mai ridicat decat cel a lui sarmulita, care cu greu a priceput ca trupele nu puteau fi in doua locuri in acelasi timp( in satele proprii cat si sprijin in LS-AX) :)
Ti-am scris si in mesajele private ca exista o mare incompatibilitate intre jocul facut de tine si beduini si conceptul de corectitudine si onoare. Probabil nu reusesti sa vezi de barna...
Poate nu ar fi rau ca unul dintre admini sa se autosesizeze si sa verifice putin cat de corect e jocul tau pe mai multe conturi "lasate de prieteni"...
Mai trebuie sa sti ca eu am jucat si joc pe un singur cont, tolanu, refuzand orice oferte de conturi (inclusiv venite din LS-AX).
Jocul murdar si dedesubturile nu ma caracterizeaza, insa nu sunt atat de naiv sa raman pasiv atunci cand cineva nu joaca cinstit.
Voi incheia cu doua intrebari retorice:
Care era scopul beduinilor si cat de mult au respectat ~B-ND~ PNA-ul cu TDK, atat timp cat beduinii jucau pe conturi din LS-AX iar trupele lor erau trimise sprijin in LS-AX impotriva TDK???


Cred ca nivelul meu de intelinge este cu 3 clase peste al tau. Asta daca suntem la capitolul asta.
Ne-ati 'fabricat' si cu asta basta. S-a mai spus, si o repet: Acele conturi unde avea angel sprijin, erau conturi ale jucatorilor care s-au lasat de joc, si care urmau a fi inobilate de noi, cei din beduinii. scurt si la obiect.
Inca suntem pe harta. razboiul este departe de a fi terminat.
O sa fiti distrusi din interior. Ultima isprava o sti bine, cu acei jucatori amenintati ca vor fi inobilati intern cu orice rist, acest risc fiind si neatacarea ls-ax pana nu se va termina inobilarea. Pot sa te anunt ca asta a fost doar inceputul. cand o sa fiti distrusi din interior, sa te gandesti la mine.
Sunt printre voi oricum.. si cand spun printre ma refer la cont in tdk.

hai sa ai bafta
 

DeletedUser1630

Cred ca nivelul meu de intelinge este cu 3 clase peste al tau. Asta daca suntem la capitolul asta.
Ne-ati 'fabricat' si cu asta basta. S-a mai spus, si o repet: Acele conturi unde avea angel sprijin, erau conturi ale jucatorilor care s-au lasat de joc, si care urmau a fi inobilate de noi, cei din beduinii. scurt si la obiect.
Inca suntem pe harta. razboiul este departe de a fi terminat.
O sa fiti distrusi din interior. Ultima isprava o sti bine, cu acei jucatori amenintati ca vor fi inobilati intern cu orice rist, acest risc fiind si neatacarea ls-ax pana nu se va termina inobilarea. Pot sa te anunt ca asta a fost doar inceputul. cand o sa fiti distrusi din interior, sa te gandesti la mine.
Sunt printre voi oricum.. si cand spun printre ma refer la cont in tdk.

hai sa ai bafta

vezi istoria tribului EVIL,sau mai nou PUNKS tot asa viteji ca tine sa distruga un trib din interior
 

DeletedUser

Mama mia ce de luptatori pe aici, vorba lui yetti si tu si restul clovnilor care cred ca avand 1 - 2 - 10 conturi intr-un alt trib vor reusii vreodata sa il distruga. :D
 

DeletedUser3357

Mama mia ce de luptatori pe aici, vorba lui yetti si tu si restul clovnilor care cred ca avand 1 - 2 - 10 conturi intr-un alt trib vor reusii vreodata sa il distruga. :D

2 conturi. Ai fi surprins ce 'putere de decizie' au, si ce numar de sate :)
Cum am spus, o isprava ati patit-o recent. 'va urma...'
 

DeletedUser

Cred ca nivelul meu de intelinge este cu 3 clase peste al tau. Asta daca suntem la capitolul asta.
Ne-ati 'fabricat' si cu asta basta. S-a mai spus, si o repet: Acele conturi unde avea angel sprijin, erau conturi ale jucatorilor care s-au lasat de joc, si care urmau a fi inobilate de noi, cei din beduinii. scurt si la obiect.
Inca suntem pe harta. razboiul este departe de a fi terminat.
O sa fiti distrusi din interior. Ultima isprava o sti bine, cu acei jucatori amenintati ca vor fi inobilati intern cu orice rist, acest risc fiind si neatacarea ls-ax pana nu se va termina inobilarea. Pot sa te anunt ca asta a fost doar inceputul. cand o sa fiti distrusi din interior, sa te gandesti la mine.
Sunt printre voi oricum.. si cand spun printre ma refer la cont in tdk.

hai sa ai bafta

sarmulita..te cred k esti frustrat..ai si motive..dar de aici si pana a te supraevalua e cale lunga....stii ** aia lauda de sine nu miroase bine...si ti se aplica perfect...


s-a gasit sprijin si in satele lui puskkyy...si ala urma sa fie innobilat de voi?


in final nu vreau sa ma intind la vorba cu tine....dar imi place tare mult afirmatia ta....O SA FITI DISTRUSI DIN INTERIOR :))/....si acuma ce trebuie sa fac?..sa ma sperii....sa o iau la fuga de frica ta si a contului tau din tdk...multi bravi am intalnit p jocu asta si ziceau/...."o sa fiu cosmarul tau"...:))...credeam ca s-au terminat specimenele astea...dar nu am avut ghinionul asta si am mai dat de unu...acu sa stii k d la tine am pretentii.....
 

DeletedUser

Stai linistit Sarmulita, de TDK are cine sa se ingrijeasca... :)
Sti vorba cu drumul lung si grija altuia.. !!!


Daca tot ati avut acele conturi in LS-AX, de ce nu le-ati bagat in tribul vostru??!! Consider ca asa era corect...doar ca voi aveati alte scopuri.
Tu incerci sa ne convingi ca LS-AX privea neputincios cum voi innobilati conturi de la ei, fara sa se opuna... De ce oare?
"Bergenbier-Prietenii stiu de ce!"
Sarmulita, pe acest forum mai intra si jucatori cu o logica sanatoasa, lasa-te pagubas! Spune povesti celor de teapa ta!


Cred ca nivelul meu de intelinge este cu 3 clase peste al tau. Asta daca suntem la capitolul asta.

La capitolul asta nu ma stiu, probabil nivelul tau de "intelinge" ( suna mai bine despartit in 3) e net superior majoritatii celor de aici...nu am nici o indoiala... :)
Eu vorbeam despre inteligenta si nicidecum nu am facut o comparatie intre noi doi. Doar imi exprimam speranta ca Angelsad o sa inteleaga mai bine ceea ce tu nu ai reusit inca.
De fapt stiti bine amandoi care a fost situatia, insa o faceti pe nevinovatii, beduini deghizati in angels...ad... :)

Pana una alta ar trebui sa te gandesti cati jucatori au plecat din TDK in LS-AX (in afara celor alungati de noi) si cati din LS-AX au venit si continua sa ceara invitatii la noi...si in alte triburi...!!!
Ar trebui sa te gandesti de ce renunta la joc, jucatori importanti din LS-AX?!
Abia pe urma, daca timpul si activitatea de "intelinge" iti permite, trage un ochi si in ograda noastra!

Destule triburi mari au disparut, nu a fost nici o tragedie, au aparut altele...
Nici cand va disparea TDK nu va fi niciun "bai"...stai calm!
Din pacate pt tine, o sa ramai acelasi intrigant ieftin si jucator cu titulatura de "noob"... mult zgomot pt nimic!
 

DeletedUser

2 conturi. Ai fi surprins ce 'putere de decizie' au, si ce numar de sate :)
Cum am spus, o isprava ati patit-o recent. 'va urma...'

Sarmulita, iar dai cu bata in balta...
Rosito e jucator din Die. si e cel mai bine pozitionat atacator al lumii 3, macar atat trebuia sa sti!
 

DeletedUser3357

bla bla bla.

Nu vreau sa duc discutia la nivel personal.
Avem un joc, sa il jucam. Fiecare cum stie, cum poate, si cum il ajuta tribul.
Pana una alta. hai bafta.

salutare
 

DeletedUser

2 conturi. Ai fi surprins ce 'putere de decizie' au, si ce numar de sate :)
Cum am spus, o isprava ati patit-o recent. 'va urma...'

Mai asteptam isprave de genul asta, ultima ne-a oferit peste 2 k de sate + ( nu le mai stiu numarul dupa mutarea tot in punks ) de sate care stateau degeaba in trib si uite cum isprava asta ne aduce beneficii.
 

DeletedUser3357

Mai asteptam isprave de genul asta, ultima ne-a oferit peste 2 k de sate + ( nu le mai stiu numarul dupa mutarea tot in punks ) de sate care stateau degeaba in trib si uite cum isprava asta ne aduce beneficii.

Tocmai asta e problema, eu nu voi 'muta' nimic :)
 

DeletedUser3357

Lasati mah omul in pace,chiar vreti sa-l vedeti cum plinge pe aici?Mai are putin si ne spune ca isi ia jucariile si pleaca pt ca l-am suparat.....Lasa sarmulita ca mai sunt si alte lumi pe care sa fi smecher,aici te-ai facut de rahat si continui sa o faci.....

P.S.Bla,bla,bla,bla,bleaahhhhhhh:D

Multumesc multumesc.
Cum spuneam, vad ca voi duceti discutia la nivel personal, eu nu vreau sa ajung acolo. Jucam un browser si . . . cam atat. minciunile si lucrurile de genul acesta fac parte din strategie. Hai sa ne bucuram de joc.
 

DeletedUser

bai sarmultita nu te mai face gura atat.
zici ca ai doua conturi bravo tie apuca-te de treaba,orice ai vrea tu sa faci
e o vorba din popor : "Laudarosii sunt rareori visteji, si vitejii rareori laudarosi."
tu care esti?
 

DeletedUser3357

bai sarmultita nu te mai face gura atat.
zici ca ai doua conturi bravo tie apuca-te de treaba,orice ai vrea tu sa faci
e o vorba din popor : "Laudarosii sunt rareori visteji, si vitejii rareori laudarosi."
tu care esti?

Cum spuneam, nu imi plac discutiile ce merg la nivel personal, discutii care nu au legatura cu acest browser. Pana una alta, hai distractie placuta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus