Lumea 17 e o alegere buna

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Desigur. Intre timp te-au concediat astia?
stai in banca ta , ca de-a mea am eu grija ... nu e problema ta ce si cum

PS : daca ai nevoie de un credit sa-ti prelungesti contul premium poti sa ma contactezi cu incredere, acceptam si alocatiile pt copii ca si surse de venit ;)
 

DeletedUser16836

nu apuc sa le recitesc ca mi le sterge un smecher in ale forumului tribal ...
...am 27 ani spre curiozitatea , lucrez in domeniul bancar ...
... dar pana la 100 de sate sigur ma mentin in top 10

27 de ani ...Unde lucrezi nu ma intereseaza :p...Pacat ca ai ajuns la 27 si ai posturi de 15-16 ani
Ai ajuns vreodata in top 10?,ca eu nu te regasesc in ruptul capului

Daca tu faci in prima luna 100 de sate,eu iti dau caii de la bicicleta!..
 

DeletedUser

stai in banca ta , ca de-a mea am eu grija ... nu e problema ta ce si cum

PS : daca ai nevoie de un credit sa-ti prelungesti contul premium poti sa ma contactezi cu incredere, acceptam si alocatiile pt copii ca si surse de venit ;)

UFFFF :(. Ce te oftici asa. Era doar o intrebare nevinovata. Sa intelegem ca ai facut o noua alegere buna pe L17?

P.S. Stiam eu ca Ilidan nu accepta tot felul de mascote in trib. :D Cerebelle nu ma refeream la tine sa nu te simti cumva.
 

DeletedUser

Continuarea era: ... si prostii semnalizeaza :D
Cati dintre voi nu au facut o alegere buna cu L17 si cati dintre voi considera ca au facut o alegere buna atunci cand s-au inscris pe L17? Va rog sa va dati cu parerea sa putem face asa o statistica aproximativa sa vedem sunt mai multi cei carora le place aceasta lume sau sunt mai multi cei carora nu le place.
 

DeletedUser

Continuarea era: ... si prostii semnalizeaza :D
Cati dintre voi nu au facut o alegere buna cu L17 si cati dintre voi considera ca au facut o alegere buna atunci cand s-au inscris pe L17? Va rog sa va dati cu parerea sa putem face asa o statistica aproximativa sa vedem sunt mai multi cei carora le place aceasta lume sau sunt mai multi cei carora nu le place.

ai idee macar ce inseamna o statistica si cum se face ea ? :rolleyes:

PS : daca nu mai ai alocatie , luam in calcul si ajutoarele de la stat , oferite persoanelor "cu nevoi speciale" , cum esti tu (o persoana speciala) .. poate ai nevoie de vreo operatie pe creier ... sau mai stiu eu ... o schimbare de "atitudine" :eek: ( in caz ca nu te simti bine in corpul tau de baiatel cu pistrui , probabil de-aia te exprimi ca o femeie la menopauza )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24244

Continuarea era: ... si prostii semnalizeaza :D
Cati dintre voi nu au facut o alegere buna cu L17 si cati dintre voi considera ca au facut o alegere buna atunci cand s-au inscris pe L17? Va rog sa va dati cu parerea sa putem face asa o statistica aproximativa sa vedem sunt mai multi cei carora le place aceasta lume sau sunt mai multi cei carora nu le place.

Multzi asteapta speed 2 si ca sa isi omoare timpul se distreaza pe lumea asta :D
 

DeletedUser6558

Ai ajuns vreodata in top 10?,ca eu nu te regasesc in ruptul capului

Acest forum e oare rezervat celor din top 10? CA să am dreptul să zic şi eu ceva, menţionez că am fost in top 20 la inamici învinşi, cu 2-3 zile înainte să ies de pe l5. Adică mi-au atacat satele (10 la număr) cu multe trupe şi de aia. Întrebarea mea este : ce relevanţă are un top?
 

DeletedUser

Stand in umbra am observat din nou ca incerci sa dai ce e mai bun din tine.
Nu iti ajunge?Ai dovedit intregului forum cat esti de redus mintal, ajunge, gata, pune punct odata.Ne-am saturat sa citim aceleasi fraze fumate despre tine si job-ul tau de la banca, bruneta care te asteapta in pat si cine stie ce alte inventii deale tale.
Nu vreau sa te fac frustrat, nu stiu cu certitudine asta, dar crede-ma faci tot posibilul sa ma/ne convingi cat de frustrat poti fii.Ce iti lipseste?Atentie?Daca nu esti considerat un jucator bun vrei sa fii considerat clovnul forumului?Felicitari, ai reusit.Aplauze va rog :)
Vorbesti de blaandy, macar sa ajungi sa fii ca el.Stii ce are el si implicit aproape tot forumul si tu nu ai?BUN SIMT.
Am ras , am glumit, ne-am jignit destul, acum du-te la job-ul tau de la banca , poate te asteapta bruneta ta.
 

DeletedUser16836

@Carhae : Citatul apartine cuiva...intr-un context...nu vad rostul intrebarii tale

@Cerebelle : Jucător Cerebelle
Cerebelle
Puncte: 860
Rang: 65
Inamici învinşi: 1.975 (54.)

Nu despre acest n00b de top vorbim?...sau?...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Cerebelle sa nu-ti moara neuronul de inanitie. Du-te si mananca, bea un pahar de lapte cald si culca-te. Mai lasa calculatorul..."îi prea multi gâlşeavă".
 

DeletedUser

ai idee macar ce inseamna o statistica si cum se face ea ? :rolleyes:

PS : daca nu mai ai alocatie , luam in calcul si ajutoarele de la stat , oferite persoanelor "cu nevoi speciale" , cum esti tu (o persoana speciala) .. poate ai nevoie de vreo operatie pe creier ... sau mai stiu eu ... o schimbare de "atitudine" :eek: ( in caz ca nu te simti bine in corpul tau de baiatel cu pistrui , probabil de-aia te exprimi ca o femeie la menopauza )

Se vede ca gradul tau de inteligenta depaseste cu mult limitele asteptarilor. Altceva in afara de jigniri nu stii? Probabil nu ai vazut titlul acestui topic: " Lumea 17 e o alegere buna", din aceasta cauza am incercat sa va fac sa reveniti la subiect. Insa cand nu ai cu cine, nu ai cu cine. Personal mie nu imi place lumea 17 deoarece inca din start inamicul meu preferat si anume cuka a fost facut ferma, probabil daca continua in ritmul asta aceeasi soarta il asteapta si pe Cerebelle :D, deci practic nu ai cu cine te razboi pe aici. :D
 

DeletedUser

Stand in umbra am observat din nou ca incerci sa dai ce e mai bun din tine.
Nu iti ajunge?Ai dovedit intregului forum cat esti de redus mintal, ajunge, gata, pune punct odata.Ne-am saturat sa citim aceleasi fraze fumate despre tine si job-ul tau de la banca, bruneta care te asteapta in pat si cine stie ce alte inventii deale tale.
Nu vreau sa te fac frustrat, nu stiu cu certitudine asta, dar crede-ma faci tot posibilul sa ma/ne convingi cat de frustrat poti fii.Ce iti lipseste?Atentie?Daca nu esti considerat un jucator bun vrei sa fii considerat clovnul forumului?Felicitari, ai reusit.Aplauze va rog :)
Vorbesti de blaandy, macar sa ajungi sa fii ca el.Stii ce are el si implicit aproape tot forumul si tu nu ai?BUN SIMT.
Am ras , am glumit, ne-am jignit destul, acum du-te la job-ul tau de la banca , poate te asteapta bruneta ta.

recunosc , bun simt nu am , diplomat nu stiu sa fiu , dar postul de clown nu am cum sa-l obtin , e de mult ocupat de tine ... adevarul e ca sunteti un circ intreg pe acest forum ...

de la clowni , dresori , saritori la trambulina ...

cu animalele stati bine ...

spectatori aveti ...

Problema e ca eu vreau sa transform circul asta al vostru intr-un forum extern placut . Si pt asta nu am cum , decat sa pun biciul pe voi ... cu vorba buna am incercat si nu mi-a reusit
 

DeletedUser24244

Se vede ca gradul tau de inteligenta depaseste cu mult limitele asteptarilor. Altceva in afara de jigniri nu stii? Probabil nu ai vazut titlul acestui topic: " Lumea 17 e o alegere buna", din aceasta cauza am incercat sa va fac sa reveniti la subiect. Insa cand nu ai cu cine, nu ai cu cine. Personal mie nu imi place lumea 17 deoarece inca din start inamicul meu preferat si anume cuka a fost facut ferma, probabil daca continua in ritmul asta aceeasi soarta il asteapta si pe Cerebelle :D, deci practic nu ai cu cine te razboi pe aici. :D

Nu mai sunt si altzii? F***, inseamna ca e o lume slaba atunci...:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus