Lumea 17 - Declaratii, presupuneri si polemici

  • Autor subiect Pink.Panther
  • Data de început

DeletedUser

Pentru toti care au ceva de discutat despre Lumea 17 (cand apare, ce setari vor fi, ce triburi, etc.), haideti sa o facem aici. De ce ? Simplu: toate celelalte s-au inchis pentru ca se facea mult spam... Aici e locul perfect pentru a palavragi vrute si nevrute despre apropiata deschidere a acestui server nou, fara sa ne fie teama ca va fi inchisa tema.
 

DeletedUser

Dragule, daca as sti probabil mi-as face un tricou cu data si as umbla asa pe strada... vrei sa-mi pun la semnatura "Nu stiu cand se deschide L17" ? :D As fi ca un baiat de pe uk2 care are la profil "Eu Nu sunt Iurka" =))
 

DeletedUser431

Pai si ce mai este de spus si nu s-a spus in celelalte topicuri pline de spam? :rolleyes:
 

DeletedUser

Pai si ce mai este de spus si nu s-a spus in celelalte topicuri pline de spam? :rolleyes:

Momentan nimic, dar exact cum a zis si adex, ca daca ne facem un topic unde sa ne certam si unde sa discutam despre acest server, el nu ne deranjeaza, exact asta m-am gandit sa fac :)

Vad ca momentan, colegii din SLALOM se chinuie sa ajunga pana la acest thread... Probabil fac SLALOM printre celelalte:cool:
 

DeletedUser24393

Despre lumea 17(lume neanuntata) se vorbeste mai mult ca pe politica si propaganda la orice lume....cred ca va fi o lume plina de "vedete" triburile si plina de provocari.Daca de acum se aude de triburi,oare cum va fi cu o zi inainte de incepere?
 

DeletedUser431

Lumea 17 o sa fie foarte interesanta... pe de o parte micii nostri atleti (Slalomul), iar pe de alta micile noastre numere (~TN23~)...

Am inteles ca veti activa in aceasi parte a lumii, nu?

Oho, o sa fie foarte interesant...
 

DeletedUser

Lumea 17 o sa fie foarte interesanta... pe de o parte micii nostri atleti (Slalomul), iar pe de alta micile noastre numere (~TN23~)...

Am inteles ca veti activa in aceasi parte a lumii, nu?

Oho, o sa fie foarte interesant...

Sud-Est si noi si ei... dar sa fiti pe faza ca va dura putin distractia, ca terminam repede cu ei :D
 

DeletedUser24393

dap,intradevar va fi interesnta,vor fi multe provocari!


pink.panther,sa inteleg ca asta a fost prima declaratie de razboi?
 

DeletedUser431

Nu cred ca a fost prima. Declaratiile de razboi au inceput din momentul in care a inceput prezentarea triburilor pe forum, iar jucatorii au avut sansa sa posteze in topicul prezentarilor. Dar asta s-a intamplat de fiecare data. Sa vedem continuarea.
 

DeletedUser

dap,intradevar va fi interesnta,vor fi multe provocari!


pink.panther,sa inteleg ca asta a fost prima declaratie de razboi?

Prima declaratie de razboi am facut-o pe alt server... pe uk2 tribul SKULLS (trib de romani, Rank:11 Opponents defeated: 20.273 (14.)) este format jumatate din viitori membrii 23, si cealalta jumatate din viitori membrii SLALOM :)
 

DeletedUser

Prima declaratie de razboi am facut-o pe alt server... pe uk2 tribul SKULLS (trib de romani, Rank:11 Opponents defeated: 20.273 (14.)) este format jumatate din viitori membrii 23, si cealalta jumatate din viitori membrii SLALOM :)

Ai probleme cu capul?Prima lume pe care va aparea Slalom este 17!
 

DeletedUser

Eu cred ca voi doi aveti ... nu am spus nici ca nu sunteti originali, nici ca a aparut slalom pe alta lume... dar membrii slalom joaca si pe alte lumi, dar cu alte nickuri :)
 

DeletedUser

In urma unei discutii care a ocupat mai tot timpul liber, de care si asa ducem lipsa, conducatorii tribului Slalom printre Cretini au de facut cateva anunturi importante :

In primul rand, deoarece avem prea multi dusmani, ne-am decis sa ii impartim de pe acum.Sa nu ne mai chinuim atunci.

Asadar:

Tribul ~TN23~ va fi in totalitate alcatuit din fermele lui DamnIt.ImChuckyDoll, mai ales conducatoarea acestuia Pink.Panther

Tribul Death va fi in totalitate alcatuit din fermele lui Ching Chang Chong

Restul continentului va fi impartit frateste de mine si GoAwayNoob si ceilalti membri

In al doilea rand, orice trib va aparea pe lumea 17 trebuie sa aibe in vedere urmatoarele lucruri :

Daca nu se afla in Sud Est, va fi declarat dusmanul tribului nostru.
Daca va intra in acelasi timp cu noi, va fi declarat dusmanul tribului nostru.
Daca refuza sa faca ce vrem noi, va fi declarat dusmanul tribului nostru.
Daca nu recruteaza peste 20 de membri, va fi declarat dusmanul tribului nostru.
Daca recruteaza peste 20 de membri, va fi declarat dusmanul tribului nostru.
Daca nu raspunde la mesaje, va fi declarat ferma tribului nostru.
Daca raspunde la mesaje, dar fara nici o urma de amuzament, va fi declarat dusmanul tribului nostru.
Daca raspuned la mesaje, dar cu urma de ironie, va fi declarat atat ferma cat si dusmanul tribului nostru.

In al treilea rand, toti jucatori care vor intra Sud-Est au dreptul sa stie :
Ca nu au nici o sansa in fata noastra
Ca vor fi atacati ori de cate ori avem ocazia
Ca vor fi trimisi la margine cat se poate de repede

Asadar anuntam ca cel mai bine este sa umpleti Sud - Estul cu sate de barbari

In continuare va dorim o ziua frumoasa.
Toate cele bune, Conducerea Slalom printre Cretini
 

DeletedUser2821

S-ar putea sa aduc si eu vreo 10 jucatori , un " mini-trb " dupa cum v-ati obisnuit :) , dar cu jucatori " mari " :) .
 

DeletedUser

Dupa cum ati observat,tribul nostru are si conducere!

Inca un anunt important :

Caut jucatori ce vor sa lucreze ca caini pentru mine...Cerinte : sa spioneze toate triburile mamut(daca vor fi) si de n00bi in zona pentru a afla care sunt cei mai mari cretini de pe forumurile acestora

Plata se va face zilnic,in resurse

C.V. - urile le astept printr-un mesaj privat
 

DeletedUser

@Cerinte : sa spioneze toate triburile mamut(daca vor fi) si de n00bi in zona pentru a afla care sunt cei mai mari cretini de pe forumurile acestora

Ching Chang Chong vroia sa zic ca mai pe scurt restu harti:p
 

DeletedUser431

mult succes in gasirea jucatorilor care vor lucra ca cainii pentru tine :rolleyes:

sunt sigur ca vei gasi cativa, cati nu se tem de un asemenea nume impunator... :D
 
Sus