LS-AX vs. TDK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LS-AX
Players:

Side 2:
Tribes: T.D.K.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 149
Tabăra 2: 86
Diferență: 63

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 1
Diferență: 41

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,576,145
Tabăra 2: 824,292
Diferență: 751,853

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 484,843
Tabăra 2: 12,051
Diferență: 472,792

image.php


am ramas fara cuvinte
 

DeletedUser26675

sar parea k ls-ax se pune pe picioare! deabea astept raspunsul celor din T.D.k. :X:)
 

DeletedUser3357

sar parea k ls-ax se pune pe picioare! deabea astept raspunsul celor din T.D.k. :X:)

Cate conturi sa furi si cati jucatori sa racolezi ? tdk numai prin asta stie sa castige razboiul. cum nu mai sunt conturi de racolat sau furat, cum se schimba situatia.


te salut emoistule :X


Side 1:
Tribes: LS-AX
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: FallenAngelOfDoom

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 149
Tabăra 2: 0
Diferență: 149

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 0
Diferență: 38

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,628,901
Tabăra 2: 0
Diferență: 1,628,901

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 445,866
Tabăra 2: 0
Diferență: 445,866

image.php







Side 1:
Tribes: LS-AX
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: FallenAngelOfDoom

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 295
Tabăra 2: 6
Diferență: 289

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 5
Diferență: 52

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,990,657
Tabăra 2: 64,111
Diferență: 2,926,546

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 658,065
Tabăra 2: 53,844
Diferență: 604,221

image.php
 

DeletedUser26675

nu prea imi vine a crede k tdk cade pe urmele Die. .... am fost acolo si nu sunt oameni de genul asta nau ei caracterul asta! decat daca nu cumva ia corupt die:-@ :)))
 

DeletedUser

Din respect pt jucatorii din Ls pe care ai cunosc si ai respect,am sa-ti spun doar atat: Esti un nimeni si nu faci nimic D-le Sarbulita,nu te mai lauda cu meritele altora pt ca daca ls statea in oameni ca tine era istorie de mult....Cat despre statistici nu ar trebui sa ne facem griji pt ca ele se pot schimba la fiecare 24 de ore.Asta este frumusetea acestui razboi,dar sarmulita traieste in mizerie si de aceea crede ca totul este o mizerie.Nu mai vorbi despre lucruri sau oameni pe care nu ai cunosti si doar crezi ca sunt asemeni tie.....Exemple de oameni de nimic sunt multe si la voi si la noi,dar ce conteaza sunt oamenii de onoare care duc aceste triburi mai departe cu bune si rele...Daca tu dispari maine sigur nu ai vei lipsi nimanui,dar faptul ca un jucator ca marele bunic a disparut a fost o pierdere pt amandoua taberele....
 

DeletedUser3357

Din respect pt jucatorii din Ls pe care ai cunosc si ai respect,am sa-ti spun doar atat: Esti un nimeni si nu faci nimic D-le Sarbulita,nu te mai lauda cu meritele altora pt ca daca ls statea in oameni ca tine era istorie de mult....Cat despre statistici nu ar trebui sa ne facem griji pt ca ele se pot schimba la fiecare 24 de ore.Asta este frumusetea acestui razboi,dar sarmulita traieste in mizerie si de aceea crede ca totul este o mizerie.Nu mai vorbi despre lucruri sau oameni pe care nu ai cunosti si doar crezi ca sunt asemeni tie.....Exemple de oameni de nimic sunt multe si la voi si la noi,dar ce conteaza sunt oamenii de onoare care duc aceste triburi mai departe cu bune si rele...Daca tu dispari maine sigur nu ai vei lipsi nimanui,dar faptul ca un jucator ca marele bunic a disparut a fost o pierdere pt amandoua taberele....


Prietene, sti ca aici jucam un JOC virtual, un browser ? Citeste mesajul meu de 10 ori pana realizezi asta.

Meritele altora ? Nici nu ai idee cate sate de la fallen au picat de mana mea in ultimele 2 zile.

Cum era zana pana acum ceva timp, asa esti tu acum. Noobul din tdk de serviciu pe extern. Ai postat, dar PE LANGA SUBIECT. De ce nu vorbesti la subiect, de ce nu vorbesti despre conturi furate, jucatori racolati, si despre faptul ca voi NUMAI ASA puteti castiga acest razboi ?
Iti spun eu de ce, pentru ca nu te poti face noob tu pe tine insuti. E penibil cand singur iti tai gatul, si normal ca nu poti.

Eu am vorbit mai sus despre felul cum castigati voi acest razboi, si tu imi dai reply cu ce ? Cu aberatii ? Nu vad ce legatura are ceea ce ai spus tu cu ce am spus eu. Dar asa stiti voi sa va justificati punctul de vedere, prin postare, dar fara nicio legatura cu precedentul post.

Am sate de luat de la fallen. Te las pe tine, deontologule, sa analizezi postul meu cu un reply pe langa subiect.

te salut


LE: si sa nu uit. sper sa nu vad reply, apartinand unui coleg deontolog de-al tau, care posteaza pe langa subiect, cu atacuri infantile care nu au legatura cu JOCUL ca de obicei. nu faceti decat sa imi dati dreptate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15512

De conturile voastre de la noi, trecute, prezente si viitoare, ce sa mai zicem?
Mi se pare cel putin penibil, chiar si intr-un mediu virtual, sa acuzi partea adversa de exact lucrurile pe care le faci tu, si cand spun tu, ma refer la intreg grupul.

Mno, acum pe de alta parte, daca asta te consoleaza pentru statisticile favorabile ale TDK in razboiul cu LS-AX, din simpla umanitate, ar trebui sa te lasam sa continui delirul asta aici.

Asa e, sarmulita, noi conducem in statistici doar datorita unor metode frauduloase, in rest, nu suntem buni de nimic. Repeta-ti asta de fiecare data cand vom da un boom printre voi, sunt convinsa ca vei dormi mai bine :)
 

DeletedUser3357

De conturile voastre de la noi, trecute, prezente si viitoare, ce sa mai zicem?
Mi se pare cel putin penibil, chiar si intr-un mediu virtual, sa acuzi partea adversa de exact lucrurile pe care le faci tu, si cand spun tu, ma refer la intreg grupul.

Mno, acum pe de alta parte, daca asta te consoleaza pentru statisticile favorabile ale TDK in razboiul cu LS-AX, din simpla umanitate, ar trebui sa te lasam sa continui delirul asta aici.

Asa e, sarmulita, noi conducem in statistici doar datorita unor metode frauduloase, in rest, nu suntem buni de nimic. Repeta-ti asta de fiecare data cand vom da un boom printre voi, sunt convinsa ca vei dormi mai bine :)


Multumesc pentru un post la subiect. rar asa ceva prin tdk.

Noi am racolat si furat conturi ? Pentru fiecare exemplu de-al tau cu cont racolat de noi, eu iti dau 10 exemple de conturi racolate si furate de voi.
Uitati ca acum luni bune au trecut 3 jucatori mari la voi, si s-a mutat granita cu 1 continent mai jos.
Uiti ca multe dintre conturile inobilate intern de noi, ajung pe sitter la voi si in final 'gasiti' si parola, ca sa nu spun furat. Doarm foarte linistit fata de unii din voi, indiferent de ceea ce se intampla in JOC.

Hai sa nu dam in deontologie, ca eu nu ma pricep. bafta
 

DeletedUser15512

Multumesc pentru aprecieri, dar, am o nelamurire... ce are deontologia de-a face in afacerea asta? Deontologia reprezinta un set de reguli etice specific unei meserii. sau nu, si atunci e cazul sa mai consult dictionarul explicativ al limbii romane? :p

Oricum, P&P ca pe vremuri nu se stie a se mai face, prin urmare, nu prea are sens sa mai frecventez externul :)

Multa bafta tuturor :)
 

DeletedUser3357

Multumesc pentru aprecieri, dar, am o nelamurire... ce are deontologia de-a face in afacerea asta? Deontologia reprezinta un set de reguli etice specific unei meserii. sau nu, si atunci e cazul sa mai consult dictionarul explicativ al limbii romane? :p

Oricum, P&P ca pe vremuri nu se stie a se mai face, prin urmare, nu prea are sens sa mai frecventez externul :)

Multa bafta tuturor :)


ma refeream la faptul ca eu sa spun : s-a intamplat asa, tu sa spui ca nu e adevarat, eu sa spun ca da, si tu ca nu.. cand dovezile sunt evidente.
 

DeletedUser24331

mai sebi care sunt aia trei jucatori mari de care **?
nu este nevoie sa-mi raspunzi aici, scrie-mi in joc
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: T.D.K.
Players:

Side 2:
Tribes: LS-AX
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 88,522
Tabăra 2: 112,260
Diferență: 23,738

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,434
Tabăra 2: 3,003
Diferență: 1,431

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 745,512,048
Tabăra 2: 825,287,438
Diferență: 79,775,390

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46,637,281
Tabăra 2: 30,998,577
Diferență: 15,638,704

image.php





Una ,alta aceste statistici releva valoarea care este clara dintre cele 2 triburi .
 

DeletedUser3357

Nici tu nu crezi ceea ce ai spus. Valoarea aceasta este data de conturile furate si de jucatorii racoleti de voi. Daca tot suntem la capitolul, ' pana una alta' .
 

DeletedUser

ce rau e sarma asta :))
cealapule :D
vezi mai cere de mancare la conducerea ls-ax ca ti cam foame
noi pe aici nu dam de mancare la pupaciosi in fund
 

DeletedUser3357

ce rau e sarma asta :))
cealapule :D
vezi mai cere de mancare la conducerea ls-ax ca ti cam foame
noi pe aici nu dam de mancare la pupaciosi in fund

poftim ?
hai dai stergere. am auzit ca te-ai plictisit.




Side 1:
Tribes: LS-AX
Players:

Side 2:
Tribes: T.D.K.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 912
Tabăra 2: 562
Diferență: 350

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 39
Diferență: 82

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,115,164
Tabăra 2: 5,637,114
Diferență: 3,478,050

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,354,901
Tabăra 2: 414,084
Diferență: 940,817

image.php





Side 1:
Tribes: LS-AX
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: FallenAngelOfDoom

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 912
Tabăra 2: 12
Diferență: 900

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97
Tabăra 2: 11
Diferență: 86

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,115,164
Tabăra 2: 128,435
Diferență: 8,986,729

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,110,159
Tabăra 2: 118,168
Diferență: 991,991

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu taci, ca poate ma superi si te mai las fara alt sat.

si de ce ai tu impresia ca o sa imi bag unghia in gat!?

cat despre chestia cu placa,vorbeam serios!stii ca tot timpul o sa vina cineva din T.D.K. si o sa spuna ca nu ai dreptate.mai bine ai face un pas ca sa ne provoci la spam...
 

DeletedUser3357

si de ce ai tu impresia ca o sa imi bag unghia in gat!?

cat despre chestia cu placa,vorbeam serios!stii ca tot timpul o sa vina cineva din T.D.K. si o sa spuna ca nu ai dreptate.mai bine ai face un pas ca sa ne provoci la spam...

Eu de unde sa stiu ce urmari poate lasa jocu asupra ta.

Stiu ca o sa vina. doar aveti noob de serviciu aici.
ce pas, ce spam ?


@zana : reproduce si ultima circulara . poate iti va fi drag.

...

LE : asa ziceam si eu zana .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

din lipsa de activitate in sectiunea die vs scitii ,,,bine si din cauza timpului liber:D m0am gandit sa ma bag si eu in seama pe aici :d


daca la inceput tdk mergea f bine....acum parca ls a renascut ca pasarea phoenix. sa fie oare din cauza ca in tdk nu se mai ocupa cine trebuie de defensiva? sau din cauza ca in tdk isi baga coada die? sau sa fie din cauza ca in ls-ax s-au mai calmat apele si incep si ei sa miste?......ma bucur pentru aliati ca incep sa castige teren si imi exprim de altfel regretele ca un puppet precum bulicica a ajuns sa coordoneze tdk(stim f bine a cui papusa este el :d)


bafta la ambele tabere si sa castige aliatii :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus