LT + BW = Crazy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru ca se bucurau dusmanii ca au scapat de tribul LT ma gandeam sa le reamintesc ca noi nu am disparut, ne-am facut niste prieteni, ne-am unit fortele si ne-am pus pe treaba, ba am mai crescut si cateva locuri in clasamentul triburilor!

Sa vedem acum ce ne mai spun DACII, sper sa se laude din nou cu statisticile::D
 

DeletedUser9858

aham ati luat voi restu de inactivi eu nu mas lauda ca inobilez jucatori inactvi,ca de o luna si ceva aveti cica o super ofensiva si totusi voi nati reusit mare lucru nici macar in k12 ai inobilat numai jucatori care nu jucao si care venisera din BW

daca tot stati atat de bine la statistici de ce nu ati reusit sa luati sate asa multe in zona k 21?
 

DeletedUser

smiley,vreti sa-ti pun o statistica referitoare la razboiul dintre voi si noi?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes: DACII
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,806
Tabăra 2: 14,798
Diferență: 8,992

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 497
Tabăra 2: 271
Diferență: 226

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 55,614,150
Tabăra 2: 78,292,262
Diferență: 22,678,112

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,838,104
Tabăra 2: 2,676,855
Diferență: 2,161,249

image.php
 

DeletedUser9858

amice daca sunteti asa tari si ati luat atat de multe sate de la "'oameni activi"" de ce in decurs de o luna si ceva de cand atacati pe jucatorul ""foxi."" nati reusit cu 150 de atacuri pe zi sa luati doar 4 sate si de ce daca voi sunteti buni:rolleyes: nu reusiti sa luati decat multe sate de barbari doar in k12 si pe partea opusa o luati pe coaja .

bine poate nu sarbatorile la voi nu sau terminat si voi continuati chiolhanu ca din ce am auzit eu voi nu aveti de gand sa ne ""omorati"" doar pe noi acu dupa ce vati impreunat cu toate ragaliile de triburi din zona aia va ajuns alcoolul la cap si vreti:D:D:D:D:D:D:D:D:D sa batiteti tribul Spam! , aveti grija mare fratilor astia sau pus pe sters toata harta si toate triburile:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


charlie adunati oamenii si speriativa:D:D:D:D:D ca baietii din crazy sunt periculosi:D:D:D:D:D speriativa si voi ceilalti jucatori de triburi ca astia vin peste voi:D:D:D
 

DeletedUser9858

si o sa iti pun si eu o statistica ca sa vezi ce patiti voi mai jos nitel nu in k 12
 

DeletedUser9858

Side 1:
Tribes: DACII G-N-S
Players:

Side 2:
Tribes: Crazy
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 22,521
Tabăra 2: 5,867
Diferență: 16,654

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 959
Tabăra 2: 621
Diferență: 338

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 146,476,953
Tabăra 2: 56,176,323
Diferență: 90,300,630

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,612,141
Tabăra 2: 6,066,469
Diferență: 3,545,672

image.php




atat ati pierdut voi in mod real pana la ora actuala
pentru ca nu va razboiti doar cu noi , va razboiti cu noi si cu aliatii nostrii ca ragailiile si tigaile din BW li sau undat pantalonasi si au intrat la voi in trib,asta dupa declaratii belicoase ca vor ramane in razboi cu voi

sunt cur5uios cat o sa dureze pana fug iepurasii si curcutele in alt trib :D
 

DeletedUser9858

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,838,104
Tabăra 2: 2,676,855

si dovada ca voi ati luat sate de inactivi e mai sus in statistica postata de tine la nr total de puncte noi am luat vreo 5 milioane voi doar jumate , ;)

daca aveti avans asa mare dece e diferenta de punctaj asa mare:rolleyes:
 

DeletedUser9858

a si uratii bun venit bebedur:D:D:D:D va dorim sal pastrati vreo 2-3 luni ca sa va faca si voi debandada in trib:D:D:D
 

DeletedUser

Dacă nu aţi avea război cu Dacii am sări noi pe voi că nu ne sunteţi deloc simpatici dar cât timp vă bateţi joc de smileyx deh, nu avem ce face, vă suportăm de dragul unei plăceri mai mari :))
 

DeletedUser3249

Side 1:
Tribes: G-N-S
Players:

Side 2:
Tribes: Crazy
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,795
Tabăra 2: 6,000
Diferență: 1,795

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 693
Tabăra 2: 122
Diferență: 571

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 68,941,209
Tabăra 2: 57,397,393
Diferență: 11,543,816

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,976,405
Tabăra 2: 1,184,300
Diferență: 5,792,105

image.php
 

DeletedUser9858

Dacă nu aţi avea război cu Dacii am sări noi pe voi că nu ne sunteţi deloc simpatici dar cât timp vă bateţi joc de smileyx deh, nu avem ce face, vă suportăm de dragul unei plăceri mai mari :))

vorbe charlie vorbe:rolleyes: oare nu cumva va e frica nitel mai ales dupa ce au aparut baietii de la wizz intre voi acolo?
 

DeletedUser

vorbe charlie vorbe:rolleyes: oare nu cumva va e frica nitel mai ales dupa ce au aparut baietii de la wizz intre voi acolo?

Ce fel de wwizz smiley?...)) Nu prea le ai cu ce se întâmplă pe L9, oricum, continuaţi să pierdeţi sate acolo, e spre amuzamentul tuturor :)
 

DeletedUser15743

a si uratii bun venit bebedur:D:D:D:D va dorim sal pastrati vreo 2-3 luni ca sa va faca si voi debandada in trib:D:D:D

La voi a inceput deja cu cererile de functii???:D Ca pe noi ne tot ameninta ca daca nu ii dam control exlusiv pe un K pleaca. Cam ce demonstreaza faptul ca e acum la voi???
 

DeletedUser

Mai SMILEYX sa sti ca daca ati fi in locul nostru v-ati desfiinta intr-o saptamana:)), faptul ca avem razboaie sau triburi neutre in aproape toate granitele, si ca totusi luam sate de la voi cu gramada inseamna ca sunteti cam slabisti, adica in noi da tata lumea si tot voi perdeti sate, asta cum ti se pare?
Cat despre prietenii nostrii din GNS e alta poveste, au atacat in special fostii membrii OSD, ei au cam pierdut sate si au facut statistica sa arate astfel... Au mai facut si fuziunea cu Guerilla si din cate vezi tot din zona OSD se pird sate...
Asa trib slabut cum suntem am inceput sa ne organizam binisor, statisticile arata binisor, urcam in top si desi am redus numarul membrilor la jumatate avem de gand sa mai sarim ca trib inca vreo 2 locuri, cat despre voi ce sa mai zic, aveti alianta cu toti vecinii si pierdeti sate in favoarea noastra... probabil ca luam sate de la inactivi dar daca toti jucatorii din granita de la voi sunt inactivi ce sa facem? luam si noi sate de unde sunt:p
 

DeletedUser9858

Mai SMILEYX sa sti ca daca ati fi in locul nostru v-ati desfiinta intr-o saptamana:)), faptul ca avem razboaie sau triburi neutre in aproape toate granitele, si ca totusi luam sate de la voi cu gramada inseamna ca sunteti cam slabisti, adica in noi da tata lumea si tot voi perdeti sate, asta cum ti se pare?
Cat despre prietenii nostrii din GNS e alta poveste, au atacat in special fostii membrii OSD, ei au cam pierdut sate si au facut statistica sa arate astfel... Au mai facut si fuziunea cu Guerilla si din cate vezi tot din zona OSD se pird sate...
Asa trib slabut cum suntem am inceput sa ne organizam binisor, statisticile arata binisor, urcam in top si desi am redus numarul membrilor la jumatate avem de gand sa mai sarim ca trib inca vreo 2 locuri, cat despre voi ce sa mai zic, aveti alianta cu toti vecinii si pierdeti sate in favoarea noastra... probabil ca luam sate de la inactivi dar daca toti jucatorii din granita de la voi sunt inactivi ce sa facem? luam si noi sate de unde sunt:p

:rolleyes: amice aia din osd iam ataca noi in mare parte ailati la care nu ajungeam la ei au dat ei si oricum voi vati impreunat cu toata lumea din zona aia asa ca numai vorbi aiurea , tot va luadati ca luati sate si ca faceti dar pe tine nu team vazut in focul actiuni acolo deloc te vad doar gurist pe forum si statician de de frunte dar nu te vad facand ceva pe la granite stai cumintel la caldurica
 

DeletedUser9858

si ca sa iti raspund charlie si tie uitate pe harta lumi 9 si o sa vezi o gramda de albastru prin zona aia curatata de voi si o gramda de kuri care acu vreo lun erau dominate de voi si de fratiorii vostrii TLP ca acu le apartin LOR:confused::confused::confused::confused: oare de ce?
 

DeletedUser9858

si ca sa iti raspund charlie si tie uitate pe harta lumi 9 si o sa vezi o gramda de albastru prin zona aia curatata de voi si o gramda de kuri care acu vreo lun erau dominate de voi si de fratiorii vostrii TLP ca acu le apartin LOR:confused::confused::confused::confused: oare de ce?

mai exact k56, k57 ,58 ,59 ,68 ,69:confused::confused::confused: acolo nui decat un alt trib de mana a doua:rolleyes: doar din cauza asta voi cei mai tari de pe aceasta lume nu va bagati in conflict, sarmanii de voi cate scrupule aveti:D:D:D:D:D si ce onorabili suntti voi:D:rolleyes:
 

DeletedUser9858

a si dragutule corneliu in k22 si k23 nu era nici un osd in zona erati numa voi erati acolo , si oricum impreunaduva cu cu osd bw si toti pe care iati gasit disponibili ei erau la voi in trib deci tot aia se considera ca tribul tau a luato pe coaja nu cei din osd, ca au fost ei pacaliti de voi sa fie carne de tun e treaba lor
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus