Lumea 12 pareri..

  • Autor subiect DeletedUser22736
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1969

pe toate lumiile au intrat "veteranii" dar pe orice lumea noua s-au gasit jucatori noi care sa le tina piept....este o lumea lente de aceea vi se pare moarte...dar stati sa apara nobili( scandaluri ) se va schimba cu totul :))
 

DeletedUser20794

M-am gandit sa mai incerc si eu... ia sa vedem

O refac azi, cum zise baiatu de mai devreme... am gresit culorile ^_^.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

vezi ca ai gresit culorile ;)

mie imi place GANG 18 :D de fiecare data cand vad semnul imi vine in minte o faza din aia de cartoons cand canta melodia aia a lor de eroi si iti apare asa mare pe ecran [18] :)) (maybe it's just me)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20794

Gata... Iata si harta refacuta. Le-am verificat de 3 ori. Culorile sunt ok, daca nu, ma impu\sc.

imagephpcopyk.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7072

nu cred ca-i pus bine noobs pe harta. mamutii in general nu se pun la triburi de viitor. au 3 academii :eek:

in rest e ok. parerea mea e ca si oldies ar putea face treaba buna, cativa playeri ok de pe clasica acolo
 

DeletedUser20794

am pus si noobs pentru ca imi place foarte mult numele. Pe lumile de pe TW.net unde vedeai noobs... mai bine dadeai restart, daca nu erai de-al lor (norocu' meu).
 

DeletedUser22736

Sunt cativa playeri destul de buni pe care ii cunosc in Oldies, care chiar stiu jocul destul de bine, dar partea cu activitatea hmm ?
Deocamdata cel mai frumos asezati pe harta arata -RR-, FRAG si "mutra" iubareatza:D

Sunt triburi bine pozitionate pana acuma totul depinde de jucatorii lor si de liderii lor cum ii organizeaze; calitatile lor de conducere.
 

DeletedUser20794

Da, mutra iubareatza sunt pusi foarte bine, zic eu din singurul motiv ca toti par jucatori asazisi de elita si daca fiecare isi face treaba cum trebuie vor ajunge foarte curand sa fie aproape de neoprit. Caci nimeni nu e chiar de neoprit.
 

DeletedUser23101

buna tuturor nu tre 4 ani pitiqu:p eu am 1 an si de triburi si stiu de mult timp sa fac:p
 

DeletedUser20794

TOATA LUMEA! Ce nota ati da la Lumea 12?

Eu sincer as da un... 7.5
 

DeletedUser22736

Si la sfarsit vreti sa faceti media algebrica?
Nu stiu .. pana acuma un 8,24(5) cam atat.
 

DeletedUser

...8 cam asa...nu-mi place limita aia doar de 50 membrii intr-un trib
 

DeletedUser17342

scuza-ma da ala e tot farmecu jocului;)

doamne ajuta ca am scapat de l9 :)
 

DeletedUser20794

poate e iar o lumea de-aia cu 999999 membrii. Rad 3 zile la rand... Ar fi de 10x mai rea decat L12.
 

DeletedUser23101

pe o lume cu membri cati vrei ajunge mereu cate un trib cu 1-2 mi de playeri:))
 

DeletedUser20794

Nici nu vreau sa-mi imaginez un trib cu sa zicem 10.000 de playeri... care sa aiba toti macar 10.000 de puncte.

Auci :| Ok... astea-s de trecut... sau viitor. Sa revenim la Lumea noastra *_*
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus