Lumea 17 - Declaratii, presupuneri si polemici

  • Autor subiect Pink.Panther
  • Data de început

DeletedUser

Ma uitam la tribul Per Aspera Ad Astra si vad multi jucatori de pe L4. Sunt curios daca au intrat doar la distractie sau chiar au in plan sa faca si ceva pe aceasta lume. Daca dedica timp acestei lumi cred ca pot face lucruri frumoase.
 

DeletedUser5970

Este adevarat, venim de pe l4 si putem spune ca ne simtim ca acasa (viteza pe l4 fiind aceeasi). Cautam sa ne distram si speram ca in acelasi timp sa facem o figura frumoasa, atata timp cat timpul ne permite insa prioritar pentru noi ramane l4.

Bafta tuturor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu zic sa bagati spike-uri, daca vreti sa dominati lumea.. asta e doar parerea mea :D
 

DeletedUser20561

cum au facut uni nu ca sa domine,ci ca sa nu domine alti...cuka mi-e mila de tine si de michelle ca au cazut amandoi in capcana lu skem :)))
 

DeletedUser20561

insa cuka e down......dar stai pe faza ca inca mai are trupe prin satele voastre.
 

DeletedUser

mdea
eu nu am facut-o pentru michelle :)
:D
chiar ma bucur ca si-a revenit ;)

si aka47 :-w , de unde sti tu ca mai am trupe pe acolo?
acum altcineva "manevreaza" satele ;)
 

DeletedUser20561

pt ca daca la profil apare ca vrea sa il distruga pe cuka.....e logic ca pune trupe in sate...si in plus chiar tu mi-ai zis pe mess...acum 2 zile parca,dar ma rog.....
 

DeletedUser

Nu mai are! pai lasa ca skem a facut un bine =)) acum era in primi 5 cel putin =))

Dar sa refacut si el, cat de cat:=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20561

pt cuka a facut-o mah.....cuka era in top 100 cand a atacat satul ala cu trupe,acum e asa :3720 cuka Cnoobs 272 1 272


Se pare ca totusi skem a facut cate ceva...

221 Ozzy Osbourne R-R 385 1 385

michele si-a revenit acum,dar totusi a pierdut si ea/el ceva.....Oricum,tot asa skem,dar e cuka lasa-l mai sparge-i si pe alti.
 

DeletedUser2821

Da am pierdut mai ales ca era atunci la inceput cand 20-30 de lancii erau toata armata si erau esentiale pentru farmat...
 

DeletedUser

pt cuka a facut-o mah.....cuka era in top 100 cand a atacat satul ala cu trupe,acum e asa :3720 cuka Cnoobs 272 1 272


Se pare ca totusi skem a facut cate ceva...

221 Ozzy Osbourne R-R 385 1 385

michele si-a revenit acum,dar totusi a pierdut si ea/el ceva.....Oricum,tot asa skem,dar e cuka lasa-l mai sparge-i si pe alti.

tie ti-am povestit totul pe mess
de ce te faci ca nu sti?:confused:
NU am facut-o pentru michelle!!! :| d'oh ce e asa greu?:mad:

michelle a intrat intr-un sat pe care bagasem sprijin...apoi am retras de langa el si am bagat doar in stanga lui cuka [pentru ca michelle e in dreapta]...si nu stiu cum de s-a nimerit si acolo...:|

si dupa , i-am "predat carma" lui adrianRO:)
si acum lui cuka :p
 
Sus