Lumea 17 - Declaratii, presupuneri si polemici

  • Autor subiect Pink.Panther
  • Data de început

DeletedUser3357

nu ...la ora 25

Ce impresie proasta imi lasati cand va vad cu o asa atitudine.
Omul poate nu a mai prins vreo deschidere de server, sau poate e prima data cand intra aici, si voi, in loc sa il ajutati, ca asa erati si voi la inceput, il luati 'la misto'. rusine.

Serverul se va deschide in jurul pranzului. O sa fie anuntat un interval de timp intre care va fi deschis pe pagina principala. intervalul se va situa in jurul pranzului.

bafta
 

DeletedUser

:)) parca vad ca o sa fie ca pe 16 =)) toata lumea e pe forum de la 8 dimineata :)) si lumea se deschide abia la 12:30 :))) ..si toti sunt nervosi ca s-au trezit prea repede ...si spameaza peste tot rup forumul ..si de cand se deschide lumea direct pustiu pe extern :))
 

DeletedUser22388

Foarte proasta ideea de a se deschide un forum al lumii17 inainte sa se deschida.Acum vor aparea 6000 topicuri cu trib nou,intrati in se,nv..etc..Vreti spam aveti spam.
 

DeletedUser9837

Unde este Simona senzual de pe .ro?:confused:

Are cineva vesti?...ca de cand l-am intrebat cu ce nick va juca,a amutit...Oare de ce?:rolleyes:
 

DeletedUser

:)) parca vad ca o sa fie ca pe 16 =)) toata lumea e pe forum de la 8 dimineata :)) si lumea se deschide abia la 12:30 :))) ..si toti sunt nervosi ca s-au trezit prea repede ...si spameaza peste tot rup forumul ..si de cand se deschide lumea direct pustiu pe extern :))

pai lasa sa fie si o pauza ca sa aiba timp mozi sa faca curat....
 

DeletedUser

:)) parca vad ca o sa fie ca pe 16 =)) toata lumea e pe forum de la 8 dimineata :)) si lumea se deschide abia la 12:30 :))) ..si toti sunt nervosi ca s-au trezit prea repede ...si spameaza peste tot rup forumul ..si de cand se deschide lumea direct pustiu pe extern :))

pai normal.....o sa se inghesuie toti noobi sa se bage din prima secunda, si cand o sa vada ei ca de fapt s-au bagat in mijloc intre toti aia buni sa vezi cum o sa dea chix ....si asa mai apar niste sate abandonate bune de innobilat:D.

si spam inainte de deschiderea lumii o sa fie spam din greu.moderatorii or sa aibe de lucru ;)
 

DeletedUser22388

Poti sa fii primul care intra pe o lume,dar daca esti un cretin fara pereche,degeaba.Eu unul o sa intru diseara.Vorbim pe harta
 
Sus