LS-AX vs. TDK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15512

Oltene, bati campii cu talent, dar nu-i nimic neobisnuit in ceea ce te priveste :D
Pup ;)
 

DeletedUser2786

ma asteptam sa postezi dupa mine :d......argumenteaza dc bat campii si te cred :d

dar parca te lasasei de joc :d
 

DeletedUser15512

Analizeaza-ti singur textul si nu mai e nevoie sa-ti explic eu :)
Gata, fug, ma goneste Jani de la comp :D
 

DeletedUser2786

stiu f bine ce am scris nu este nevoie sa recitesc....faptul ca nu recunosti ca am dreptate este partea 2-a :d e normal sa tii cu tdk doar joci in tdk :p dar asta nu inseamna ca ma insel eu doar de dragul tau. este o parere de outsider,bagator de seama si eu....care vazand statistici cu fallen care pierde sate pe banda rulanta ma gandesc ca nah....si-o fi revenit ls-ul sau pur i simplu tdk a lsat-o mai moale.
 

DeletedUser

T.D.K. este un trib mare si aveti grija ce spuneti despre tribul meu
 

DeletedUser15512

Side 1:
Tribes: T.D.K.
Players:

Side 2:
Tribes: LS-AX
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 31
Diferență: 37

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 716,992
Tabăra 2: 347,418
Diferență: 369,574

image.php



Eh, usor-usor, revenim pe linia traditionala a acestui conflict :p
 

DeletedUser

din lipsa de activitate in sectiunea die vs scitii ,,,bine si din cauza timpului liber:D m0am gandit sa ma bag si eu in seama pe aici :d


daca la inceput tdk mergea f bine....acum parca ls a renascut ca pasarea phoenix. sa fie oare din cauza ca in tdk nu se mai ocupa cine trebuie de defensiva? sau din cauza ca in tdk isi baga coada die? sau sa fie din cauza ca in ls-ax s-au mai calmat apele si incep si ei sa miste?......ma bucur pentru aliati ca incep sa castige teren si imi exprim de altfel regretele ca un puppet precum bulicica a ajuns sa coordoneze tdk(stim f bine a cui papusa este el :d)


bafta la ambele tabere si sa castige aliatii :d

cred ca iti vine sa iti inghiti vorbele:D

P.S.cineva din T.D.K. a furat contu lu crapu...de aia ii luam asa multe sate
 

DeletedUser

sa stii besinosule
iara am furat conturi :)
ca si alewq ca si sahistul ca si crapul
sa mai enumar ?
:D
toate sunt furate de tdk
:)
 

DeletedUser

Daca pt voi domnilor Suciti,care pina acum 3-4 zile cica erati la chef si de aceea nu postati pe forum :D,a cuceri sate inseamna a fura conturi,atunci DA T.D.K.-ul se pricepe cel mai bine sa o faca....

P.S.Bai gura sparta de Freesula(mica probabil) ,ai avut mare noroc azi ca nu ai venit la intalnirea cu Ls,a venit doar Sarmulita care pina la urma cred ca a inteles cum sta treaba,la urmatoarea te astept si pe tine,nu uita ca ti-am promis ca o sa te caut.Iar daca ai impresia ca am uitat te inseli,am fost doar prea ocupat(Prietenii stiu de ce;) )

Ai grija la limbaj! Vezi ca acuzatiile nefondate se sanctioneaza. Pentru presupuneri exista sistemul de suport.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

Daca pt voi domnilor Suciti,care pina acum 3-4 zile cica erati la chef si de aceea nu postati pe forum :D,a cuceri sate inseamna a fura conturi,atunci DA T.D.K.-ul se pricepe cel mai bine sa o faca....

P.S.Bai gura sparta de Freesula(mica probabil) ,ai avut mare noroc azi ca nu ai venit la intalnirea cu Ls,a venit doar Sarmulita care pina la urma cred ca a inteles cum sta treaba,la urmatoarea te astept si pe tine,nu uita ca ti-am promis ca o sa te caut.Iar daca ai impresia ca am uitat te inseli,am fost doar prea ocupat(Prietenii stiu de ce;) )


Fiecare a avut ceva de inteles. Sper ca ambele parti, si nu doar eu.

Free chiar am vrut sa iti dau mesaj sa vi si tu. Aveai timp ?
 

DeletedUser

Pina la urma cred ca ti-ai dat seama ca am inteles,pt ca altfel nu ne intindeam atat la taclale..
 

DeletedUser2786

ooooo...din pacate nici rubrica asta nu am avut timp s-o citesc...

normal ca as fi venit..nu am de ce sa nu vin....sau ce,ca vine bulicica si face pe zmeul aici? ba nepoate,esti trist!....


dar ca sa fiu obiectiv de obicei nu ies cu ritarzii dar in cazul lui faceam exceptie. astept un semn pentru data viitoare si daca nu sunt busy o sa vin.

@bulicica: ai grija ce afirmatii faci patroane,la anii tai mi-ar fi jena sa postez aici si sa ma fac de ras
 

DeletedUser2786

:d....nu stiam ca si voi va vedeti. chiar sunt :( ca n-am fost invitat. ce pana mea....mai ofticam si eu cativa jucatori ls si tdk
 

DeletedUser

:d....nu stiam ca si voi va vedeti. chiar sunt :( ca n-am fost invitat. ce pana mea....mai ofticam si eu cativa jucatori ls si tdk

imi pare rau sa te anunt,dar suntem inofensivi la tine.
ne-am lamurit ca esti degeaba de pe thread-ul die vs scitii...asa ca aici doar faci ce zice nick-ul meu(besesti degeaba)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: T.D.K.
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: crapu76

Timeframe: 05/11/2009 00:00:00la08/11/2009 15:04:04

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 460
Tabăra 2: 11
Diferență: 449

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 6
Diferență: 96

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,761,843
Tabăra 2: 118,905
Diferență: 4,642,938

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,078,472
Tabăra 2: 63,102
Diferență: 1,015,370

image.php



inca un cont furat de T.D.K.
:D
 

DeletedUser26675

stiam eu k fosti colegi nu or sa am dezamageasca! Fie ca cei mai buni sa castige!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus