Lumea 17 e o alegere buna

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Lumea 17 e o alegere buna si ma mandresc cu ea :) si se spune ca e o lume tare si ca sa nu o mai lungim prea mult cu vorba oricine poate castiga
 

DeletedUser

ba copile esti deranjat mintal?ca ai mai facut cateva teme cu tribul tau
 

DeletedUser7039

Lumea 17 e o alegere buna si ma mandresc cu ea :) si se spune ca e o lume tare si ca sa nu o mai lungim prea mult cu vorba oricine poate castiga

Si eu ma mandresc cu lumea 17 pentru ca si Ciura Octavian cristi joaca aici! :)
Este o adevarata onoare, ca noua, pamantenilor, ni s-a oferit aceasta minunata ocazie..

Multumesc Doamne pentru mirificul server!
 

DeletedUser

Si eu ma mandresc cu lumea 17 pentru ca si Ciura Octavian cristi joaca aici! :)
Este o adevarata onoare, ca noua, pamantenilor, ni s-a oferit aceasta minunata ocazie..

Multumesc Doamne pentru mirificul server!

daca nu intra ciura fii sigur ca nu intram nici eu :D
 

DeletedUser

l17.. cam slab putina lume .... speram ca intr-o lume fara biserica sa se bage mai multi....
oricum imi pare bine ca a intrat : Illidan Stormrage nu l-am vazut dp l8 ;))
 

DeletedUser

Daca nu ai citit cartea nu are sens sa iti raspund :D

PS:In semn de solidaritatea mi-am redenumit paladinul in "Cristian Ciura Octav" (sa fie invincibil :) )

Ma tot intreb ce aveti cu omul :), daca era un nap, care nu prinde top 5000, mai ziceam, dar daca tot e top 5 si stie sa joace, ce va tot bateti atata gura ?
 

DeletedUser7039

Daca nu ai citit cartea nu are sens sa iti raspund :D

PS:In semn de solidaritatea mi-am redenumit paladinul in "Cristian Ciura Octav" (sa fie invincibil :) )

Inainte pe al meu l-a chemat Superman, si, cateodata, mai murea ..
Dar de cand il cheama Ciura Cristi Octav sa fiu al naibii: cara mai mult si nu are cum sa moara.. :cool: cred ca e un bug :D
 

DeletedUser

Cred ca o sa-l denumesc si eu asa pe al meu ca daca il las "andreispyes betivul" doar bea ca porcul insa nu aduce nici o resursa doar sticle goale ca deja mi-a umplut magazia cu ele. :D
Daca dupa ce il redenumesc nu se comporta si paladinul meu ca si al vostru va dau in judecata. :D
 

DeletedUser

nu pe noi, pe ciura, ca el isi arunca in piept caramizi ca are un nume :p
 

DeletedUser

de cand i-am pus numele 'Cristian Ciura Octav" cara de 10 ori mai multa prada si mai scade si adeziunea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus