Lumea 12 pareri..

  • Autor subiect DeletedUser22736
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22736

Nu stiu cum vi se pare voua, in relatie cu celelalte lumi care au fost pana acum dar mie sincer mi se pare lumea 12 la un nivel foarte foarte scazut.

Activitatea pe forumul extern este extrem de slaba - avand in vedere numarul de 20k jucatori din lumea 12- si pe harta nu exista decat 1 singur trib care cu adevarat sa poata creea probleme, tribul lui MIrificu.

Am mai observat cateva triburi mici ca si 18 care apar a fi acceptabile dar, ca si jucator fara trib mi se pare ca nu exista triburi serioase in care sa poti intra cu care sa poti face o treaba aici. TOTUSI evolutia lumii se arata interesanta, cu o multime de triburi -cred- care vor lupta contra tribului lui Mirificu -daca sunt inteligenti- si cu mici lupte interne pe fiecare k, care vor uce doar la uzura si vor prelungi foarte mult aceasta lume. Daca apareau mai multe triburi puternice, care sa arete valoare si sa arete ca DA va fi o lupta pentru dominarea lumii atunci era destul de interesant jocul.

Deja incep sa regret intrarea in lumea aceasta, in lipsa unei competitii adevarate si a hugging-ului excesiv.

Nu stiu cum au fost celelalte lumi inainte, am citit doar cate ceva despre lumea 1 unde -din cate stiu eu- a fost&este o lume foarte interesanta si plina de activitate.

Sper ca nivelul lumii -per total jucatori, triburi- sa creasca desi pare o lume care nu prea se misca de pe linia moarta.

S-ar putea sa ma insel, daca da atunci spuneti-o dar asta este parerea mea...:(
 

DeletedUser

Eh, parerea mea e ca trebuie sa mai asteptam ceva timp pana sa se aseze pe harta fiecare trib si sa organizeze. Or sa dispara repede triburile astea fantoma, sunt curios *** tribul ~BoU~ va face o figura frumoasa :D. Totusi, sunt de acord :)
 

DeletedUser

este normal ca lumea 12 este o lume destul de slaba.in primul rand datorita deschiderii peste noapte triburile serioase nu s-au putut pregati cu exceptia [-_-]:D.in al doilea rand ar fi viteza mica foarte multa lume asteapta o lume cu viteza 2.
 

DeletedUser5596

nu mi se pare chiar asa slaba lumea,multi jucatori de top is in triburi mici si de acea nu au aparut in topul triburilor.

Dupa mine sunt cateva triburi adevarate:[-_-],Unique,Gang18 si zic eu si cei din O.S. asa de dragul timpurilor trecute:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20794

De acord cu vladutz dar numai dintr-un punct de vedere.

Lumea e slabutza pe forum. Slabutza... FOARTE slaba. As vrea sa vad niste topicuri... Cateva harti de dominatie la fiecare continent... Playerii de pe continente, Playerii de top, previziuni. De toate!
 

DeletedUser5596

De acord cu vladutz dar numai dintr-un punct de vedere.

Lumea e slabutza pe forum. Slabutza... FOARTE slaba. As vrea sa vad niste topicuri... Cateva harti de dominatie la fiecare continent... Playerii de pe continente, Playerii de top, previziuni. De toate!

scuze ca am uitat de tribul tau chiar stiu ce poate face :D
 

DeletedUser20794

Vai mersi. Frumos compliment :). Voi continuati parirle... Trecem pe PM ;).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

De acord cu vladutz dar numai dintr-un punct de vedere.

Lumea e slabutza pe forum. Slabutza... FOARTE slaba. As vrea sa vad niste topicuri... Cateva harti de dominatie la fiecare continent... Playerii de pe continente, Playerii de top, previziuni. De toate!

Nu vom face hărţile avansate pentru începuturile de lume deoarece am fost criticaţi pentru că am făcut asta în trecut.
Le vom pune când va fi cazul.
Cu respect,
DFA1
Membru al echipei de administrare a hărţilor avansate
 

DeletedUser3357

Nu vom face hărţile avansate pentru începuturile de lume deoarece am fost criticaţi pentru că am făcut asta în trecut.
Le vom pune când va fi cazul.
Cu respect,
DFA1
Membru al echipei de administrare a hărţilor avansate

Stiu cand a-ti fost criticati. nu ar trebuie sa te intereseze de acei gen de oameni. Chiar vroiam sa te contactez in legatura cu asta. Va rog sa le faceti.
 

DeletedUser20794

Fie cum doreste multimea. Dar, nu inteleg cu ce-i incurca pe ei sau de ce ii doare... Ma rog. Fie asa cum doresc ceilalti.
 

DeletedUser20794

Are dreptate si baiatu de dinaintea mea... nu ar trebui sa va pese.

P.S. Cer scuze, am uitat pe moment de butonu' edit :-" :D
 

DeletedUser

Lumea 12 se aseamana cu lumea 11.

Jucatori noi se vor afirma,triburi noi.Mai sunt cateva triburi cu un trecut pe triburile,insa putine.
 

DeletedUser

de acord cu cele spuse anterior...foarte slaba lumea 12.

intre timp,o mica harta

imagephp-22.png
 

DeletedUser20794

buna harta iurka! Dar puteai sa dai si cu photoshopu pe ea putin. Sa arate mai "cu design" :D

Ca asa simpla... eh, ro.twstats.com :>:>.
 

DeletedUser20794

da... nu-i asa de usor sa faci harti. De 2 ani de cand am intrat pe forumu' la tribalwars si triburile tot nu stiu sa fac ceva misto in domeniul asta.

Degeaba 4 ani e tribalwars daca nu stii sa faci o harta nu? :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus